Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Strona o Charmed - Czarodziejki

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Strona o Charmed - Czarodziejki « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Morfeusz_2005
PostWysłany: 26 Gru 2008, 12:10    Temat postu: Strona o Charmed - Czarodziejki Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 5


Witam w kwietniu tego roku zacząłem robić stronę internetową o serialu Charmed (Czarodziejki), może nie jest ona za rewelacyjna, ale jestem początkujący. Portal oparty jest na phpbb by Przemo. Spowodowane jest tym, że dzięki niemu ja mam 100% swobodę robiona podstroi, tak jakbym sam je robił, bo tak jest. Drugim powodem wyboru było to, aby użytkownicy nie musieli robić kilka kont osobno do Portalu i Forum. Strona jak na początek wyszła tak sobie, ale lepiej jak inni ją ocenią. Strona cały czas rozwija się w teksty.

Oto ona
www.Charmed.pl
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
mariolosek
PostWysłany: 28 Gru 2008, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 155


1. Wyrzuć stronę przejściową
2. Główny baner jest za duży, przy niższej rozdzielczości niewiele zostaje na stronę
3. Menu jest trudne w czytaniu
4. Uprościłbym stronę, jest strasznie dużo różnych elementów rozpraszających i utrudniających korzystanie z strony.
_________________
Kurs AdWords - jak tanio i efektywnie reklamowa? si? w AdWords
Google Analytics - podr?cznik instalacji i wykorzystania Google Analytics
Blog o marketingu w wyszukiwarkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Morfeusz_2005
PostWysłany: 28 Gru 2008, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 5


Zmieniać nic nie będę, bo fanom serialu się podoba, a to chyba najważniejsze by podobało się tym osobą, które ze strony najwięcej korzystają. A nagłówek już taki jest bo masa osób wchodzi na wyższe rozdzielczości.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mariolosek
PostWysłany: 28 Gru 2008, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 155


Zmieniać nic nie będę, bo fanom serialu się podoba, a to chyba najważniejsze by podobało się tym osobą, które ze strony najwięcej korzystają.[quote]
Tak to jest to najważniejsze. Powodzenia w rozwoju serwisu!
_________________
Kurs AdWords - jak tanio i efektywnie reklamowa? si? w AdWords
Google Analytics - podr?cznik instalacji i wykorzystania Google Analytics
Blog o marketingu w wyszukiwarkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Morfeusz_2005
PostWysłany: 28 Gru 2008, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 5


Im się podoba, chciałem zmienić to im protesty robili. A strona się rozwija cały czas, szczególnie forum Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
voy-tech
PostWysłany: 29 Gru 2008, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

Morfeusz_2005 napisał:
Im się podoba, chciałem zmienić to im protesty robili.

Dziwni ci użytkownicy. Chyba chcą oczopląsu dostać, ewentualnie lubią czekać wieki na załadowanie strony.
Mnie głowa rozbolała po trzech minutach. Co do menu to mogłoby służyć za szablon do rozpoznawania wad wzroku w gabinecie okulistycznym. Mi się nie podoba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morfeusz_2005
PostWysłany: 30 Gru 2008, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 5


Wiesz, fani tego serialu mają juz taki gust. Co do czekania sam mam Iplusa i mi jakoś szybko ładuje, co ty masz za internet jak ci 3 minuty ładuje strone? Na iplusie rozumiem, choć nawet to minuty nie trwa.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Strona o Charmed - Czarodziejki
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group