Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » PHP / MySQL oraz inne bazy danych » phpBB i skrypt blokujący wysłanie posta

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 phpBB i skrypt blokujący wysłanie posta « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 13 Sty 2008, 00:46    Temat postu: phpBB i skrypt blokujący wysłanie posta Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Właśnie usunęłam ze swojego forum ok. 20-30 postów ze spamem w formie adresów stron angielski.vdd.pl i engielski.pl Interesuje mnie skrypt, który nie pozwala wysłać posta w przypadku wpisania konkretnych słów, tutaj akurat byłyby to adresy tych dwóch stron.

Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc, będę wdzięczna Wink

Jeśli w php nie da się tego zrobić, proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 13 Sty 2008, 02:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Lexy napisał:
Właśnie usunęłam ze swojego forum ok. 20-30 postów ze spamem w formie adresów stron angielski.vdd.pl i engielski.pl

Ban na usera + ban na IP. Oprócz tego w panelu administratora masz Cenzura Słów i tam wpisujesz adresy stron, które ma zamienić na inne lub wrzucić cenzurę. W między czasie przetestuj: filtr antyspamowy na forum phpBB. Nie testowałem i nie miałem teraz czasu zagłębiać się w funkcjonalność filtra Sblam, ale może będzie pomocne lub umożliwi dostosowanie do Twoich potrzeb.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami


Ostatnio zmieniony przez Martin dnia 13 Sty 2008, 02:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 13 Sty 2008, 02:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Problemem jest zmienne IP. Dzięki za link. Jutro przetestuję.

"Oprócz tego w panelu administratora masz Cenzura Słów i tam wpisujesz adresy stron, które ma zamienić na inne lub wrzucić cenzurę."
Mimo wszystko taki link pozostaje aktywny, tyle że w anchorze pojawia się wybrane słowo.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wiesmak
PostWysłany: 12 Sie 2008, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1


znasz ktos jeszcze jakies sposoby na ten spam ? probowalerm tych metod ale nei zatrzymuja calego spamu.... Sad
_________________
filtry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » PHP / MySQL oraz inne bazy danych » phpBB i skrypt blokujący wysłanie posta
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group