Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Ciekawa strona: filmy i gry online

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Ciekawa strona: filmy i gry online « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
marqus
PostWysłany: 28 Lut 2008, 14:28    Temat postu: Ciekawa strona: filmy i gry online Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 1


Shocked Super stronka Ciekawa strona: filmy i gry online Shocked

http://www.qfilms.yoyo.pl

Podziel się z innymi zabawnymi i interesującymi filmami!
_________________
http://www.qfilms.yoyo.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
dkint
PostWysłany: 29 Lut 2008, 01:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 115

Skąd: Zamo??

Witam

Będę trochę zgryźliwy, ale może zrozumiesz o co mi biega; wprawdzie nie prosisz o ocenę tej strony ale nie mogłem się powstrzymać :

- po pierwsze hasło filmy na stronie jest mylące - to co oferujesz do obejrzenia to nie są filmy to są ogólnie przyjęte tzw. filmiki

- korzystasz z joomli - naprawdę uważasz, że wśród tysięcy darmowych i komercyjnych templatek wybrałeś tą najbardziej przyciągającą uwagę ? mnie twoja templatka odstrasza

- brak nawigacji na stronie i brak polskich znaków i ikon nawigacji w komponencie seyret

- szukałem tych gier online z topu strony ale niestety nie znalazłem

- brak jakiegokolwiek contentu - strona z samymi filmikami zginie po pewnym czasie

- domena yoyo ?? - wybacz ale nawet jak nie chcesz inwestować w domenę to nie promuj serwisu w domenie yoyo - mało poważne - domeny w promocjach (nawet .pl) są w cenach od kilku do kilkunastu złotych rocznie, jeśli stać cię na opłacenie internetu pomyśl o domenie - nawet jeśli nie masz swojej kasy - to te kilka PLN miesięcznie wysupłasz

plusów niestety brak ...

pozdrawiam
Krzysiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Ciekawa strona: filmy i gry online
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group