Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Wyindeksowanie strony w Google

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Wyindeksowanie strony w Google « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 05 Sty 2008, 13:43    Temat postu: Wyindeksowanie strony w Google Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Chciałabym dowiedzieć się, jakie macie doświadczenia z wyindeksowywaniem stron różnymi sposobami. Dotychczas kiedy ktoś pytał na forach o to, w jaki sposób wyindeksować stronę, większość pisała o tym, że metatagami się nie da (content="none"), a ten sposób działa doskonale. Po usunięciu tego meta powrót zajmuje kilka dni i wszystko wraca do normy na te same pozycje.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
neeon
PostWysłany: 05 Sty 2008, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


ale co chcesz dokładnie zrobić ? bład 404 i po temacie ..
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 05 Sty 2008, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Chcę się dowiedzieć, jakie inni mają doświadczenie z różnymi sposobami wyindeksowania strony i czy wspomniany metatag działał u innych za każdym razem, a także po jakim czasie od jego zdjęcia strona została ponownie zaindeksowana. Interesują mnie wszystkie szczegóły na ten temat.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 09 Sty 2008, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


poszukaj sobie w google Smile na pewno znajdziesz tam odpowiedz
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 09 Sty 2008, 11:35    Temat postu: Parametr unavailable_after w Google Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Poczytaj sobie: parametr unavailable_after w Google

Pisz?
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 10 Sty 2008, 08:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


neeon, radzę czytać ze zrozumieniem. Czego niby miałabym szukać w google, skoro sama już na wstępie podałam sposób na wyindeksowanie całej strony? Widzę, że odezwała się twoja urażona duma po tym, jak sama (kilka godzin przed twoim złośliwym postem) poradziłam ci szukać w google tego, o co pytałeś na forum Rolling Eyes i teraz koniecznie chcesz się za to odegrać. Postaraj się bardziej, bo tym razem ci nie wyszło.

JankesM, korzystałeś już z tego rozwiązania? Czytałam o nim, bo sama wypowiadałam się w temacie, do którego dałeś linka, ale na razie nie miałam okazji tego użyć.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 10 Sty 2008, 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Lexy napisał:
JankesM, korzystałeś już z tego rozwiązania? Czytałam o nim, bo sama wypowiadałam się w temacie, do którego dałeś linka, ale na razie nie miałam okazji tego użyć.

Nie korzystałem, ale kiedyś musi być pierwszy krok i może zrób jakaś stronę testową - podlinkuj ją, i wstaw ten znacznik. Zobaczysz jak się zachowa po określonym w znaczniku czasie i daj znać.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neeon
PostWysłany: 10 Sty 2008, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


lexy chodzi mi o to że na każdego posta można tak odpisać sorki za oftopek
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 11 Sty 2008, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


A no można, ale nie trzeba tak emocjonalnie podchodzić do tego typu rad, jeśli nie były złośliwe (a moja była zwykłą radą) Wink

Co do testów, kilka rzeczy będę sprawdzać na swojej najstarszej stronce, więc teraz jest odpowiedni moment na to (tylko proszę nie komentować jej wyglądu, bo niedługo przechodzę na WP i gotową skórkę).

Metatag wstawiam na tej podstronie, która jest w tej chwili zaindeksowana. Data wyindeksowania to 15 stycznia 2008. Podlinkuję ją tylko, żeby roboty na nią częściej wpadały i zobaczymy jaki będzie efekt.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 16 Lut 2008, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


W temacie o tym jak wyindeksować podstronę opisałam test, który jednak się nie powiódł. Trwał on od 11 stycznia, a zakończył się wczoraj i mimo wszystko testowana podstrona nadal jest zaindeksowana.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski


Ostatnio zmieniony przez Lexy dnia 21 Sie 2008, 17:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 16 Lut 2008, 18:59    Temat postu: Wyindeksowanie podstrony z Google Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Lexy, ustawiłaś parametr unavailable_after: 15-Feb-2008 kopia w google jest 9 Lut 2008 11:05:58 GMT. Poczekaj jeszcze trochę z wnioskami. Dopiero jak data kopii w google będzie po dacie ustawionej w parametrze to będzie można wyciągać jakieś wnioski.
Po drugie weź pod uwagę różne DC Google i sprawdzaj na kilku DC: www.optymalizacja.com.pl/google-dance/
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 16 Lut 2008, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


To już drugi raz. Wcześniej data wyindeksowania była ustawiona na 15 stycznia, a wpis edytowałam 27 stycznia i pisałam na podstawie kopii z 20 stycznia.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Said
PostWysłany: 20 Lut 2008, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 160


Chyba najprosciej i najszybciej wyindeksowac strone (serwis) przez plik robots.txt, mozna sie wspomoc "webmaster tools", zawsze robie to w ten sposob nigdy sie nie zawiodlem - 3-5 dni i stronki nie ma w indeksie
_________________
Graj online w gry flash z serii super mario. Dobra zabawa gwarantowana!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 20 Lut 2008, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Najłatwiej wg mnie jest wstawić do metatagów content="none" Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 20 Lut 2008, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


a z narzędzi google ktoś korzystał ? niby jest tam „baton” którym można wyindeksować całego site : ale nie sprawdzałem tego
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Wyindeksowanie strony w Google
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group