Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » PageRank sprawdź w Katalogu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 PageRank sprawdź w Katalogu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 07 Sie 2005, 08:38    Temat postu: PageRank sprawdź w Katalogu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jak każdy wie, każda strona ma w swoich informacjach w Katalogu KCS - swój bieżący PageRank (pozycję strony w Google).

Udostępniliśmy dodatkową opcję sprawdzenia PageRank każdej strony.



Jeżeli chcesz sprawdzić pozycję jakiejś strony w Google wystarczy wejść na mapę katalogu i kliknąć na : sprawdzanie PageRank swojej strony.

ZAPRASZAMY Cool
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Katrin
PostWysłany: 07 Sie 2005, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 746

Skąd: Piaseczno

No właśnie http://katalog.borkowscy.pl/ ma pagerank 4 a http://kataloog.info/ nadal 0 - eh nowa domena a na pozcję trzeba troche dłużej pracować....
Fajna i przydatna opcja dla Webmasterów - bo chyba zwykły user internetu nie zwraca uwagi na PageRank. To jest specyfika osób zajmujących się promocją stron i pozycjonowaniem. Miejmy nadzieję, że przyda się i ludzie będą z tego korzystali Exclamation Idea POLECAM!

p.s. ciekawostka - google.pl ma PageRank 9 Smile no no - kiepsko się starają - myślałam, że google to google
_________________
Katrin
- Blog Borkowscy to nasza rodzina, alei nie tylko (Piaseczno)
- Prywatny Katalog Stron - dodaj interesuj?c? stron?!
- Udane zakupy tylko w hipermarketach Auchan
- Najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- co? dla osób interesuj?cych si? programem: taniec z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 07 Sie 2005, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Niestety tak jak wspominałem już w innym poście - PageRank starego adresu katalogu --> [ http://katalog.borkowscy.pl/ ] podskoczył tak dlatego, że jest wysoki PageRank strony od której była to subdomena [ www.borkowscy.pl ]

Nad PageRank obecnego adresu już ostro pracuję (pozycjonowanie w toku) - ale jeszcze spora droga przed nami i wyboista. Kto wie coś na temat pozycjonowania to wie o czym piszę
Cool
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 08 Wrz 2005, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Cześć.Odświezyłem moje stare konto i tam na nim mam aż PR=3 Wink Dla mnie to bardzo dużo Smile
Adres mojego starego konta: http://www.extendet.to.pl/

Dlaczego jak dałem sprawdzanie PR w kataloogu to pokazuje mi tylko PR=2 a w innych przypadkach na innych stronach pokazuje mi PR=3?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 09 Wrz 2005, 07:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Nie wiem gdzie sprawdzales w Katalogu PageRank ale jak widzisz ponizej ja sprawdzalem w Katalogu i jest PR=3


_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 09 Wrz 2005, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Heh...to już jest całkiem dziwne.Wczoraj poprzez katalog sprawdzałem i było 2 a tutaj nagle 3 Wink Ważne,że jest te 3 Wink No i że już zawsze bede wiedział gdzie sobie PR sprawdzić Wink Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 09 Wrz 2005, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Dodatkowo obecnie w wolnej chwili pracuje nad nowa mozliwoscia w katalogu jak pobranie odpowiedniego kodu i po umieszczeniu na swojej stronie bedzie wyswietlal sie PageRank tej strony:) Taki generator i wyswietlanie PageRank strony.

Jak bedzie to udostepnione to bedzie o tym informacja na forum.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 09 Wrz 2005, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Wiesz...czasami to zazdroszczę takim co to taką wiedze mają o PHP itp...ale to już niedługo się zmieni bo zacząłem się tego uczyć bo mnie to zaintrygowało Wink I jeszcze powiem coś,że naprawdę podoba mi się to forum Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 09 Wrz 2005, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Powiem tak - jeszcze kilka lat temu nie wiedziałem nic o stronach i ich tworzeniu. Zaraził mnie Maxxi Smile a co do wiedzy o PHP to nadal jest mała...jak czytam książki, fora dyskusyjne i rozmawiam z innymi ludzmi to twierdze że daleko mi jeszcze do tego abym mógł stwierdzić, że POTRAFIĘ Smile
Najważniejsze to próbować i cały czas starać się coś w tym robić - praktyka czyni mistrza.
Jak czasami rozmawiam z redaktorem Juri (ma certyfikaty z międzynarodowych egzaminów z PHP i programowania) to stwierdzam, że nic nie potrafię.
Dodatkowo z wiedzy o PHP polecam osobę (przyjaciel Katalogu KCS), która też jest na naszym forum --> Vengeance, który tworzy stronę o PHP http://www.strefaphp.net/
W ramach uczenia się PHP zapraszam Ciebie do zaglądania również na jego stronę Smile Trzymam za Ciebie kciuki a w razie pytań zawsze słuzymy pomocą w miarę swoich możliwości.

TROCHĘ ODBIEGŁEM OD TEMATU POSTU TAK WIĘC NA TYM KOŃCZĘ

Jak skończę wdrażania w Katalogu możliwości pobrania Page Rank na swoją stronę i jego wyświetlanie to poinformuję o tym na forum.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » PageRank sprawdź w Katalogu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group