Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie - 1 strona - 3 różne branże

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Pozycjonowanie - 1 strona - 3 różne branże « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
webworker
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 15:43    Temat postu: Pozycjonowanie - 1 strona - 3 różne branże Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

Witam Was
Mam trochę nietypowa problem - muszę zrobić ...3 strony w jednej - klient ma 3 firmy ale chce mieć wszystko w jednym tzn. po wejściu na home będzie można wybrać stronę każdej firmy. Technicznie to łatwa sprawa ale z czasem będzie to wszystko pozycjonowane a każda strona jest z innej branży - czyli rożne, nie powiązane ze sobą słowa kluczowe - jak to rozwiązać żeby nie zepsuć sobie później seo? moje opcje są na razie takie:

-wszystko na jednaj domenie (???)
-każda z 3 stron na oddzielnej subdomenie, ten sam serwer
-każda z 3 stron na oddzielnej subdomenie ale na innych serwerach

Jak byście to rozwiązali aby nie było konfliktów przy pozycjonowaniu każdej strony na rożne frazy?
_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Skoro 3 różne firmy to 3 różne domeny każda z nazwą danej firmy.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cichy
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Witam.

Tak na szybko póki jeszcze nie śpię - logiczne iż sam sobie dałeś odpowiedż z której pewnie sobie zdajesz sprawę:
"każda z 3 stron na oddzielnej subdomenie ale na innych serwerach ",

ale kolego to jest tylko początek góry lodowej która nazywa się Pozycjonowanie - i która to swoim magicznym sposobem powoduje twój pobyt chwilowy czy też dłuższy w Top Smile

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


podstawowe pytanie, co Klient bedzie chciał pozycjonować? subdomeny z poszczególnymi branżami? Czy stronę głóną z której będzie wejście na subdomeny?

Osobiście zabrał bym się do tego zaczynając od sugestii Lexy, wykupił 3 rózne domeny, pozycjonował każdą z osobna, a na stronach głownych dawał linki do pozostałych 2 branż (oczywiście nie sam link, a jakiś modulik z fotką opisem i link).
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
webworker
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 96

Skąd: Londyn

Macie racje - 3 subdomeny na osobnych serwerach bo każda strona będzie pozycjonowana na inne słowa kluczowe - 3 firmy - transport, cleaning i decorating-wszystko będzie się odbywać na rynku angielskim a tutaj SEO to praktycznie walka na noże...Wiem że w sumie sam odpowiedzialem sobie na moje pytanie ale chciałem to skonsultować ze sprawdzonym gronem porządnych pozycjonerów. Dzięki!
_________________
Na pewno widzia?e? film Sami Swoi - mo?e chcesz wiedzie? sk?d pochodzili Kargul i Pawlak ?
Zapraszam równie? na:
Katalog regionalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cichy
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Nio i pochwal sie od czasu do czasu jakąs frazą żebym miał wiesz co działać hehe - wiesz jak się pochwalisz i wejdziesz za tydzień - to jest akuratny czas na przejęcie frazy n. He he Bitowe przejęcie jak ja to nazywam n
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Stawianie stron firmowych na subdomenach niezbyt dobrze wygląda. Nie patrz zawsze na wyszukiwarki, bo SEO to nie wszystko. Zaplecze możesz sobie całe postawić na subdomenach i kombinować, ale skoro mowa o 3 różnych firmach i tej samej domenie ;/
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cichy
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


No sory Lexy ale ja już zaczynam głupieć Smile
Wiadomo że lepiej mu będzie na osobnych serwach - wcale on tego nie chce z tego co zrozumiałem - więc według mnie będzie jakiś pożytek - ale nie taki pożytek jaki powinien być - hehe - Lexy - lubisz takie kółka? Bo w pozycjonowaniu - heh się czasem przydają - Pozdrawiam.

Heh.
Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Mnie nie chodzi o serwery tylko o to, że 3 różne strony firmowe chce postawić na subdomenach tej samej domeny.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cichy
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


a co za domena/? Jak stara to niech stawia co chce - jak młoda to niech spierd......... jak najdalej. - Chyba ze zastosował logarytm Cichego - ale do tego potrzeba odważnych ludzi n heh

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cichy
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Ale tak serio - te 3 czy 10 to jest kropla - jeżeli wszystko zostanie odpowiednio pomyślane. Mogę Ci podać x tego typu przykładów - podam najprostszy - przychodzący mi do głowy - plejada.pl - typowy przykład przypięcia domeny - ramek + przekierowań i co domena ostro startuje - czyli sprawdza się to co od x czsasu twierdzę - uczysz logarytma od początku - mu jedziesz on ci oddaje - czyli uczony się robi Smile . Przetestowałem to i jakoś to się sprawdza i jeszcze się nie zawiodłem ale dzielę się info z prostej przyczyny. Jestem hobbista, wiecznie coś testującym i zysk jest ostatnią myslą - chociaż nie przeczę jest.

He he ale pieprze czy piepże Very Happy ale ogólnie jest d- best\

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


jakim Ty powietrzem oddychasz?

O_o

Wink
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cichy
PostWysłany: 11 Kwi 2008, 02:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Hehe.

Fakt troszkę za%procentowałem - a co - od czasu do czasu się należySmile Ale rozpracowałeś mnie pokazowo:)Smile

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie - 1 strona - 3 różne branże
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group