Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » JavaScript i inne języki skryptowe » Brak wyświetalania menu w FireFox

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Brak wyświetalania menu w FireFox « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
ernest
PostWysłany: 21 Lis 2009, 10:56    Temat postu: Brak wyświetalania menu w FireFox Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 1


Witam, wykonałem menu w Xara Webstyle, umieściłem je na stronie i w prawie wszystkich przeglądarkach wyświetla się prawidłowo, poza FireFox, w nim wcale nie widać menu, nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić. w kodzie skryptu odnalazłem taki fragment:

var IE5=(!NS4&&!NS7&&(navigator.userAgent.indexOf('MSIE 5.0')!=-1||navigator.userAgent.indexOf('MSIE 5.2')!=-1));var IE5p5=(!NS4&&!NS7&&navigator.userAgent.indexOf('MSIE 5.5')!=-1);var NS6=(NS7&&navigator.userAgent.indexOf('Netscape6')!=-1);var SAF=navigator.userAgent.indexOf('Safari')!=-1;p=navigator.userAgent.indexOf('Opera');if(p>-1){p=navigator.userAgent.charAt(p+6);if(p>6)NS7=1;else NS4=1;}var ifr=(!NS7&&!NS4&&!IE5&&!IE5p5);var quirk=(d.compatMode&&d.compatMode=="BackCompat")||IE5||IE5p5;function startMainMenu(file,h,w,dir,space,align){if(w>0)menuw=w;main=dir

Może tutaj tkwi źródło problemu? Z góry dziękuję za pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » JavaScript i inne języki skryptowe » Brak wyświetalania menu w FireFox
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group