Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Mistrzostwa Pozycjonowania Stron Internetowych 2008

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 Mistrzostwa Pozycjonowania Stron Internetowych 2008 « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
weronika
PostWysłany: 01 Cze 2008, 20:57    Temat postu: Mistrzostwa Pozycjonowania Stron Internetowych 2008 Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Mistrzostwa Pozycjonowania Stron Internetowych 2008



Sądzisz, że jesteś dobry w pozycjonowaniu stron internetowych? Udowodnij sobie i światu, że nie ma lepszych od Ciebie. Myślisz, że to sztuka z pogranicza czarnej magii? Przekonaj się, że Ty również możesz skutecznie pozycjonować.

Administratorzy najstarszego forum związanego z branżą SEO www.forum.optymalizacja.com wraz z przyjaciółmi zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Mistrzostwa Pozycjonowania Stron Internetowych 2008”

Masz niepowtarzalną okazję sprawdzenia swoich umiejętności, a przy okazji zdobyć tytuł „ Mistrza Polski Pozycjonowania Stron Internetowych 2008” jak i wartościowych nagród rzeczowych.

Krótko acz treściwie o konkursie. Cel: wypozycjonowanie strony na frazę konkursową w wyszukiwarce google. Fraza konkursowa zostanie opublikowana na stronie konkursu i na forum 1 czerwca

Konkurs trwa od 1 czerwca do 30 sierpnia roku 2008

Każda osoba pełnoletnia może wziąć udział w konkursie. Pierwsze 3 miejsca zostaną uhonorowane nagrodami rzeczowymi, między innymi laptop.

Szczegóły na stronie: http://mistrz2k8.seopl.org

KTOŚ Z WAS STARTUJE W MISTRZOSTWACH POZYCJONOWANIA?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 02 Cze 2008, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Ja póki co z 3 stronami.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 04 Cze 2008, 21:40    Temat postu: ręceprecz odtybetu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Czy regulamin nie pozwala pochwalić się czym sie zajmujesz w ramach konkursu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 04 Cze 2008, 21:57    Temat postu: ręceprecz odtybetu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Nie rozumiem pytania.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 04 Cze 2008, 22:00    Temat postu: ręceprecz odtybetu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

domyślam się, ze weronika pyta jakie strony pozycjonujesz.
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
weronika
PostWysłany: 04 Cze 2008, 22:00    Temat postu: ręceprecz odtybetu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Czy możesz pochwalić się z jakimi stronami wystartowałaś w mistrzostwach pozycjonowania i pozycjonujesz na frazę: ręceprecz odtybetu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 04 Cze 2008, 22:07    Temat postu: ręceprecz odtybetu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Mogę, ale dopiero wtedy kiedy je dokończę i nie będę się wstydziła ich pokazać Wink A Wy jak?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 04 Cze 2008, 23:33    Temat postu: ręceprecz odtybetu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

ale Lexy chyba już masz je w indeksie? Myślę, że jest to ważniejsze niż dobry wygląd.
To: http://forumchemiczne.pl/receprecz-odtybetu/ jest w tym momencie top1:) I ja bym się tego wstydziłSmile Ale na lapka jak na razie wystarczy. Ciekawe jak to podlinkował, że aż tak wysoko siedzi.
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
zakrecony
PostWysłany: 05 Cze 2008, 06:20    Temat postu: ręceprecz odtybetu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


najbardziej mnie wkurza przy takich akcjach, że cały ten shit wpada (a raczej próbuje) do porządnych katalogów, u mnie już kilkanaście próbowało się dodać...
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 05 Cze 2008, 06:35    Temat postu: ręceprecz odtybetu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
Myślę, że jest to ważniejsze niż dobry wygląd.

Dla Google tak Smile Ale jak mam się komuś chwalić tym to wolę pokazać strony w momencie, kiedy nie będę się ich już wstydzić Wink Jedna z tych trzech to tak naprawdę podstrona bloga. Wśród dwóch pozostałych jest subdomena bloga, więc tylko tą ostatnią ciężko byłoby znaleźć szukając po moim nicku Smile Na pewno pokażę je wszystkie jak tylko znajdę chociaż 15 minut, aby nad nimi popracować i chociaż delikatnie podlinkować.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 05 Cze 2008, 07:01    Temat postu: Mistrzostwa Pozycjonowania ręceprecz odtybetu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Lexy, szczerze życzę Ci powodzenia!


Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 05 Cze 2008, 07:13    Temat postu: RęcePrecz odTybetu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Lexy napisał:
Ja póki co z 3 stronami.

Lexy napisał:
Jedna z tych trzech to tak naprawdę podstrona bloga.

Czyżby o tą jedną podstronę bloga, chodziło o tą: RęcePrecz odTybetu? Dawaj Lexy kolejne, to je podlinkujemy chociażby na forum Wink
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Veal
PostWysłany: 07 Cze 2008, 15:54    Temat postu: ręceprecz odtybetu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 3


Cytat:
KTOŚ Z WAS STARTUJE W MISTRZOSTWACH POZYCJONOWANIA?

Ja! Ja! Very Happy Ręceprecz odtybetu! O!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
gostek_
PostWysłany: 07 Cze 2008, 18:32    Temat postu: ręceprecz odtybetu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Ciekawe, czy uczestnicy wiecej punktow z swl przydziela na linkowanie swojej strony, czy zafiltrowanie konkurencji :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 08 Cze 2008, 00:58    Temat postu: ręceprecz odtybetu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
czy zafiltrowanie konkurencji

Z tego powodu nie chciałabym już na początku wyróżniać się w top 10, ale niestety mimo wszystko niektórzy wyszukali i obserwują moje strony ;>
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny Strona 1 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Mistrzostwa Pozycjonowania Stron Internetowych 2008
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group