Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Flash i nowoczesne rozwiązania » W Was nadzieja :(

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 W Was nadzieja :( « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
alchemik1992
PostWysłany: 20 Wrz 2008, 12:49    Temat postu: W Was nadzieja :( Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 1


Witam, mam bardzo poooooooważny problem.
Otóż niedawno ściągnąłem sobie flash intro. Plik w *swf a więc jasnym jest, że musze go przekonwertować na *fla. I teraz jest problem. Przed przekonwertowaniem film wygląda tak: (sorry za zły dźwięk, ale Camtasia to wadliwy program Wink )

http://pl.youtube.com/watch?v=ZxCopHUOmpw

Lecz po przekonwertowaniu go na .fla, edycji i zapisaniu go znowu do swf w Macromedia Flash 8 (File->Export->Export Movie) wychodzi coś takiego:

http://pl.youtube.com/watch?v=Ng3X-XE6-9U

Gdzie tu popełniłem błąd? I dlaczego wogle po zapisaniu na swf plik ,,sie psuje'' ?
Pytałem na wielu forach, ale nikt nie był w stanie mi pomóc. jesteście moją ostatnią deską ratunku.[/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kristooki
PostWysłany: 20 Wrz 2008, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

alchemik1992 napisał:
Witam, mam bardzo poooooooważny problem.


no tak, problem głodu w Afryce przy tym to nic Wink


alchemik1992 napisał:
Otóż niedawno ściągnąłem sobie flash intro. Plik w *swf a więc jasnym jest, że musze go przekonwertować na *fla.


czyli nie jesteś autorem tego intra, lecz chcesz go w sposób nielegalny(?) wykorzystać na swojej stronie - zamienię tylko url'e i będzie łał Laughing

a tak na poważnie...
po jakości animacji użytej w tym pliku widzę ze mamy do czynienia z klipem filmowym osadzonym we flashu. Dodatkowo znajdują się w nim osadzone czcionki wykorzystane jako napisy. Po przekonwertowaniu tego do fla, utracono je - widać nie miałeś takich na swoim komputerze. Dodatkowo animacja była wyposażona w rozbudowany AS - który podczas konwersji zniknął. Załadowało się jedynie klip (klatka po klatce) - stąd taka rozsypka Wink

moja rada...
daj sobie spokój z kopiowanie cudzych pomysłów Wink
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Flash i nowoczesne rozwiązania » W Was nadzieja :(
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group