Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Domeny - gdzie kupić?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 Domeny - gdzie kupić? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 04 Lis 2007, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Ostatnio czytałam artykuł o przechwytywaniu domen w ten sposób. Ktoś dla testu sprawdzał dostępność kilkudziesięciu domen i po kilku minutach najciekawsze z nich (spora część sprawdzanych) były już zajęte. Oczywiście nie było mowy o az.pl, ale wiem, że niektóre firmy tak robią.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
czis
PostWysłany: 04 Lis 2007, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Cytat:
Pierwszy raz o tym słyszę. Nie zdarzyło mi się na razie nic takiego.


O sorry pomyłka. Chyba jest już aktywna. Pierwszy raz zakładałem swoją domenkę i nie jestem zbytnio obeznany. Czekałem na jakiś e-mail potwierdzający, że pieniądze z przelewu doszły, ale wchodzę do panelu admina az.pl, klikam : Lista domen .eu i tam jest moja domenka. Czy to oznacza, że proces rejestracji jest już zakończony ? Embarassed Very Happy
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 04 Lis 2007, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

czis jeżeli widzisz w panelu admina swoją domenę i możesz wyedytować przy niej DNSy, to znaczy, że domena została już aktywowana. Teraz przekieruj DNSy na swój hosting, a na hostingu osadź domenę. Pozostanie czas propagacji domeny.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 04 Lis 2007, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Przypadkowo trafiłam dzisiaj na temat o tych przekrętach z domenami - http://forum.webhosting.pl/index.php?showtopic=199
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czis
PostWysłany: 05 Lis 2007, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Cytat:
Przypadkowo trafiłam dzisiaj na temat o tych przekrętach z domenami - http://forum.webhosting.pl/index.php?showtopic=199


Szczerze - nie dziwi mnie to, by zarobić stosuje się różne sztuczki, ale to jest rzeczywiście chamstwo, by kraść nie swoje domeny. Czuję , że za tym kryją się duże pieniądze.

Cytat:
czis jeżeli widzisz w panelu admina swoją domenę i możesz wyedytować przy niej DNSy, to znaczy, że domena została już aktywowana. Teraz przekieruj DNSy na swój hosting, a na hostingu osadź domenę. Pozostanie czas propagacji domeny.



Zrobiłem. Teraz czekam na aktualizacje konfiguracji serwera. Zobaczymy czy wszystko się uda. Wink
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
khax
PostWysłany: 16 Lut 2008, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


gdzie zagranica (konkretnie usa) kupic domeny .com? czy w pozycjonowaniu ma znaczenie gdzie kupuje sie domeny? czy chodzi raczej o geolokalizacje serwera? konkretnie chodzi mi o domene z koncowka .com i strone na rynek amerykanski.
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Janek
PostWysłany: 21 Lut 2008, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 16


raczej chodzi o geolokalizację serwera. bo to gdzie kupisz domenę nie ma żadnego znaczenia dla pozycjonowania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 Strona 3 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Domeny - gdzie kupić?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group