Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ kupi? ] laptop

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2
 [ kupi? ] laptop « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Ronin
PostWysłany: 26 Wrz 2005, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151

Skąd: Wo?omin

a moze tutaj cos wybierzesz?? Firma zajmuje sie sprzedaza wysylkowa i jest raczej sprawdzona moja zona zalatwiala stamtad juz 3 kompy i wszystkie dotarly szczesliwie.

http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=619
_________________
o===|=================-
((Ronin - samuraj with no master))
o===|=================-
[url]http://www.brukarstwo-leszek-bobel.yoyo.pl/index.html[/url}
http://www.dakard.szop24.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Kubazi
PostWysłany: 26 Wrz 2005, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 192


nie tylko wysyłkową , można iśc też do sklepu w Wawie
al. Jana Pawła II 46/48
ul. Marszałkowska 9/15

jak sie nie myle to tam kupowaliśmy kompa...
_________________
Pozdrawiam cieplutko
Iza mamusia Julci i Kubusia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 26 Wrz 2005, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

nie polecam komputronika jest a) drogi b) czas oczekiwana na kompa koszmarny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 26 Wrz 2005, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Im dłużej chodzę po stronach z laptopami w Internecie tym bardziej nie wiem jaki laptop kupić.
Na pewno zależy mi na tym, aby była możliwość rozszerzenia pamięci RAM min do 1GB oraz, żeby dysk nie był za wolny bo co z tego, że będzie dużo pamięci jak szybkość obrotowa dysku będzie spowalniała wykonywanie operacji. WLan też by się przydał Smile

Chyba musze pochodzić po sklepach tradycyjnych - nie ma to jak obejrzeć i online porozmawiać ze sprzedawcą.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Horche
PostWysłany: 27 Wrz 2005, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 657

Skąd: Wo?omin

Koniq napisał:
nie polecam komputronika jest a) drogi

Nic nie jest za darmo dzisiaj. A dla mniejszych portfeli pozostawiam giełdę, której osobiście nie polecam.
Kupić na giełdzie to tak jak zaprosić dziewczynę na obiad do McDonalda Shocked

Koniq napisał:
b) czas oczekiwana na kompa koszmarny

Mnie załatwili w ekspresowym tępie. Byli ze mną w stalym kontakcie (mail, telefon), a do tego dorzucili droższą kartę w cenie tańszej, bo nie doszła na czas - mnie się takie podejście bardzo spodobało. Reklamuję ich gdzie się da.
Poza tym nie wciskają towaru na siłę. Możliwe też, że trafilem na dobrego sprzedawcę. Wszak niekiedy to nie firma, a ludzie, którzy pracują na jej wizerunek są beznadziejni.
_________________
pozdrawiam,
Horche Grass
You don't know power of the dark side

--
"g.ó.w.n.o. si? zarabia ?yje si? jak hrabia"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Koniu
PostWysłany: 27 Wrz 2005, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

to co piszesz o mniejszych portfelach troche jest bez sensu po co przeplacac w komputroniku skoro w innym sklepie mozna kupic tanej niechodzi tu o zasobnosc portfela bo mozemy rozmawiac o lapkaku powyzej 10 tys i nie na zmaczenia kazdy woli placic mniej Smile no chyba ze masz tyle kasy ze do sciany ja przybijasz Razz

co do komputronika czas 2 tygodnie zrazil mnie wystarczajaco do tej firmy i narazie nie mam zamiaru nic tam kupowac .Prawdopodbnie trafiles na dobrego sprzedawdze tacy tez sie zdarzaja Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 27 Wrz 2005, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Nie byłem w Komputroniku ale byłem wczoraj w Auchan Piaseczno - tak przy okazji zakupów spożywczych zobaczyć co prezentują na swoim dziale RTV/AGD i co stoi 3 nędznie laptopy z chyba 2004 roku Sad O opisach technicznych laptopa nie wspomnę - tak więc proszę o kogoś z obsługi i co zero odpowiedzi na moje pytania. Gość stał i patrzył się na mnie jakbym zadawał mu pytania z kosmosu - a pytałem tylko o procesor, pamięć, dysk, kartę WLan itp...zero orientacji o czym mówie.... Oczywiście nie mam zamiaru kupować w hipermarkecie laptopa bo to totalna porażka....ale...obejrzeć chciałem..i co nic się nie dowiedziałem. Nie dziwię się dlaczego dział RTV/AGD w hipermarketach przynosi najmniejsze zyski - bo sprzedawcy nie mają wiedzy o tym co sprzedają i towar leży na pułkach po kilka miesięcy jak nie lat...
Może hipermarkety powinny zrezygnować z działów RTV/AGD i pomyśleć o samej spożywce bo to było żałosne.

Pozostało teraz tylko znaleźć czas i pojechać do kilku sklepów w Warszawie - gdzie liczę na kompetentne odpowiedzi i podpowiedzi ze strony sprzedawców. Bo oglądając ofertę laptopów w internecie - tak zgłupiałem, że nie wiem który wybrać.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Horche
PostWysłany: 27 Wrz 2005, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 657

Skąd: Wo?omin

Martin - popytam na mieście. Bo jak się trafi laptop za 10 tyś. w promocji 50% to chyba warto to przemyśleć.

