Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » 

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
  « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
idaho666
PostWysłany: 28 Sty 2008, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

a po co sie robi katalogi???

albo dla adsense (bzdura bo nic sie nie zarobi) albo pod punkty
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 28 Sty 2008, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
albo dla adsense (bzdura bo nic sie nie zarobi) albo pod punkty

Jeśli chodzi o mnie, ani razu nie zrobiłam katalogu pod adsense (chociaż na jednym po pewnym czasie zdecydowałam się je wstawić dla testu i faktycznie nic się nie da zarobić) ani pod punkty (dopiero po kilku miesiącach zastanawiam się, czy tego nie zrobić na jednym z nich).
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 30 Sty 2008, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

@idaho: nie zgodzę się z tobą Razz
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Needy
PostWysłany: 30 Sty 2008, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


A co zarobiłeś trzymając reklamy google w katalogu?
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
idaho666
PostWysłany: 30 Sty 2008, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

zgred napisał:
@idaho: nie zgodzę się z tobą Razz

to jak zarabiasz na katalogach?
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 30 Sty 2008, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


A czemu w ogóle na katalogach musi się zarabiać?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 30 Sty 2008, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

a po co robic cos co nie przynosi zysku? placi sie za domene, za serwer i robi sie to dla idei? bo ktos lubi wpisy w katalogu?
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 30 Sty 2008, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Jest to jeden z powodów. Nie z każdej strony trzeba mieć bezpośrednie zyski, a na jednym serwerze można mieć wiele stron i każda następna nie oznacza dodatkowych wydatków.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 30 Sty 2008, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


mało kto robi dla ideii, więc robisz to dla zysku, nie zawsze zyskiem musi być gotówka Wink
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 30 Sty 2008, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

zrobil sie off topic, ale wciaz nie rozumiem po co marnowac czas na strone ktora ci nic nie da. rozumiem hobbistyczne, bo sam mam jedna taka, rozumiem niewypaly - miala zarabiac, nic nie daje - olewam ja. ale katalog?
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 30 Sty 2008, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


A co z Katalogiem Ciekawych Stron? Albo nie zarabia, albo nic mi o tym nie wiadomo.

Jeśli chodzi o katalog zaprezentowany w tym temacie, od razu widać, że jest nastawiony na zysk, ale nie zawsze tak musi być. Np. jeden z ostatnich moich katalogów (pisałam o nim w tym dziale - spis katalogów zagranicznych) stworzyłam, bo potrzebuję dla siebie takiej bazy i przy okazji udostępniłam ją innym, a główną korzyścią jaką będę z tego miała, będą nowe katalogi dodane przez innych.

Mam w sumie 3 katalogi (sama nie wiem, czemu aż tyle Wink ) i żaden nie powstał w celach zarobkowych. Nie uważam również, że tego typu katalogi dadzą mi wiele jeśli wykorzystam je jako zaplecze, ale skoro już istnieją to nie szkodzi wstawić na nich kilka linków.

W żadnym przypadku celem tworzenia tych katalogów nie była chęć zarobku, podpięcia pod system (chociaż być może jeden kiedyś do tego wykorzystam) itp.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Waldek
PostWysłany: 31 Sty 2008, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

idaho666 napisał:
a po co robic cos co nie przynosi zysku? placi sie za domene, za serwer i robi sie to dla idei? bo ktos lubi wpisy w katalogu?

Mam czas, finansowo daję sobie radę, katalog jest bezpłatny, jak na razie i myślę, że będzie jeszcze jakiś czas bezpłatny.

Prowadząc katalog witryn, propozycji wpisu jest nazwijmy to od groma, poszerzam niejako swoje horyzonty, po prostu uczę się.
Wielokrotnie witryny zaskakują mnie, w życiu może bym na nie trafił.
Nad wieloma zatrzymuję się dłużej i są takie, że przeczytam od „dechy do dechy”.

Nie gram w żadne gierki komputerowe – NIGDY Exclamation

Co mnie cieszy, to, że coraz mniej przychodzi knotów, jak poprzednio na około 100 propozycji klasyfikowało się około 2 to teraz jest już około 10.

Z czasem kryteria oceny się zmieniają, patrzę, czy proponowana strona jest przyszłościowa, czy reprezentuje kogoś w miarę poważnego.

Mało tego, jak już sporo wcześniej wspomniałem na tym forum, do katalogu dołożę i to sporą sumę, są bardzo zaawansowane prace nad konkursami w moim katalogu, a nagrody pieniężne będą naprawdę duże, tak myślę dla niektórych internautów.

W tej chwili wydaje się, że katalog Waldka, pomimo dodawanych witryn jakby drzemie, ale zapewniam, a piszę to publicznie na zapleczu praca jest wykonywana godzinami dziennie.

Można w tej chwili nazwać to hobby, lub jak kto woli, katalog nie promuje żadnej mojej strony.

PS. Popatrzyłem i mam do przejrzenia czekających 894 witryny, nie przejmuję się, pomalutku do przodu. Smile
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
neeon
PostWysłany: 31 Sty 2008, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


idaho666 zależy o jakich katalogach mówisz , są te na których możesz zarobić $$ ( płatne wpisy, sprzedaż linków , nie wiem co tak żeście się przyczepili do adsense ale myślę że www.webwweb.pl przy swoim ustawieniu reklam coś tam wytarga z adsense coś tam możesz tez pozycjonować )
i te troszkę mniej dochodowe , jednak również przydatne na których nie zarobisz ale przynajmniej dużo stronę w szybki sposób zaindeksujesz . czy to też pod punkty , wszystko co ma dużo site się przydaje ..
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 01 Lut 2008, 07:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

hehe, ten topic nie byl zaczety przeze mnie, zostal wyrwany z innego, jako iz zrobil sie off topic. mi nie zalezy na katalogach, uwazam je za zbedne smieci. wiem ze sa ludzie ktorzy u nie na prawde dbaja i moze nawet cos z nich wyciagna, ale mi chodzi o przecietnych szaraczkow, ktorzy instaluja po 15 qlwebow.

moja opinia jest taka iz katalogi nadaja sie TYLKO pod punkty bo nawet nie ma sensu na nich adsensa umieszczac. chyba ze ktos ma na prawde duzo wejsc jak kcs ale to inna para kaloszy.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neeon
PostWysłany: 02 Lut 2008, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


no niby masz racje śmietniki tylko pod punkty , ewentualnie coś swojego podlinkować , automaty na reklamy jakoś nie chcą klikać , ale jak masz dużo zadbaną kobyłę to można parę rzeczy ciekawych zrobić
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » 
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group