Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Hosting w hekko.pl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Hosting w hekko.pl « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
ugly28
PostWysłany: 29 Maj 2008, 22:20    Temat postu: Hosting w hekko.pl Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 3


ktos korzysta z hekko.pl, ja mam tam kilka stron, juz za 25 zl na rok mozna miec nielimitowana ilosc baz danych, ciekawe jak dlugo sa na rynku
_________________
Tani hosting - od 25 z? za rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
eM_K_S
PostWysłany: 30 Maj 2008, 00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

hehe... fajna kryptoreklama. Smile
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
zakrecony
PostWysłany: 30 Maj 2008, 06:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


a tam fajna... czysty spam
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dkint
PostWysłany: 30 Maj 2008, 06:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 115

Skąd: Zamo??

Witam

Miałem, zrezygnowałem bo stary serwer i jego prędkość w przypadku mojego konta wołała o pomstę do nieba, admin udowadniał mi, że inne strony hasają tylko problem jest z moją stroną, przeniosłem się na netmark i jakość wszystko śmiga jak rakieta, na razie polecam, jeśli to jest faktycznie spam to admin hekko ma duże poczucie humoru polecając swoje usługi w ten sposób ...

pozdrawiam
Krzysiek
_________________
Wirtualne roztocze ... - zapraszamy wszystkich mi?o?ników Roztocza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zakrecony
PostWysłany: 30 Maj 2008, 07:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


pisząc spam nie mialem na mysli tego, że to admin hekko sobie jaja robi Wink chodzi o to, że osoba pisze post o tym, że w pewnej firmie ma już kilka stron, że za jakąś tam cenę mozna mieć nielimitowana ilość bazek, i zadaje pytanie: jak długo sa na rynku, po czym w stopce daje link ze swoim refem

co oznacza, że albo szuka tu głupszych od siebie, albo jest mało rozgarnięty skoro nie potyrafi na stronie hekko wejść na podstronę o firmie i zobaczyc od kiedy sa na rynku...

gdyby włączył sie do jakiejś dyskusji nie było by problemu...
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 30 Maj 2008, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

zakręcony napisał:
pisze post o tym, że w pewnej firmie ma już kilka stron, że za jakąś tam cenę mozna mieć nielimitowana ilość bazek, i zadaje pytanie: jak długo sa na rynku, po czym w stopce daje link ze swoim refem


dokładnie o to mi chodziło z tą "fajnością"Smile
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Koniu
PostWysłany: 30 Maj 2008, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

jak cos jest tanie to wiemy jakie jest , tyle w temacie w hekko mialem konto tesowe , lepiej zainwestować w cos lepszego
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hekko.pl
PostWysłany: 25 Sie 2008, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 1


Po pierwsze to nikt z nas nie puścił tej wiadomości z refem, zresztą osoba pod nickiem ugly28 na wielu forach zostawiła takie wiadomości..

Po drugie @dkint piszesz o jakichś problemach z kosmosu.

Jesteśmy dość polecaną firmą z dobrymi opiniami.

PS. do wątku trafiłem po analizie refów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KlientHekko
PostWysłany: 18 Lis 2009, 00:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 1


Witam. Od paru dni jestem klientem firmy hekko. Niestety zaistniala pewna nie mila sytuacja, o ktorej czuje sie zmuszony napisac na tym forum.

Skusilem sie wybrac oferte serwera z domena za 68,32 zl (easypack+) jednak pojawily sie problemy z intepretacja regulaminu miedzy mna, a osoba z dzialu kontaku z klientem w firmie (Panem Damianem), w skutek czego nie mam tej domeny. Jest ona zarezerwowana jednak firma chce aby za nia oddzielnie zaplacil!
Przedstawie tu kilka najwazniejszych maili, ktore moim zdaniem dobrze prezentuja ta sprawe.
Cytat:
> 1. Nie zamówił Pan domeny w wymaganym czasie (podczas księgowania żadnej zamówionej domeny nie było na Pańskim koncie).
 "Domenę należy zamówić w zakładce Zamów domenę w panelu
rozliczeniowym tuż po opłaceniu konta a zgłoszenie przesłać na
biuro@hekko.pl."
"tuz po oplaceniu", a Pan chce aby zostala zamowiona przed
zaksiegowaniem, poza tym panel wyraznie prezentuje status konta z
opisem opłacony badż nieopłacony wiec regulamin mowi jasno status
zmienia sie na oplacony nalezy zamowic domene.
> 2. Nie przesłał Pan do nas takiej informacji o promocji."Przelew został już dokonany, czy moglbym juz zamowic domenę?
interesuje mnie domena [cut], pozdrawiam" taka widomosc
wyslalem do Panstwa.
A na stronie oferta pod tabelka widnieje wielki napis DO KAŻDEGO KONTA
DOMENA W CENIE PAKIETU - kliknij po szczegóły, wiec oczywiste jest ze
rozmawiajac o domenie mam na mysli ta w cenie konta.

Nie rozumiem w czym problem, abyscie Panstwo aktywowali moja domene,
przeciez pieniadze zostaly wyslane, jestescie bez starty. Chcialem
szybko ruszyc z moim projektem i jestem zainteresowany dluzsza
wspolpraca z hekko, ale ta sytuacja, zupelnie nie potrzebna moim
zdaniem, narusza na szwank dobre imie firmy zapewniajacej partnerskie
stosunki z klientem. Uwazam rowniez, iz moglby Pan wykazac nieco wiecej inicjatywy w rozwiazaniu tej kwestii.


Odpowiedz:
Cytat:
Szanowny Panie, nie jest ważne co prezentuje panel tylko jakie operacje Pan wykonuje. Nie zamówił Pan domeny w dogodnym czasie do tego oraz nie zgłosił choćby tego faktu do nas.

co najlepsze mail o tresci:
Cytat:
Pragniemy poinformować, że zaksięgowaliśmy Państwa płatność za fakturę pro-forma nr [cut]. Ważność konta [cut] została przedłużona w Hekko.pl do dnia 2010-11-24.

doszedl do mnie 13 listopada 2009 12:52, a mail o temacie: "Zamówienie domeny w Hekko.pl" i tresci:
Cytat:
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za wybranie Naszej oferty. Mamy nadzieję, że spełni ona Państwa oczekiwania.

Lista zamówionych domen:
[cut] - 19.52 zł brutto

Pragniemy poinformować, że wygenerowaliśmy dla Państwa fakturę pro-forma którą w każdej chwili można pobrać i wydrukować pod poniższym adresem....

doszedl 13 listopada 2009 13:29

Jednak perelke zostawilem na koncu:
Cytat:
Witam, domene juz zamowilem, jednak nadal nie wiem o co chodzi z ta
platnoscia za nia ([cut]       2009-11-13      2009-11-23      19.52 zł) ?

wyslany 13 listopada 2009 13:34, w odpowiedzi od Pana Bartosza:
Cytat:
Proszę się tym nie przejmować.
Jest to pewna drobna ułomność naszego systemu billingowego.
Otrzyma Pan domenę w takiej cenie jaką Pan zapłacił.
Jeśli mogę jeszcze w czymś pomóc, pozostaję do dyspozycji.

otrzymany 13 listopada 2009 15:59
Co bylo pozniej opisalem wyzej.
Chcialbym przestrzec uzytkownikow forum. Dodam, ze nie jestem zadowolony z tego, ze podjelem wspolprace z firma hekko.

Staralem sie przedstawic sytuacje jasno i klarownie, w przypadku jakis moich uchybien czy bledow chcialbym przeprosic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Hosting w hekko.pl
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group