Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » Moja strona internetowa - Prośba o pomoc

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Moja strona internetowa - Prośba o pomoc « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
seb235
PostWysłany: 02 Sie 2008, 23:19    Temat postu: Moja strona internetowa - Prośba o pomoc Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Sie 2008
Posty: 2


Witam

Od wczoraj robie własną stronkę na temat oprogramowania i sprzętu apple, i muszę powiedzieć że nie idzie mi to zbyt dobrze. Strona mi sie wydaje ciągle mało ciekawa i ogólnie do kitu, w dodatku nie wiem jak zmusić Google do zindeksowania jej. W każdym razie link do mojej stronki to : www.myapple.cba.pl proszę o wyrozumiałość i jakieś porady.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Rocky
PostWysłany: 30 Wrz 2008, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 17


przydał by się lepszy hosting i domena
_________________
Nowy katalog stron ogólno tematyczny , katalog firm (stron firmowych) bezp?atne, zapraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Needy
PostWysłany: 30 Wrz 2008, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


Rocky napisał:
przydał by się lepszy hosting i domena
Z tego co pisze seb nie chodzi mu o serwer czy domenę, ale o ogólny wygląd i ciekawość strony. Ja sugerowałbym na początek poszukać jakiegoś porządnego szablonu www. To napewno uatrakcyjni stronę. Jeśli chodzi o google to tutaj już gorzej Wink Po pierwsze dodaj swoją stronę do http://www.google.com/addurl i czekaj aż google ją zaindeksuje.
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
seb235
PostWysłany: 08 Paź 2008, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Sie 2008
Posty: 2


Witam

Co teraz sądzicie o mojej stronce ? Zapraszam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Needy
PostWysłany: 08 Paź 2008, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


Wiele się nie zmieniło Smile Poza dodaniem kilku podstron.
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » Moja strona internetowa - Prośba o pomoc
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group