Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » PHP / MySQL oraz inne bazy danych » Oblicznie wielkości pliku przerwango podczas sciągania ?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Oblicznie wielkości pliku przerwango podczas sciągania ? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
MacPain
PostWysłany: 16 Kwi 2008, 15:02    Temat postu: Oblicznie wielkości pliku przerwango podczas sciągania ? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 245


Witam czy jest możliwość obliczenia wielkości pliku, który podczas sciągania został przerwany ponieważ np. uzytkownik zrezygnował z niego. Czy jest możliwe uzyskanie wielkości przesłanych danych jeżeli ktoś wie proszę o pomoc. Dzięki.
_________________
http://portfolio.katalogfirm.org.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
dodawarka
PostWysłany: 26 Kwi 2008, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 4


Dziwne mam odczucia kategoria to MySql a ściąganie plików kojarzy mi sie z operacjami PHP no chyba iż plik był w bazie. Mogę tylko snuć domysły o co dokładnie tobie chodzi.

Przypuśćmy iż wysyłanie plików odbywa się poprzez PHP wtedy masz dwa problemy time out PHP oraz takie coś jak user abort w przeglądarce co można wykryć oraz ustawić odpowiednio.

Zależy po co Tobie to wznowienie czy ma to związek ze wznawianiem pobierania po rozłączeniu da to się zrobić z poziomu PHP w przypadku gdy skrypt PHP jest odpowiedzialny za pobieranie.

Jeżeli masz problem z wznowieniem połączenia w przypadku serwowania plików przez apache to można można ustawić w konfiguracji serwera by automatycznie wznawiał od skończonego momentu.

Dywagacje
_________________
Skuteczne katalogowanie stron internetowych. Sprawd? ju? dzi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zakrecony
PostWysłany: 26 Kwi 2008, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


dodawarka napisał:
Dziwne mam odczucia kategoria to MySql a ściąganie plików kojarzy mi sie z operacjami PHP no chyba iż plik był w bazie. Mogę tylko snuć domysły o co dokładnie tobie chodzi.

Przypuśćmy iż wysyłanie plików odbywa się poprzez PHP wtedy masz dwa problemy time out PHP oraz takie coś jak user abort w przeglądarce co można wykryć oraz ustawić odpowiednio.

Zależy po co Tobie to wznowienie czy ma to związek ze wznawianiem pobierania po rozłączeniu da to się zrobić z poziomu PHP w przypadku gdy skrypt PHP jest odpowiedzialny za pobieranie.

Jeżeli masz problem z wznowieniem połączenia w przypadku serwowania plików przez apache to można można ustawić w konfiguracji serwera by automatycznie wznawiał od skończonego momentu.

Dywagacje


On che wiedziec ile kB pobrał user
jeżeli pobrał cały plik to sprawa jasna
jeżeli pobrał kilka % i przerwał, to On chce wiedzieć ile user pobrał do czasu za nim przerwał

nie trzeba dywagować, wystarczy przeczytać uważnie

ps a kategoria to nie MySQL, tylko PHP / MySQL oraz inne bazy danych Wink
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dodawarka
PostWysłany: 26 Kwi 2008, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 4


Nom to zapewne nie doczytałem Smile ach te skojarzenia pierwszy dzionek na forum taka wpadka Smile. Prosił bym o więcej infa jak to wygląda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » PHP / MySQL oraz inne bazy danych » Oblicznie wielkości pliku przerwango podczas sciągania ?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group