Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie na frazę: wesele

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Pozycjonowanie na frazę: wesele « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 07 Wrz 2007, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

grejf napisał:
:za ta cene mogles tyle pozytecznych rzeczy zrobic na rok, ze by Ci procentowalo na 10 nastepnych...


nie mogłem tylko mogę bo wizytówki jeszcze nie wykupiłem:) dzięki za radę już chyba wiem jaką odpowiedź dam adminowi

[edytka] Czy forum to dobre zaplecze dla takiej strony? Na razie to tylko szkic [www.dj-na-wesele.pl/forum]forum[/url]. Ale chciałbym to rozbudować i robić tam coś w rodzaju bloga (opisywanie wesel, przygód etc)
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
eM_K_S
PostWysłany: 30 Gru 2007, 05:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Temat troszeczkę odgrzebuję ale muszę. Odezwał się dziś do mnie administrator wyjdzzamnie.pl o którym pisałem wcześniej i muszę dać małe sprostowanie gdyż nie potrzebnie się człowiek oburzył. W żaden sposób nie chciałem go obrazić tutaj a zwyczajnie zapytałem Was o poradę.
Jeżeli chodzi o sprostowanie to oferta firmy jest następująca:

"38 zł na rok - 320 zł na rok

I w kazdej z nich są linki bezposrednie"

Nie wiem czemu napisałem o tej najdroższej opcji (niestety nie pamiętam) ale to chyba dlatego, że właśnie taką wizytówkę udostępnił mi wtedy za darmo.
Jeszcze raz bardzo go przepraszam za zamieszanie. Nie miałem złych intencji. Zwłaszcza po tym jak pomagał mi przy pozycjonowaniu.
Głupia sprawa, niepotrzebne "siano"
Rolling Eyes


A w wracając do pozycjonowania mojej strony. Cały czas dodaję linki, ogłoszenia, za blog się jeszcze nie zabrałem ale po sesji mam nadzieję znajdę odrobinę czasu. Co jeszcze mogę zrobić aby troszeczkę podciągnąćSmile Już nie dużo brakuje (zwłaszcza na frazę dj na wesele) tylko fraza wodzirej jeszcze mnie nie zadowala:)
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kangurrr
PostWysłany: 30 Paź 2008, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 34


ciekawy temat Smile
_________________
wesele bia?ystok Zorganizuj wesele u nas!
Zapraszamy do Agroturystyka Podlaskie!
wesele - Katalog Firm Weselnych
Bia?a Podlaska serwis miasta. Og?oszenia, firmy, forum, mapa, imprezy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie na frazę: wesele
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group