Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Komentarze i opinie » Głosowanie na strony w konkursie edycja kwiecień 2008

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Głosowanie na strony w konkursie edycja kwiecień 2008 « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
G?osowanie na strony w konkursie edycja kwiecie? 2008
www.e-hack.eu
0%
 0%  [ 0 ]
www.sterweb.pl
11%
 11%  [ 3 ]
www.fotokus.com
14%
 14%  [ 4 ]
www.iluzja.boo.pl
7%
 7%  [ 2 ]
www.fropek.prv.pl
0%
 0%  [ 0 ]
siatka.cba.pl
18%
 18%  [ 5 ]
biblioteka45.ovh.org
3%
 3%  [ 1 ]
www.adalbert-olrox.yoyo.pl
0%
 0%  [ 0 ]
www.swietlica59.pwii.pl
0%
 0%  [ 0 ]
suriw.vot.pl
11%
 11%  [ 3 ]
www.goscinneprogi.pl
0%
 0%  [ 0 ]
www.jungle.com.pl
3%
 3%  [ 1 ]
www.spryciarze.pl
25%
 25%  [ 7 ]
www.design-aukcji.pl
3%
 3%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 27
Autor Wiadomość
czis
PostWysłany: 21 Kwi 2008, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Mnie osobiście najbardziej podoba się strona : spryciarze.pl .
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
sterweb.pl
PostWysłany: 21 Kwi 2008, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 104

Skąd: Gda?sk/Gdynia

A ja powiem tak, spryciarze.pl może i jest ładna ale moim zdaniem na Perłę Internetu zasługuje inna strona którą typuję i ciekawe czy trafię ;P

A przyglądając się spryciarzom stwierdzam, że chyba stoją na gotowym skrypcie a tutaj nie tylko liczy się wygląd tak jak już pisałem ale i inwencja twórcza, gdyby był to skrypt autorski to co innego no chyba że tak jest ale może wypowie się na ten temat ktoś z administracji tej strony...
_________________
?uk@sz
Katalog Stron WWW SterWeb.pl - Skierujemy Ruch na Twoj? Stron?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
klamerka
PostWysłany: 22 Kwi 2008, 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 5


sterweb.pl napisał:
nie tylko liczy się wygląd..

...popieram

sterweb.pl napisał:
ale i inwencja twórcza

...popieram

sterweb.pl napisał:
...gdyby był to skrypt autorski to co innego

...a co by to zmieniło?

Arrow W regulaminie jest JASNO napisane

Martin napisał:
10. Ocenie podlega: szata graficzna, treść oraz pomysł.


sterweb.pl napisał:
...a na Perłę Internetu zasługuje inna strona którą typuję i ciekawe czy trafię ;P

...napisz nam Swój głos - przecież mamy być "Wirtualnym Jury" Exclamation Exclamation Exclamation

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do udziału w wirtualnej sondzie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cichy
PostWysłany: 24 Kwi 2008, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Witam.

Pamiętam jak kiedyś 1 raz dodałem swoja stronkę - czyli mój katalog i zmieszano ją z błotem - twierdząc iż to nie jest strona Smile. Ludzie którzy to pisali według mnie nie maja pojęcia o właśnie tej branży jaką są katalogi - ona też wymaga dużo pracy jeżeli chce sie cokolwiek osiągnąć - dlatego na przekór wszystkim twierdzącym iż katalog stron nie jest stroną głosuje na www.sterweb.pl - uważam iż jest to strona - lepsza od wielu które tu się starają o jakiś prestiż.

Takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam.
Cichy.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 24 Kwi 2008, 14:05    Temat postu: PERŁA INTERNETU KONKURS STRON Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Cichy napisał:
mój katalog i zmieszano ją z błotem - twierdząc iż to nie jest strona Smile. Ludzie którzy to pisali według mnie nie maja pojęcia o właśnie tej branży jaką są katalogi - ona też wymaga dużo pracy jeżeli chce sie cokolwiek osiągnąć

Kto ci tak powiedział?
Zadbany i pielęgnowany katalog jest na wagę złota Wink
Jak możesz zobaczyć, ja również umieściłem sterweb.pl w swoich typach (pierwsza wypowiedź pod Katrin), ale jako wyróżnienie.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cichy
PostWysłany: 24 Kwi 2008, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Cieszy mnie to co piszesz. Jesteś nielicznym wyjątkiem którzy uważają katalogi za w miare wartościowe strony - a tak a-propo ja wam jeszcze nie raz i nie dwa udowodnię iż katalog jest na wagę złota - uparłem się bo uważam iz mam rację bo to może być strona promująca inne ciekawe strony a przy okazji siebie Smile

