Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Button został dodany

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Button został dodany « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
TessaLee
PostWysłany: 27 Mar 2009, 18:24    Temat postu: Button został dodany Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 3

Skąd: Bielsko Bia?a

Witam.
Uprzejmie informuję że dodałam Button 105x39px oraz Button 80x15px Państwa katalogu na stronie głównej i w kolumnie bocznej mojego sklepu: www.tessalee.pl

Stronę zgłosiłam już w katalogu.
Pozdrawiam Razz
_________________
Sklep www.TessaLee.pl Budzi Zmys?y
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
TessaLee
PostWysłany: 05 Cze 2009, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 3

Skąd: Bielsko Bia?a

Witam
Uważam że Jesteście zupełnie nie poważnym portalem i oszukujecie ludzi od dnia 27 marca 2009r Wasze dwa buttony są zamieszczone w moim sklepie.A Wy do tej pory nie dodaliście sklepu do Waszego katalogu,pisałam e-maile jaka jest przyczyna oczywiście bez odpowiedzi! To jest szczyt chamstwa! Jeśli nie dodaliście sklepu do katalogu lub nie chcieliście go dodać to należało nas o tym poinformować,abyśmy usunęli Wasze buttony. Zero kontaktu i zero poważnego podejścia do partnerów. Cierpliwość ludzka ma swoje granice! Wszędzie i Wszystkim będę odradzała Wasz serwis.Po prostu wykorzystujecie cudze strony w celu darmowej reklamy !!! Współpracuję z wieloma serwisami i nie spotkałam się do tej pory z takim podejściem! Oczywiście buttony znikają i już nigdy nie trafią na żadną z moich stron.
JESTEŚCIE ŻENUJĄCY !!!
_________________
Sklep www.TessaLee.pl Budzi Zmys?y
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
gostek_
PostWysłany: 06 Cze 2009, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Czy moja strona zostanie umieszczona w katalogu stron KCS?
Wystarczy przeczytac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TessaLee
PostWysłany: 06 Cze 2009, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 3

Skąd: Bielsko Bia?a

Niestety tam nie ma co czytać sprawa jest prosta cały ten katalog to farsa.Twierdzicie że nie pobieracie opłat za korzystanie z katalogu i nie czerpiecie żadnych korzyści.Otóż nie.Korzyści czerpiecie,bo robicie sobie reklamę za nic !!!
_________________
Sklep www.TessaLee.pl Budzi Zmys?y
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
gostek_
PostWysłany: 06 Cze 2009, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Nie jestem moderatorem katalogu tylko takim samym userem jak Ty, wiec nie krzycz Smile
Cytat:

Jeżeli nie otrzymujesz odpowiedzi a strony nie widzisz w katalogu, to znaczy że jej ktoś z moderatorów nie zaakceptował. Kiedyś wysyłaliśmy informację o braku akceptacji, jednak odpowiedzi niektórych osób na odrzucenie ich stron nie należały do przyjemnych i stwierdziliśmy, że nie mamy ochoty czytać odpowiedzi nie mieszczących się w granicach kulturalnych odpowiedzi (grzecznie to ująłem).

Nie olewamy nikogo. To prywatny katalog stron i nie mamy obowiązku informować o odrzuceniu zgłoszenia. Gdyby katalog był płatny i pobieralibyśmy pieniądze za samo zgłoszenie strony, to wtedy musielibyśmy odpowiadać. Nie pobieramy opłat i nie mamy obowiązku informowania o odrzuceniu.

Takie sa zasady. Gdybys zapoznala sie z nimi wczesniej, uniknelabys rozczarowania. Mi tez sie one nie podobaja, ale zawsze jest wybor, dostosowac sie do nich lub nie zawracac glowy sobie i innym Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hcmad
PostWysłany: 24 Cze 2009, 23:58    Temat postu: Button Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 1


Witam,
Dodałem Wasz button 80x15 w linkach na mojej stronie www.studiomad.cba.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Button został dodany
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group