Koniq - miałeś pecha z komputronikiem, polecam się na przyszłość jak będziesz coś chciał u nich kupić.

Kasy do sciany nie przybijam, ale jak będe miał jej nadmiar to nie omieszkam Wam troszkę pozyczyć bądź oddać. Mam w tym doświadczenie Smile
_________________
pozdrawiam,
Horche Grass
You don't know power of the dark side

--
"g.ó.w.n.o. si? zarabia ?yje si? jak hrabia"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Koniu
PostWysłany: 27 Wrz 2005, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

Panie Horche czy aby nie pracujemy w komputroniku bo takie mi sie skojarzenie nasunelo Smile co do kasy zawsze jestesmy chetni Smile jak cos to bogadszy rozdziela Very Happy Tez chcialem załatwic lapciaka z promocji " miejskiej " ale nie bylo nic wartego same szmelce Smile pozniej martin bedziesz przerabial zakup tobry badz plecaka na laptopa Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 27 Wrz 2005, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Horche na 100% nie pracuje w tej firmie...chyba, że dorabia po godzinach Smile

Torbę mam w spadku po dziadku - o torbę się nie martwię - kłopot to kupić laptopa, żeby nie żałować po tygodniu tego zakupu. W końcu laptop nie kosztuje 50 zł tylko zdecydowanie więcej.

Wiecie może jaka to sieć elektorniczna ma się w Warszawie otwierać ?? Coś podobnego do MediaMarkt? I kiedy?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ronin
PostWysłany: 28 Wrz 2005, 07:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151

Skąd: Wo?omin

Martin co do obslugi w hipermarketach...Pracownik obslugi na sklepie zarabia 800 brytto jakies 600 netto. Zazwyczaj jest po jakims ekonomiku lub zawodowce bo kto inny za takie pieniadze by chcial pracowac? Zatrudniajac osobe w hipermarkecie nie patrzy sie na jejkompetencje, gdyz na 30 osob jakie sie pojawiaja na rozmowie kwalifikacyjnej na prace decyduje sie 2-3 i wtedy jest wojna jaki dzial ma taka osobe do siebie zagarnac Smile ostatnio bylem swiadkiem klotni 2 managerow "...ja bylem pierwszy, pierwszy z nia rozmawialem...nieprawda ja ja pierwszy zobaczylem" W kasach jednego dnia zlozylo wymowienie 28 osob! Ciesz sie ze wogole kogokolwiek spotkales bo np. u nas zdaza sie ze obsluga na RTV/AGD jest w godzinach 10-17 1-2 osoby na caly dzial Wink
_________________
o===|=================-
((Ronin - samuraj with no master))
o===|=================-
[url]http://www.brukarstwo-leszek-bobel.yoyo.pl/index.html[/url}
http://www.dakard.szop24.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Martin
PostWysłany: 28 Wrz 2005, 07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Tak jak napisałem w poprzedniej wypowiedzi. Hipermarkety i sieci handlowe nie zajmujące się elektorniką - powinny całkowicie wyeliminować to ze swojej oferty. Z czym do ludzi. Sprzęt z prehistorii - stoi na półkach po 2 lata. Ceny z kosmosu - brak obsługi. Jak nie potrafią zadbać o dział RTV/AGD to niech się wezmą za sprzedaż serków homogenizowanych i lepiej na tym wyjdą, bo klient kupując to nie potrzebuje porady i szczegółowej informacji o produkcie - chyba, że czytać nie potrafi. Sprawa wynagrodzeń to bardzo szeroki temat i można o nim długo pisać i chyba założę oddzielny post o wynagrodzeniach w Polsce.

Odradzam wszystkim kupowanie sprzętu RTV/AGD w sieciach handlowych Exclamation

Wolę przejść się do małego sklepiku komputerowego, bo wiem, że jak chce się o coś zapytać technicznego to mogę liczyć na odpowiedz - nie zawsze profesjonalną, ale zawsze ktoś mi coś podpowie.

OK - nie piszmy już o tym bo zeszliśmy z tematu laptopów.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 29 Wrz 2005, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Dzwoniłem do jednego ze sklepów i okazało się, że odradza firmę ACER i procesor AMD do laptopa. Podobno lepiej w laptopach sprawują się Celerony.
Dodatkowo z przedziału cenowego poleca mi markę ASUS np:

http://znak.pl/index.php?cid=272&scid=1064&prid=notAsuA3L5012

lub

FUJITSU-SIEMENS
http://www.karen.com.pl/KatItem.asp?id=21&KatItemCId=2822

RANKING CHIP
http://rankingi.chip.pl/ranking_109700.html?tt_cmd=1&&tt_s=ME&&tt_id=30

Co myślicie o tych laptopach - jakie jest Wasze zdanie?

TEMAT JUŻ NIE AKTUALNY - ZAMYKAM
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ kupi? ] laptop
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group