Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » PHP / MySQL oraz inne bazy danych » [PHP]Formularz zamówienia

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 [PHP]Formularz zamówienia « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
cezars
PostWysłany: 04 Gru 2005, 04:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Koniq ten formularz działa i to bardzo dobrze bo maile wysyła...ale do mnie Smile
W pliku zamowienie.php odnajdź tę linikę:
Kod:
$send_email ="extendet@extendet.to.pl";

i zmień adres e-mail. Bo pewnie dziś testowałeś ten formularz i do mnie przyszło tyle mauili na pocztę, że szkoda słów. Myślałem, że mi skrzynkę zapcha na maxa Wink Wystarczy tylko zmienić adresik e-mail w tym kodzie (plik zamowienie.php) i będzie po kłopocie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Koniu
PostWysłany: 04 Gru 2005, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

pozniej sie kapnalem ze nie zmienilem maila ale pozniej zmienilem i teraz nie dostaje info na maila sory za przypchanie Razz juz rozgryzlem to co podales zmienilem ale na dole byla linia
Cytat:
mail("mail@mail.pl",$temat,$body_mail,$headers);
i tal zostawilem twój e-mail.Teraz juz działa bardzo przepraszam za nie zamowioną korespondencje.
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 27 Sty 2006, 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Hmm..mam takie pytanie do martina czy daloby radę aby do tego formularza mozna było dołączać załącznik ale tylko i wyłącznie w formatach:
.jpg
.gif
.png
.swf

Proszę o ewentualną odpowiedź.
Dziękuję z góry
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 27 Sty 2006, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=906
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 27 Sty 2006, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Heh tez prawda Wink Zapomniało mi sie, że podoby temat istnieje Wink A więc zabieram się do pracy, bo ten skrypt będzie mi niedługo bardzo potrzebny przy moim nowym...całkowicie odmienionym portalu Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Edym
PostWysłany: 04 Gru 2008, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 2

Skąd: /home/Edy

Witam, na wstępie chciałbym się przywitać i podziękować za ten skrypt, bo jest bardzo elastyczny Smile A teraz do rzeczy:

1. Chciałbym się dowiedzieć jak zrobić taki bajer gdy formularz zostanie wypełniony i wysłany to strona przeładuje się w tym samym oknie w miejscu formularza, bo jest mi to nie na rękę gdy trzeba cofać.

2. Zawsze nurtowało mnie jak zrobić żeby skrypt sprawdzał przykładowe pola pod względem wypełnienia. Chodzi mi o wypełnienie obowiązkowych pól.

Jeżeli uzyskam odpowiedź na te pytania to będę bardzo, ale to bardzo wdzięczny n

Pozdrawiam,
Michał Deluga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kristooki
PostWysłany: 05 Gru 2008, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

ad.1
Umieść formularz w <iframe> Wink

ad.2
Należy sprawdzić dane po stronie usera (jeszcze w przeglądarce przed wysłaniem) za pomocą JavaScript, a następnie z poziomu PHP (dla tych którzy mają wyłączony JS).

W googlach znajdziesz sporo skryptów. Na przykład takie cuś
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Edym
PostWysłany: 05 Gru 2008, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 2

Skąd: /home/Edy

kristooki, wielkie dzięki Smile

Chociaż z tym sprawdzaniem poprawności pól jeszcze się pobawić będę musiał Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ryko
PostWysłany: 22 Gru 2008, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 1


Cześć,
Siedzę w php stosunkowo niedawno mam problem wiec kieruje pytanie do specjalistów Smile

Oczywiście kwestia formularza (Nie chcialem zakładać nowego tematu)
Chce zrobic formularz zamówienie gdzie będą do określenia produkty 3 pola <select name="nazwa"> które muszą być jakoś powiązane ze sobie i właśnie nie wiem jak to zrobić ale do rzeczy:

Prowadzę stronę gdzie sprzedaje Vinyle tuningowe na samochody z gier NFS,NFSU,SRS i airbrashe (www.wmtuning.s-n.pl) no i tak

1.Pierwsze pole miało by do wyboru rodzaj GRY
2.Drugie pole miało by kategorie rodzaj naklejek (czy to ma byc tribal ,stip,wild itdd chodzi o rodzaj)
3.Trzecie pole miałby do wyboru wzory z wybranej kategorii powyżej

Tylko problem mam taki iz nie wiem jak powiązać te pole ze np jak wybiorę w polu 1 gre SRS to w polu 2 pojawia mi sie rodzaje naklejek z tej gry a nie np z NFS no i tak samo jak wybiorę rodzaj naklejek w polu 2 np TRIBAL to ze w polu 3 pojawia mi sie wzory z tej kategorii a nie np z wild.

Nie wiem czy składnie to jakos napisałem i czy będziecie wiedzieć jakby to zrobić ,no ale czekam na jakieś propozycje Smile

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voy-tech
PostWysłany: 23 Gru 2008, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

kristooki napisał:
ad.1
Umieść formularz w <iframe> Wink

ad.2
Należy sprawdzić dane po stronie usera (jeszcze w przeglądarce przed wysłaniem) za pomocą JavaScript, a następnie z poziomu PHP (dla tych którzy mają wyłączony JS).
cuś


Zamiast stosować ramkę - lepiej zrobić całość na jednej stronie (formularz i skrypt walidacji i wysyłania e-maila). "Form action" - odwoływałoby się do aktualnej strony z formularzem i całym skryptem. Walidacja poprawności wprowadzonych danych też wydaje się konieczna, tym bardziej że nie jest to skomplikowane zadanie. Może po świętach napiszę jak to zrobić.
Java w tym przypadku jest zupełnie zbędna.
Można też pomyśleć o jakimś zabezpieczeniu przed botami (przyda się jak już odniesiesz sukces Wink ). Kilka linijek kodu. Użytkownicy nawet tego nie zauważą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » PHP / MySQL oraz inne bazy danych » [PHP]Formularz zamówienia
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group