Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Troche po zmianach

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Troche po zmianach « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
zgred
PostWysłany: 31 Mar 2009, 21:20    Temat postu: Troche po zmianach Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

Lekko o zmianach i mały redezajnie: www.pirlo.pl Smile zapraszam do doawania. MOzna dodac pełne dane firmy Smile
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Mar
PostWysłany: 09 Kwi 2009, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 82


Ale nadal nie pobiera poprawnie kodowania ze stron utf.

A swoją drogą, ostatnio coś zgred.pl, odnotowałem 50 unikalnych wejść w jednym dniu, nie wiem co się stało w tym dniu, że taki skok był, domyślam się, że szczegóły wpisu gdzieś wysoko w G. wskoczyły i stąd taki ruch.


Mar.
_________________
Noclegi w Zwardoniu, Pozycjonowanie strony, R?cePrecz OdTybetu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 11 Kwi 2009, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

no i tak ma działać Smile te skrypty nigdy nie robiły konwersji utf-iso i odwrotnie (90-60-90 hehehe). trzeba się niestety nasilić i przeedyować.

nie powiem co zrobiłem że masz wejscia bo "życzliwych" ostatnio mam bardzo dużo Sad ale działam im na nerwy cały czas (własnie mam 4 wolne domeny na następne katalogi juz tylko tematyczne)

Ciekawe ktory to wpis Wink

zgred.pl od 1/2 czerwca będzie płatny. szykuję drobne gadżeciki do tego skryptu ale nie powiem jakie Razz zobaczycie w czerwcu. niech konkurencji z INDEXU siwieją Smile

edyta: rozwijam tylko starą wersję - bo nowi kupują sobie deluxe a ona nie jest taka fajna pomimo ze w maju konczy się support na 5.4.x Sad
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Troche po zmianach
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group