Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Narzędzia » Free Monitor for Google

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Free Monitor for Google « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
lu7kasz
PostWysłany: 06 Gru 2007, 02:25    Temat postu: Free Monitor for Google Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 20


bardzo fajne narzędzie, przede wszystkim oszczędzające masę czasu....mam nadzieję tylko że nikomu więcej nie przydarzyło się coś podobnego jak max-owi.
_________________
Obróbka zdj??
Limuzyna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 06 Gru 2007, 02:50    Temat postu: Free Monitor for Google Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

lu7kasz napisał:
mam nadzieję tylko że nikomu więcej nie przydarzyło się coś podobnego jak max-owi

U mnie Free Monitor for Google śmiga jak szalone
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Needy
PostWysłany: 29 Sty 2008, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


Chętnie skorzystał bym sobie z programu Free Monitor for Google, ale niestety program mi nie działa.
Nie wiem czemu. Wpisuję stronkę, słowa kluczowe, ale zadnych rezultatów. po prostu jak by dana strona nie istniała...
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
M_a_T
PostWysłany: 18 Mar 2008, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 6


To prawda, korzystałem z FMfG przez cały poprzedni miesiąc i chodził sprawnie, obecnie nie pokazuje poprawnie albo w ogóle pozycji na strony na słowa kluczowe. Chyba są jakieś problemy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
khax
PostWysłany: 04 Wrz 2008, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


korzystam z tego programu, ale natrafilem na dwa male problemy:

1. robilem reinstall systemu - zrobilem kopie calego katalogu, pozniej na nowym systemie odpalilem i nie bylo skonfigurowanych domen i fraz - pewnie gdzies to jeszcze jest trzymane, pytanie gdzie?

2. juz na nowym systemie wszystko ladnie skonfigurowalem, uzywalem kilka tygodni, w miedzyczasie ze 2 aktualizacje, dzis odpalam i nie mam nic, zadnych domen, fraz itp Sad gdzie to wcielo? gdzie szukac/ bo mialem tam ze 20 domen, do kazdej ze 20 fraz - no masakra Sad ewentulanie co polecacie w zamian - jaki inny podobny w dzialaniu program?
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
grejf
PostWysłany: 05 Wrz 2008, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

max

to jest chyba chwilowe zablokowanie konta, wlasnie jak chlopaki pisza za duzo do "przemilenia" fraz. A aster IP zmieni, tylko ile to zachodu, pamietam przechodzilem to Wink
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kerat
PostWysłany: 04 Kwi 2009, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 45


Ja jeszcze z niego korzystałem. Jak lda mnie mam swoje narzedzia sprawdzone.
_________________
komory ch?odnicze i zamra?arki niskotemperaturowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adioband
PostWysłany: 10 Gru 2009, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 1

Skąd: Lublin

jak dla mnie żadna rewelacja... raczej powiedziałbym że zbędne jest instalowanie takich programów. Takie podstawowe opcje badania wyników posiada każdy dobry program jako dodatek. Nie warto....
_________________
dylan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Narzędzia » Free Monitor for Google
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group