Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Trzynastego.eu - strona i blog ślubny nowożeńców

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Trzynastego.eu - strona i blog ślubny nowożeńców « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
szuman
PostWysłany: 23 Lis 2018, 12:32    Temat postu: Trzynastego.eu - strona i blog ślubny nowożeńców Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Witajcie,

Zapraszam na moją najświeższą stronę, którą prowadzę razem z żoną. Strona Trzynastego.eu poświęcona jest naszemu związkowi, któremu przez cały czas towarzyszą trzynastki Smile Poznaliśmy się trzynastego, parą zostaliśmy trzynastego i trzynastego zostaliśmy małżeństwem.

Obecnie jeszcze czekamy na zdjęcia od fotografa. Gdy je otrzymamy, slider będzie przebudowany, a i sama strona w wielu miejscach się zmieni. Ożyją zakładki, które dopiero mamy w planach, będzie też więcej materiału do ilustrowania wpisów na blogu.

Blog będzie żył nawet wtedy, gdy już podzielimy się wszystkimi doświadczeniami, pomysłami i przemyśleniami związanymi z organizacją ślubu i wesela.

W imieniu swoim i żony - zapraszam na Trzynastego! Smile


[/url]
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Trzynastego.eu - strona i blog ślubny nowożeńców
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group