Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Zmiany w katalogu KCS?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Zmiany w katalogu KCS? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 13 Sie 2009, 15:32    Temat postu: Zmiany w katalogu KCS? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Od dłuższego czasu widzę, że KCS jest moderowany od święta, a co gorsze, przyjmowane są do niego bardzo słabe strony, podczas gdy te naprawdę dobre są odrzucane. Wśród 2 ostatnich stron widzę np. zwykły katalog stron, który nie jest jedynym wśród ostatnio dodanych stron. Nie ma w nich żadnych nowości, grafika często jest albo domyślna albo kolory są lekko zmienione, zdarza się, że są to nowiutkie katalogi bez żadnego wpisu na start.

Poza tym, coraz częściej pojawiają się problemy z połączeniem z bazą i nawet w tej chwili, po przejściu na 3 stronę wyników, wyświetla mi się informacja o braku stron. Szczerze mówiąc nie jestem pewna, czy moje strony w ogóle są dodawane do bazy, bo mailowo nie dostaję ani informacji o tym, że strona została dodana, ale oczekuje na sprawdzenie, ani informacji o jej odrzuceniu. A skoro pojawiają się problemy z bazą, być może moje zgłoszenia nie dochodzą.

Czy zmieniła się ekipa oceniająca strony w katalogu? Jedna z moich stron kiedyś została wyróżniona w konkursie, a jej bliźniaczy serwis o innej tematyce nie został w ogóle przyjęty do katalogu. Wiem, że każdy z moderatorów ma inny gust, ale skoro w konkursie wszyscy daną stronę wyróżnili to dziwne jest odrzucenie strony o zbliżonej grafice i tematyce.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kristooki
PostWysłany: 13 Sie 2009, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

no, daje się zauważyć ze KCS podupada ;( szkoda, bo to naprawdę ciekawy katalog i forum
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czis
PostWysłany: 15 Sie 2009, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

W sumie mnie osobiście najbardziej szkoda forum, które kiedyś tętniło życiem, a teraz ... szkoda gadać.
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 18 Sie 2009, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

wszystko kiedys sie konczy, ja juz w ogole nie dodaje do kcs stron bo jak pisze lexy sam nie wiem czy sa dodane czy nie, a napisanie opisu troche czasu zajmuje.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neeon
PostWysłany: 18 Sie 2009, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


a szkoda
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grzybu
PostWysłany: 21 Sie 2009, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 103

Skąd: Kraków

czis napisał:
W sumie mnie osobiście najbardziej szkoda forum, które kiedyś tętniło życiem, a teraz ... szkoda gadać.


Dokładnie. Mnie też najbardziej szkoda forum, bo na nim można było się zawsze czegoś ciekawego dowiedzieći sobie co nie co poczytać. A teraz jak już to ktoś napisał na napisał: " Na forum króluje SPAM!!". Rzeczywiście szkoda...
_________________
Pozdrawiam Michal Cool Zapraszam tak?e na mojego bloga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pepej
PostWysłany: 23 Sie 2009, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 72

Skąd: Lodz

Grzybu napisał:
czis napisał:
W sumie mnie osobiście najbardziej szkoda forum, które kiedyś tętniło życiem, a teraz ... szkoda gadać.


Dokładnie. Mnie też najbardziej szkoda forum, bo na nim można było się zawsze czegoś ciekawego dowiedzieći sobie co nie co poczytać. A teraz jak już to ktoś napisał na napisał: " Na forum króluje SPAM!!". Rzeczywiście szkoda...


Może warto poszukać powodów i wyciągnąć z nich wnioski? - przydadzą się wszystkim Smile
_________________
Czytnik RSS Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
neeon
PostWysłany: 23 Sie 2009, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


wszyscy siedzą na PIO ?
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pepej
PostWysłany: 23 Sie 2009, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 72

Skąd: Lodz

neeon napisał:
wszyscy siedzą na PIO ?


co to jest PIO ? - nie wiem i nie siedzę Laughing
_________________
Czytnik RSS Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
idaho666
PostWysłany: 24 Sie 2009, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

jak to mowia pozycjonowanie nie jest dla wszystkich. no wiec nie siedzisz Wink
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pepej
PostWysłany: 26 Sie 2009, 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 72

Skąd: Lodz

idaho666 napisał:
jak to mowia pozycjonowanie nie jest dla wszystkich. no wiec nie siedzisz Wink


http://www.forum.optymalizacja.com/ tu jestem i siedzę Laughing
PS pozycjonowanie nie jest moim ulubionym zajęciem Twisted Evil
_________________
Czytnik RSS Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
gostek_
PostWysłany: 27 Sie 2009, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Martinowi znudzilo sie moderowanie forum/katalogu i trzyma je tylko z sentymentu. Tak mi mowi szklana kula Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 27 Sie 2009, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

gostek_ napisał:
Martinowi znudzilo sie moderowanie forum/katalogu i trzyma je tylko z sentymentu. Tak mi mowi szklana kula

Prawie strzał w 10tkę, ale nie znudziło - a raczej mam sporo innych zajęć i ostatnio bardziej działam lokalnie w okolicy w której mieszkam: www.powiat-piaseczynski.info i częściej siedzę na forum mieszkańców: forum.powiat-piaseczynski.info. Skupiłem się na sprawach lokalnych, a więc trochę moja droga zainteresowań poszła w innym kierunku. Katalogiem Ciekawych Stron zajmuję się nadal i staram się od czasu do czasu przeglądać zgłaszane strony. Mniej czasu mam na forum, a więc stąd rzadziej mnie tutaj widać.

Z uwagi na to, że akurat wszystkie osoby, które wypowiedziały się do tej pory w tym wątku - darzę sympatią z rozmów na tym oraz innych forach związanych z pozycjonowaniem stron, to jak tylko będziecie chcieli dodać jakieś strony do KCS, to zachęcam do przesłania mi o tym informacji na adres mailowy (w stopce), a ja odszukam Wasze zgłoszenie wśród innych, przejrzę i jeżeli będzie interesujące to zaakceptuję i dodam do KCS.


Pozdrawiam wszystkich
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 30 Sie 2009, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

huh, to dobrze. czyli martin zyje Wink pozdrawiam
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alpines
PostWysłany: 14 Lis 2009, 00:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 2


Witajcie
W jaki sposób można zmienic adres w KCS?
Strona dodada do katalogu juz dawno ale zmienila sie domea mozna to w jakiś sposób uaktualnic?
_________________
Niektórzy powiedzieli wszystko, zanim jeszcze otworzyli usta. (Elias Canetti)


http://skazany.info
**Skazany na Zone ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Zmiany w katalogu KCS?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group