Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » Problem z instalacją Wordpress

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Problem z instalacją Wordpress « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Grzybu
PostWysłany: 29 Sty 2008, 21:52    Temat postu: Problem z instalacją Wordpress Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 103

Skąd: Kraków

Witam.
Mam ferie i w końcu znalazłem trochę czasu. Myślałem, że tym razem pobawię się WordPress -em, ale mam problem, którego sam nie potrafię przeskoczyć.
Mianowicie za każdym razem gdy instaluje WordPress, na jakimkolwiek serwerze ( nieważne czy lua, czy ugu czy jeszcze jakiś inny) wyskakuje mi to:

I moje pytanie z pewnością jest prymitywne, ale co robie źle? Tam co prawda piszę żebym sprawdził czy dobrze wpisałem hasło lub nick, ale według mnie wszystko jest ok. I nie wiem co zrobić żeby zakończyć instalację ...
_________________
Pozdrawiam Michal Cool Zapraszam tak?e na mojego bloga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kristooki
PostWysłany: 30 Sty 2008, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

albo masz źle wpisana nazwe uzytkownika / hasło, albo na swoim serwerze masz inny adres do SQL'a niz localhost

Może nie masz utworzonej bazy danych, albo skrypt nie ma praw do utworzenia tabelek w bazie.
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
voy-tech
PostWysłany: 30 Sty 2008, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Obstawiam, że nazwa jest inna niż loclhost.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grzybu
PostWysłany: 03 Lut 2008, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 103

Skąd: Kraków

voy-tech napisał:
Obstawiam, że nazwa jest inna niż localhost.

Dokładnie nazwa serwera była inna
Very Happy
_________________
Pozdrawiam Michal Cool Zapraszam tak?e na mojego bloga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » Problem z instalacją Wordpress
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group