Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Informatyka i wydarzenia » Nietypowa aukcja sprzedaży na eBay

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Nietypowa aukcja sprzedaży na eBay « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
JankesM
PostWysłany: 27 Maj 2008, 07:28    Temat postu: Nietypowa aukcja sprzedaży na eBay Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


19-letnia Polka z Lubelszczyzny wystawiła na portalu aukcyjnym eBay... swoje życie. Dziewczyna podpisująca się jako Magdalena Mara twierdzi, że szuka kogoś, kto da jej pieniądze na leczenie otyłości. Co jest w stanie dać w zamian? - To sprawa między mną a nabywcą - ucina. O sprawie napisał "Dziennik"

Dziewczyna nie ukrywa, że wzięła przykład z Australijczyka, który postanowił sprzedać w internecie wszystko, co do niego należy, by zacząć życie od nowa.

Polka twierdzi, że cierpi na zaburzenia hormonalne, które powodują u niej chorobliwą otyłość. Rodzice nie pozwalają jej się leczyć, a ona nie ma pieniędzy na wizyty u lekarza. - Dzisiaj ludzie zgadzają się na bardzo różne rzeczy. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto zechce mi pomóc - mówi Magdalena Mara. Na pytanie, co jest w stanie dać kupcowi w zamian, 19-latka nie potrafi odpowiedzieć. Czy mogłaby zostać niewolnicą seksualną nowego właściciela? - To sprawa między mną a nim - mówi.

więcej: www.tvn24.pl/-1,1551131,wiadomosc.html
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam


Ostatnio zmieniony przez JankesM dnia 25 Cze 2008, 10:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
sterweb.pl
PostWysłany: 27 Maj 2008, 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 104

Skąd: Gda?sk/Gdynia

ale jaja Smile
_________________
?uk@sz
Katalog Stron WWW SterWeb.pl - Skierujemy Ruch na Twoj? Stron?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 27 Maj 2008, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

ma ktos link do aukcji ??
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sterweb.pl
PostWysłany: 29 Maj 2008, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 104

Skąd: Gda?sk/Gdynia

no właśnie może kupię hehe
_________________
?uk@sz
Katalog Stron WWW SterWeb.pl - Skierujemy Ruch na Twoj? Stron?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JankesM
PostWysłany: 25 Cze 2008, 10:42    Temat postu: Nietypowa aukcja sprzedaży na eBay Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


- Cześć, nazywam się Ian Usher i mam dość swojego życia. Możesz je dostać, jeśli tylko chcesz. Nie zamierzam popełnić samobójstwa, chcę tylko sprzedać swoje życie - tak zaczyna się jedna z aukcji dostępnych na portalu internetowym eBay.

Ian Usher pochodzi z Wielkiej Brytanii, ale od pewnego czasu mieszka w Australii. Przez wiele lat wiódł szczęśliwe życie. Miał wszystko czego zapragnął. Piękny dom, kochającą żonę, wspaniałych przyjaciół, wymarzony samochód. Aż pewnego dnia wszystko się skończyło. Żona Iana odeszła. - Mieszkam teraz sam, a wszystkie rzeczy otaczające mnie przypominają mi o mojej przeszłości, dlatego postanowiłem się tego pozbyć - pisze na swojej stronie internetowej.

Życie pod młotek. Aukcja rozpoczęła się w marcu, ma trwać dokładnie 100 dni i zakończyć się 29 czerwca tego roku. Za cztery dni więc Ian ma wyjść ze swojego domu z paszportem, portfelem w kieszeni i ubraniu, które ma akurat na sobie. - Kiedy opuszczę dom, udam się prosto na lotnisko, poproszę o bilet na najbliższy lot i zobaczę, gdzie życie mnie zabierze - twierdzi Ian. Szczęśliwiec, który wygra jego aukcję dostanie nie tylko dom w australijskiej miejscowości Perth, ale wszystko, co tamten posiada. - Wszystko. Dom. Samochód. Motocykl. Przyjaciół. Pracę. To co mam i czego nie mam, ale jest nieodłączną częścią mojego stylu życia - dodaje. Znajomi nie widzą w tym pomyśle żadnego problemu. - My nie tracimy przyjaciela. My po prostu zyskujemy nowego - czytamy na stronie Iana, w liście napisanym przez przyjaciół. Bruce, Jenny i Denis, Mel, Em i Paula wyrazili zgodę na to, aby zostać "sprzedanymi".

Odliczanie trwa. Przez ostatnie dwa miesiące Ian reklamował i zachęcał internautów do brania udziału w aukcji. Na stronie youtube.com znalazły się filmiki przedstawiające piękno miejscowości Perth, wolny czas spędzany z przyjaciółmi, a nawet czarnego psa, Baxtera, który także jest wliczony do aukcji.

Zainteresowani mają coraz mniej czasu, jedynie cztery dni. A cena idzie ciągle w górę. Aktualnie życie Iana zostało wycenione na 311.100.00 dolarów australijskich.

źródło: www.tvn24.pl/-1,1554918,wiadomosc.html

eBay zaczyna być sławny z nietypowych aukcji
Pisz?
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Informatyka i wydarzenia » Nietypowa aukcja sprzedaży na eBay
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group