Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » SEO friendly cms

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 SEO friendly cms « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
przemo85
PostWysłany: 13 Sie 2007, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Bartek napisał:
Ale jak ma się sytuacja, gdy takiego samego CMSa firma sprzedaje wszystkim klientom w niezmienionej formie?


Trafna uwaga.
W firmie w której kiedyś pracowałem praktykowano właśnie takie rozwiązanie, co lepsze sprzedawano je klientom za naprawdę słone pieniądze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
idaho666
PostWysłany: 13 Sie 2007, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

dogadaj sie, wez jakis okres probny, klauzula w umowie odnosnie tego jak jest zoptymalizowany, itd. mysle ze mozna sie jakos dogadac.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buk?ak
PostWysłany: 13 Sie 2007, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

przemo85 napisał:

Trafna uwaga.
W firmie w której kiedyś pracowałem praktykowano właśnie takie rozwiązanie, co lepsze sprzedawano je klientom za naprawdę słone pieniądze.

Dzięki.
Właśnie chciałem zwrócić na to uwagę, bo mam podejrzenia, że taka praktyka stosowana jest w wielu firmach (nie mówię, że we wszystkich). Czasem klientowi oferuje się niepowtarzalny CMS, a wdraża się ten co zawsze każdemu. Mówię oczywiście o firmach świadczących usługi tworzenia stron www, a nie sprzedających/wdrażających systemy zarządzania treścią. Chociaż tutaj może zdarzyć się podobna sytuacja.

Za darmowymi systemami zarządzania treścią przemawia dla mnie ogromna ilość użytkowników, którzy korzystają z takich systemów, dzięki czemu mamy lepsze wsparcie dla tych projektów na forach oraz gotowe rozwiązania, które możemy zastosować również u siebie.
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Gorzka
PostWysłany: 17 Lis 2009, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 18

Skąd: from between the doors

a props pozycjonowania wordpressa to musze przyznać, że faktycznie sprawdza się dobrze
_________________
Wiekszosc ludzi uzywa glowy nie do myslenia, lecz do potakiwania.
ProEstateSolution.pl
Touris

design-PRO


wizualizacje reklama animacje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » SEO friendly cms
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group