Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Oddaję pod sąd moje stronki ;)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Oddaję pod sąd moje stronki ;) « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
SerU
PostWysłany: 23 Kwi 2009, 23:46    Temat postu: Oddaję pod sąd moje stronki ;) Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 40

Skąd: Maidstone, UK

Proszę Państwa oto poniżej lista czterech moich stron. Proszę Was o szczere oceny każdej z nich-przyjmę na klatę nawet największą krytykę.

www.prodrive.me - ABC kierowcy w UK
www.dlapolaka.co.uk - chyba nie trzeba tłumaczyć zawartości Smile (strona matka dla prodrive)
www.flashimg.com - strona "usługowa" (flash)
www.nonti.com - strona hostingowa (flash)

A to dwie stronki, które zrobiłem ostatnio na zlecenie:
www.bdmbuilding.co.uk
www.rapaw.pl

Przepraszam jeśli za dużo stron na raz ale nie chciałem zalewać forum 6 osobnymi tematami. Inna sprawa to to, że stron jest dużo więcej - powyżej przedstawiłem tylko niektóre projekty z ostatnich dwóch miesięcy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
khax
PostWysłany: 26 Kwi 2009, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


Kliknalem tylko w ostatnia i nie chce klikac w inne Sad Ten flash to tam jest tylko po to zeby klient mogl sie pochwalic przed innymi, ze ma strone we flashu czy czegos nie zauwazylem? Design to ogolnie wies tanczy i spiewa, ale to kwestia gustu, choc tego projektu bym nikomu nie pokazywal raczej.
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SerU
PostWysłany: 22 Maj 2009, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 40

Skąd: Maidstone, UK

OK, krytyka przyjęta Smile Oto dwie nowe, zrobione od zera wersje dotychczasowych stron:

www.nonti.com
www.flashimg.com

Sorki, że są po angielsku ale w takim języku "pracuję".
Wink

Przy okazji będę wdzięczny za info, jak wyglądają pod IE7 i IE8 bo nie mam żadnej z tych wersji zainstalowanej (sprawdzam na 6.0 i wyglądają OK)
_________________
www.FlashIMG.com
www.ImgAV.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Oddaję pod sąd moje stronki ;)
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group