Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Pole adresu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Pole adresu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
lu7kasz
PostWysłany: 30 Mar 2008, 20:05    Temat postu: Pole adresu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 20


Pytanie z kategorii : nurtujące czysto teoretyczne zagadnienie.

Po wpisaniu w pole adresu określonej frazy wyszukiwarka google albo wyświetla wynik wyszukiwania na tą frazę albo też od razu wyświetla stronę, która jest na pierwszym miejscu. np. wpiszcie "radio trójka".

Jak rozumiem "przewaga" tej strony nad drugą w tym przypadku jest dość znaczna.
Ale jak zmierzyć tą "przewagę" i czy jest to wogule możliwe ?
Pozdrawiam - lu7kasz
_________________
Obróbka zdj??
Limuzyna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Cichy
PostWysłany: 30 Mar 2008, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Witam.

Hehe no fajny temat. Powiem ci co ja sądze . Googlareczka nie ustawia Cię tak jak mi sie wydaje sądzisz - ona ustawia Cię po swojemu w serpach - m.in. wylicza % popytu na dany anchor - oraz % przewagi między stronami na ten anchorek. Z tego kolego wylicza serpa - ale! żeby nie było to takie proste dodaje swój własny kurzy móżdżek - ja to nazywam samouczący się googlarek - i tu widać to zróżnicowanie - możesz mieć te same linki - te same warunki - a pozycje będa diametralnie różne. I to jest to co mnie najbardziej interesuje - skąd bieże się ta różnorodność i tego typu klimaty n

Także wracając na ziemie na to nie ma sztywnej reguły dlatego iż moim zdaniem logarytm google jest tworem samouczącym się - czyli inaczej zachowuje się w stosunku do każdej strony - czyli że tak powiem - uczymy się strony - jej odbiorców - jej linków itd. itp.

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Pole adresu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group