Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Nagradzamy osoby, które są aktywne na forum katalogu KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 Nagradzamy osoby, które są aktywne na forum katalogu KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 22 Sie 2007, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Bartek napisał:
Tak jakby. Liczy się jakość, nie ilość

Bartek ma rację. Odsyłam do mini regulaminu w pierwszym poście: nagradzamy osoby, które są aktywne na forum:
Cytat:
2. Aktywne udzielanie się oznacza: user udziela się na naszym forum, pisząc i wnosząc coś ciekawego swoją wypowiedzią lub nowym postem. Nie chodzi nam o ilość pisanych przez Was postów, ale o ich jakość.

_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
idaho666
PostWysłany: 22 Sie 2007, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

martin bez stresu, to tylko zarty Wink
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 23 Sie 2007, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Wiem o tym Smile Jedynie wrzuciłem przypomnienie.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemo85
PostWysłany: 23 Sie 2007, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Dobrze że jest taki status jak "gaduła". W swoim czasie miał go chyba każdy, ja też.
Jeśli ja sam prowadziłbym katalog i zdecydowałbym się na promowanie aktywnych userów, na pewno nie premiowałbym gaduł bo to żadna sztuka nabijać posty na siłę. Sam na pewno do większości komentów mógłbym dopisać jakąś myśl ale robię to rzadko bo jakieś granice użyteczności wypowiedzi też istnieją.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czis
PostWysłany: 30 Sie 2007, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Ja na tym forum w przeciwieństwie do innych jeszcze spamera nie widziałem. Może Martin banujesz tak szybko, że mało kto go zauważy ?
Smile
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemo85
PostWysłany: 30 Sie 2007, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

czis napisał:
Może Martin banujesz tak szybko, że mało kto go zauważy ?
Smile


Hahaha Laughing to dobre. Spamerzy znikają bez śladu w biały dzień i tylko Admin jeden wie co się z nimi stało. To robota zawodowca Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 30 Sie 2007, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

czis napisał:
Może Martin banujesz tak szybko, że mało kto go zauważy ?

Martin banuje spamiarki, zanim te zdążą się w ogóle zarejestrować Laughing I lepiej skończmy ten offtop, bo ani się obejrzymy, a sami stąd wylecimy Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 30 Sie 2007, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

przemo85 napisał:
tylko Admin jeden wie co się z nimi stało

Niech to pozostanie słodką tajemnicą moderatorów i adminów forum KCS
Pisz? Laughing
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 11 Maj 2008, 09:25    Temat postu: Nagradzamy osoby, które są aktywne na forum Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Napisałeś na naszym forum: 500, 1000, 1500, 2000, 2500, ... itd liczbę postów? To nie trać czasu i zgłoś nam to, a my rozpoczniemy reklamę Twojej strony. Czekamy na kolejne aktywne osoby na forum KCS.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 31 Maj 2008, 22:09    Temat postu: Nagradzamy osoby, które są aktywne na forum Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Obserwuję kilka loginów (nie będę pokazywał palcem) i zauważyłem, że chyba zapomnieliście o naszym nagradzaniu osób, które są aktywne na forum? Jeżeli przekroczyliście magiczne ilości napisanych postów, to zgłaszajcie to nam...


Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 06 Lip 2008, 15:13    Temat postu: Nagradzamy osoby, które są aktywne na forum katalogu KCS Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Dziś za aktywny udział na forum KCS został nagrodzony kristooki, który przekroczył jedną z magicznych i nagradzanych ilości postów: 500. Ma obecnie 800 postów, tak więc jak tak dalej pójdzie, to wkrótce będzie miał możliwość zareklamowania kolejnej strony.


Czekamy na kolejne osoby, które przekroczą jedną z okrągłych ilości postów: 500, 1000, 1500, 2000, itd...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemo85
PostWysłany: 06 Lip 2008, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Na liczniku mam już ponad 500 ale poczekam jeszcze trochę, aż faktycznie będę potrzebował reklamy. Zauważyłem że posiadanie "czołówki" w KCS znacznie zwiększa ruch na stronę = więcej ofert. Na razie i bez tego mam dość zajęcia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 06 Lip 2008, 21:15    Temat postu: Nagradzamy osoby, które są aktywne na forum katalogu KCS Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

przemo85 napisał:
Na liczniku mam już ponad 500 ale poczekam jeszcze trochę, aż faktycznie będę potrzebował reklamy

Jak widzisz kristooki, zgłosił się mając 800 postów, chociaż jak możecie przeczytać na początku tego wątku, jak powstał ten pomysł - miał już 431. Jak tylko zdecydujesz się na wykorzystanie przysługującej ci możliwości reklamy, to daj znać. Najważniejsze, aby nastąpiło to przez ilością 1000 postów.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami


Ostatnio zmieniony przez Martin dnia 11 Sty 2009, 21:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 11 Sty 2009, 21:52    Temat postu: Nagradzamy osoby, które są aktywne na forum katalogu KCS Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Dziś kolejny user na forum KCS wykorzystał swoją aktywność i ilość napisanych wątków do odebrania "nagrody". Korzystając z okazji odświeżenia tego wątku - przypominamy innym osobom, że cały czas nagradzamy osoby, które są aktywne na forum katalogu KCS. Wystarczy się do nas zgłosić po przekroczeniu jednej z "magicznych liczb" napisanych wątków.

Pozdrawiam
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 13 Sty 2009, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


A czy możemy przyjąć, że kwalifikuję się jeszcze do przekroczenia pierwszej magicznej liczby? Wink Kompletnie zapomniałam o tym temacie.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny Strona 6 z 7


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Nagradzamy osoby, które są aktywne na forum katalogu KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group