Pozdrawiam.
Cichy.
PS.
Nawet nie probujcie się sugerować zawartością tej gównianej strony http://www.spryciarze.pl/ że tak powiem - ja taką stronę robie w 3 minuty góra. - ja bym ją wywalił za spam. Eh szkoda gadać że takie [cenzura] wogóle śmie dodawać się do jakiś konkursów - to jest badziewie badziewiem poganiające - aż brak mi słów na określenie tej strony Very Happy

Takie jest moje zdanie.
Cichy.
Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 24 Kwi 2008, 19:45    Temat postu: PERŁA INTERNETU KONKURS STRON Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


cichy napisał:
Nawet nie probujcie się sugerować zawartością tej gównianej strony http://www.spryciarze.pl/ że tak powiem - ja taką stronę robie w 3 minuty góra. - ja bym ją wywalił za spam. Eh szkoda gadać że takie [cenzura] wogóle śmie dodawać się do jakiś konkursów - to jest badziewie badziewiem poganiające - aż brak mi słów na określenie tej strony

Nie mogę się z Tobą zgodzić, bo mi ten serwis pasuje i podoba się. Oprócz tego, jak widać serwis został zauważony przez PC WORLD KOMPUTER WITRYNA DNIA: www.idg.pl/witryna/2033.html oraz ZŁOTE STRONY WPROST: http://zlotestrony.wprost.pl/strona_tygodnia/?zst=2008_3 (II TYDZIEŃ).
Tam byle kogo nie wyróżniają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cichy
PostWysłany: 24 Kwi 2008, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Weroniczko no proszę Cię - takich Ci mogę dać 15 tysięcy - to jest zwykły autocontent i tyle. Jak nie wieżysz to sprawdz dokładnie a nie sugerujesz się tym co inni - nawet im nie chciało się sprawdzić. Badziew opakowany według mojej oceny.

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomtom
PostWysłany: 24 Kwi 2008, 20:39    Temat postu: Perła Internetu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 3


No tak... gówniana strona...

"Najlepsze adresy WWW" - Komputer Świat 2008-03-25 nr 7/2008
Cytat:
Tak dobry start rzadko sie zdarza - Spryciarze.pl to strona, która powstała niedawno, a już zdobyła kilka internetowych nagród. I nic dziwnego - po zajrzeniu na tą stronę trudno się od niej oderwać...

hmmm no tak redaktorzy Komputer Świata pewnie się myląn

"Strona Tygodnia" Tygodnik Wprost 2008-03-07
Cytat:
Spryciarze.pl - pokaż co potrafisz. W zalewie pojawiających się jak grzyby po deszczu rozmaitych serwisów społecznościowych spryciarze.pl wyróżniają się niebanalnym pomysłem...

...i to pewnie też pomyłka n

"Witryna dnia" PC World Komputer

"Karuzela kręci się" TVP info - audycja telewizyjna o Spryciarze.pl 2008-04-04

"Dla prawdziwych spryciarzy" artykuł Gazeta.pl 2008-03-11

"Się macie, Spryciarze!" kolejny artykuł Gazeta Lubuska 2008-03-22

"Wyróżnienie: Ciekawa strona" Katalog Ciekawych Stron :)2008-03-12

Więcej można znaleźć na www.spryciarze.pl/spryciarze-w-mediach

Chyba faktycznie wszyscy się mylili... a tylko ty Cichy jako jedyny znasz się na rzeczy Wink
Myślę, że jednak lepiej niech Jury i inni Użytkownicy ocenią czy faktycznie jest to jak piszesz "gówniana strona" czy też może "perła internetu" Smile

Pozdrawiam Smile


Ostatnio zmieniony przez tomtom dnia 24 Kwi 2008, 21:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klamerka
PostWysłany: 24 Kwi 2008, 21:02    Temat postu: Propozycja pracy Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 5


Cichy napisał:
... ja taką stronę robie w 3 minuty góra...

