Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Onet, WP, Interia, NetSprit, Gazeta.pl... » Dziwne zachowanie Wirtualnej Polski

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Dziwne zachowanie Wirtualnej Polski « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 27 Sty 2008, 11:44    Temat postu: Dziwne zachowanie Wirtualnej Polski Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Zauważyliście w tym tygodniu dziwne zawirowania w pozycjach na WP? Większość kilkuletnich stron, które miały stałe pozycje w top 10, nagle wyleciała poza pierwszą setkę (dalej nawet nie sprawdzam). To samo dotyczy najnowszej strony, która kilka tygodni temu (3 stycznia) została dodana płatnie i zaakceptowana, a teraz również nie można jej znaleźć pod żadną frazą.

Przykłady stron, które wyleciały poza top 100 z pierwszej 5 albo 10:
- www.cpe.nauczaj.com;
- www.e-korepetycje.net (pojawił się jednak stary adres strony);
- www.angielski.nauczaj.com (tu również pojawił się stary adres strony, który rok temu miał być przez nich usunięty - pisałam do nich w tej sprawie, ale nie dostałam odpowiedzi od 2 miesięcy).

Przykłady stron, których nie było w top 100, a teraz pojawiły się w top 5:
- www.fce.nauczaj.com;
- kilka stron klientów, których z wiadomych względów nie mogę podać.

Już kiedyś pojawiały się różne problemy z WP, bo np. pomimo dodania strony do katalogu, nie wyświetlała się ona w ogóle w wyszukiwarce. Okazało się, że to błąd z ich strony i musiałam czekać kilka tygodni. Tak było w przypadku dwóch stron.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
voy-tech
PostWysłany: 27 Sty 2008, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Szczerze powiedziawszy nie śledzę rankingu moich stron w wyszukiwarce WP. Sprawdziłem teraz i widzę, że na niektóre frazy stoją wysoko - TOP10, nie wiem jak było wcześniej Rolling Eyes
Ilość wejść z wyszukiwarki WP nie stanowi nawet 1%, więc chyba nie ma sensu zawracać sobie nią głowy Very Happy
Dla przykładu: jedna z moich witryn miała w styczniu ponad 41000 wejść z wyszukiwarki google, a z Wp około 200. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 27 Sty 2008, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
Ilość wejść z wyszukiwarki WP nie stanowi nawet 1%, więc chyba nie ma sensu zawracać sobie nią głowy

Wiem o tym, ale skoro dodaję już stronę płatnie to chyba należy mi się chociaż odpowiedź na maila.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
voy-tech
PostWysłany: 27 Sty 2008, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Lexy napisał:
Wiem o tym, ale skoro dodaję już stronę płatnie to chyba należy mi się chociaż odpowiedź na maila.

To nie podlega żadnej dyskusji. Odpowiedź Ci się należy.
Z tego morał na przyszłość - żeby nie dodawać stron do WP, a już na pewno - nie płatnie. Wink Można dodać do ich Katalogu, na pożarcie dla googlebota i to wszystko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Onet, WP, Interia, NetSprit, Gazeta.pl... » Dziwne zachowanie Wirtualnej Polski
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group