Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Informatyka i wydarzenia » Microsoft usuwa IE z Windows 7

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Microsoft usuwa IE z Windows 7 « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 12 Cze 2009, 10:07    Temat postu: Microsoft usuwa IE z Windows 7 Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Microsoft usuwa IE z Windows 7

Przedstawiciele Microsoft poinformowali, że koncern zamierza wprowadzić na europejski rynek wersję systemu operacyjnego Windows 7 (Windows 7 E), która nie będzie wyposażona w przeglądarkę Internet Explorer. Jest to reakcja na zarzuty Komisji Europejskiej (która twierdzi, że oferując system z wbudowaną przeglądarką Microsoft utrudnia działanie konkurentom).

więcej: http://technologie.gazeta.pl/technologie/1,82011,6712917,.html
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
wena2k432
PostWysłany: 12 Cze 2009, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 25


Nareszcie Very Happy . Nigdy osobiście nie lubiłem tego programu i nigdy się już chyba do niego nie przekonam.

Cieszy mnie również fakt, że w końcu Microsoft zaczął się liczyć z karami Komisji Europejskiej. Do tej pory przedstawiciele tej firmy uważali, że wszystko im wolno.
_________________
www.chemikalni.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grzybu
PostWysłany: 12 Cze 2009, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 103

Skąd: Kraków

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Bo jakoś specjalnie nie mogę uwierzyć w to, że Microsoft, dobrowolnie doda np. Firefoksa, czy Opery do W7. Ostatnio słyszałem też, że w finalnej wersji Winows 7 ma nie być programów typu Windows Media Player, czy Windows Media Center...
Brak IE mi specjalnie nie przeszkadza, bo nie korzystam z tej przeglądarki. Ale jeśli chodzi o WMP, to trochę by szkoda było. Przyzwyczaiłem się do teg odtwarzacza.
_________________
Pozdrawiam Michal Cool Zapraszam tak?e na mojego bloga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 15 Cze 2009, 11:48    Temat postu: Windows bez IE - sprawdzamy, jak pobrać inną przeglądarkę Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Windows bez IE - sprawdzamy, jak pobrać inną przeglądarkę

d kilku dni wiadomo, że Microsoft zamierza wprowadzić na europejski rynek system Windows 7 E - czyli "siódemkę" bez przeglądarki Internet Explorer. Według koncernu, dzięki temu każdy klient będzie mógł sam wybrać przeglądarkę. Ale tu pojawia się pytanie - skoro w systemie nie będzie IE, to jak pobierzemy Firefoksa, Operę czy Safari? Postanowiliśmy to sprawdzić...

więcej: www.technonews.pl/Technonews/1,94439,6719138,.html
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Informatyka i wydarzenia » Microsoft usuwa IE z Windows 7
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group