Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » Movable Type

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Movable Type « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Grzybu
PostWysłany: 24 Sty 2009, 21:00    Temat postu: Movable Type Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 103

Skąd: Kraków

Nie znalazłem nigdzie tematu o podobnej tematyce. Jeśli jednak istnieje to proszę o pokazanie mi go i usunięcie tego tematu.

Jak powszechnie wiadomo przed ok. miesiącem wyszła najnowsza wersja Wordpress 2.7. Mnie ten CMS coraz bardziej zaczynał denerwować ( z różnych względów), a 2.7 spowodował, że nie chce go więcej używać. Przynajmniej narazie. Poszukałem wieć innego CMS-a. Jak szybko się okazało istnieje również konkurencyjny dla Wordpress-a system obsługi blogów o nazwie Movable Type. Ciekawy jestem co on jest warty. Ma ktoś może jakieś doświadczenia z tym "cackiem"? Za parę dni jak będę miał trochę czasu wrzuce go na serwer i zobacze co to w ogóle jest. Ale teraz chciałbym coś dowiedzieć się na temat Movable Type.

Wiem, że zdecydowana większość blogerów używa Wordpressa, ambitni użytkownicy przerabiają Joomle na bloga, a nieliczni zapaleńcy( czy jak to tam nazwać) typu szuman i CoSTa jadą na Serendipity. Mnie ten ostatni nie przypadł do gustu, więc putam o Movable Type. Question
_________________
Pozdrawiam Michal Cool Zapraszam tak?e na mojego bloga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
mariolosek
PostWysłany: 24 Sty 2009, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 155


Może to Ci się przyda:
http://ithemes.com/wordpress-versus-movable-type-the-smackdown-comparison/
_________________
Kurs AdWords - jak tanio i efektywnie reklamowa? si? w AdWords
Google Analytics - podr?cznik instalacji i wykorzystania Google Analytics
Blog o marketingu w wyszukiwarkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » Movable Type
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group