Witam użytkownika Cichy,
mam dla Ciebie propozycje - poszukuje zaawansowanych koderów i twórców stron, a z tego co piszesz posiadasz ponadprzeciętne umiejętności.

Gwarantowana miła atmosfera i wysokie zarobki.
Napisz do mnie na mejla; studio@coders.pl

Ps. Gratuluje kultury osobistej i intelektu Shocked Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sterweb.pl
PostWysłany: 24 Kwi 2008, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 104

Skąd: Gda?sk/Gdynia

Moim zdaniem strona spryciarze.pl po mimo licznych wyróżnień nie zasługuje na miano Perły Internetu! Nawet gdyby pisały o niej Bóg wie jakie gazety nie jest to nic specjalnego...

Mi się ta strona nie podoba i to jest tylko i wyłącznie moja opinia do której mam prawo Smile
_________________
?uk@sz
Katalog Stron WWW SterWeb.pl - Skierujemy Ruch na Twoj? Stron?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
klamerka
PostWysłany: 24 Kwi 2008, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 5


Witam, jestem administratorem portalu Spryciarze.pl.

Dziwi mnie w jaki sposób toczy sie dyskusja w tym temacie...
Mielismy przecież wskazać perłę i 2 wyróżnienia, a nie licytować się czy spryciarze są fajni czy nie.

Arrow Moja propozycja na kolejne posty:

Exclamation Piszmy kto ma wygrać, a nie kto sie nie nadaje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cichy
PostWysłany: 25 Kwi 2008, 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


He prowokacja działa jak należy Very Happy
I co z tego iż ma tyle nagród - ja naprawdę nie wiem za co - bo to naprawdę żadna wielka filozofia zrobić taką stronę.
Zobaczcie sobie tu:
http://ha-ha.pl/humor/

Zmieniam kategorie - wrzucam parę filmików dotyczących tematu - wyciągam losowe i tagi + troszkę tekstu i jest identyczna strona jak te spryciarze. I nie jestem żadnym super - hiper webmasterem a zrobię to tak jak napisałem w 3 sekundy Very Happy.
Także naprawdę nie wiem czym tu się szczególnie podniecać.
Co do mojej kultury - może i nią zbytnio nie grzeszę ale piszę to co myślę a nie owijam w bawełnę. Jeszcze raz powtarzam swoje zdanie. Ta strona nie zasługuje na żadne wyróżnienie.

Pozdrawiam.
Cichy.

P.S
@klamerka
Nie ośmieszaj sie kolego(żanko)
Bo nie stać Cie na barszcz w torebce a co dopiero na moje usługi n
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sterweb.pl
PostWysłany: 26 Kwi 2008, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 104

Skąd: Gda?sk/Gdynia

Nie ma co debatować, za kilka dni zobaczymy jaki serwis otrzyma Perłę Internetu chociaż mi wydaje się, że będą to jednak spryciarze.pl chociaż mi osobiście ten serwis nie odpowiada.
_________________
?uk@sz
Katalog Stron WWW SterWeb.pl - Skierujemy Ruch na Twoj? Stron?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
seter55
PostWysłany: 28 Kwi 2008, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 1


Moim zdaniem strona spryciarze.pl ma największe szanse na tytuł z tego względu iż bardzo wielu użytkowników jest zaangażowanych w tą stonę. Powstaję ona dzięki użytkownikom, którzy aktywnie uczestniczą w życiu strony. Ja swój głos oddałem na siatka.cba.pl z tego względu że ta strona jest bardzo krótko a ma bardzo dużo aktualności. Storona ta jest aktualizowana praktycznie przez jedną osobę, która poswięca na to bardzo dużo czasu. Strony o siatkówce jest ich w miarę dużo i cięzko się przebić w tłumie więc tym bardziej ta strona zasługuję na wyróżnienie. Sprycierze.pl to fenomen bo niema drugiej takiej stronki a takie jak siatka.cba.pl są i to dużo na przykładzie siatka.org siatka.net volley24.pl itd. Nie liczy się sam efekt ale iż też zawartość strony, która nawet nie odwiedzana często jest zasilana o ogomny zasób informacji. Zapraszam na siatka.cba.pl, bo może to jest konkurencja dla wielkiej Strefy Siatkówki siatki.org pomagajcie w życiu tej strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Komentarze i opinie » Głosowanie na strony w konkursie edycja kwiecień 2008
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group