Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » PHP / MySQL oraz inne bazy danych » Skrypt do prowadzenia newsleetera na stronie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Skrypt do prowadzenia newsleetera na stronie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
cezars
PostWysłany: 26 Maj 2007, 21:54    Temat postu: Skrypt do prowadzenia newsleetera na stronie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Poszukuję jakiegoś dobrego skryptu newsleetera. Jaki możecie polecić?

Interesują mnie skrypty dość proste w instalacji i konfiguracji oraz chciałbym aby nie było problemów z integracją ze stroną.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 28 Maj 2007, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Bardzo dobrze opisany i działający jest skrypt na stronie algorytmy.pl:

Jak wykonać rozbudowany system zapisujący/usuwający użytkowników prenumeraty newslettera lub innej listy wysyłkowej?

+

Jak będziesz miał bazę danych i skrypt zapisujący i usuwający maile z bazy mailingowej, to potem wykorzystaj skrypt do wysyłania maila (post na forum):

jak wysłać maila do wszystkich z bazy

Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 31 Maj 2007, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Martin napisał:
Jak wykonać rozbudowany system zapisujący/usuwający użytkowników prenumeraty newslettera lub innej listy wysyłkowej?

Nie mam abonamentu aby przeczytać dalszą część artykuły na stronie, którą podałeś Sad

Bardziej myślę nad jakimś gotowym rozwiązaniem Smile Najlepiej jakiś prosty nie skomplikowany skrypt Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość
PostWysłany: 27 Lut 2008, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone







Właśnie trzeba wykupić abonament za dość pokaźną kwote. Sam też poszukuje takiego skryptu newsleetera z możliwością dodawania i usuwania adresów e-mail przez samych zainteresowanych którzy odwiedzaja stronę.
Powrót do góry
voy-tech
PostWysłany: 27 Lut 2008, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Rzuciłem okiem na ten skrypt (tylko to co można zobaczyć bez wykupienia abonamentu) i nie wydaje mi się aby pole przechowujące IP było do czegokolwiek przydatne. Było by, gdyby nie użytkownicy z dynamicznie przydzielanym IP (np. neostrada). Wiec jeśli nie ma zastosowania dla wszystkich - nie powinno wyć uwzględniane. W jego miejsce przydałoby się pole "imię", żeby chociażby powitać subskrybenta po imieniu w każdej wiadomości.
Zapis subskrybentów to betka. Rezygnacja - też - generując losową liczbę wysyłaną na email z prośbą o potwierdzenie chęci wypisania sie z listy. Kto zna PHP wie, że przyda się do tego celu ($_GET).
-------
Mam u siebie stronę, gdzie chętni zapisują się na listę subskrybentów. Do każdej wysłanej wiadomości dołączona jest informacja, że jeżeli chcą sie wypisać - wystarczy wysłać do mnie wiadomość z chęcią rezygnacji - wtedy usunę ich z bazy (ręcznie). Nie było jednak jeszcze takiej potrzeby Smile
----
Jeżeli będę się bardzo nudził - napiszę ten skrypt z możliwością własnoręcznej rezygnacji bez angażowania w to właściciela strony. Jeżeli go napiszę - dam Wam znać i udostępnię bez żadnych opłat, jak wszystko na moich stronach.

Pozdro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: 28 Lut 2008, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone






Ostrzeżeń: 1

voy-tech jaki jest adres Twojej strony WWW?.
Powrót do góry
voy-tech
PostWysłany: 28 Lut 2008, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

artur napisał:
voy-tech jaki jest adres Twojej strony WWW?.

Podejrzewam, ze nie znajdziesz tam tego, czego szukasz Razz

Pisząc "jak wszystko na moich stronach" miałem na myśli przede wszystkim tutoriale, fimy instruktażowe, które można ściągać bez konieczności rejestracji i "do bólu", ale dotyczą one Photoshopa.
Stronkę stricte wemasterską dopiero zaczynam redagować, także za wiele tam nie ma. Jest tam kilka skryptów na testowanie reklam GAdS, dzięki którym znacznie można podnieść swoje dochody, skrypt na blokadę odświeżania strony po wysłaniu danych z formularza (2 sposoby) i niewiele więcej. Na pisanie i udostępnianie skryptów zdecydowałem się kilka dni temu - wymyśliłem kilka na własne potrzeby, czasem przy wykorzystaniu innych, czasem je modyfikując, a czasem od a-z samodzielnie. Przyczynił się do tego także ten temat Wink
Chcesz to rzuć okiem - Serwis dla początkujących webmasterów.
Jeżeli napiszę ten skrypt newslettera to tam właśnie wrzucę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » PHP / MySQL oraz inne bazy danych » Skrypt do prowadzenia newsleetera na stronie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group