Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wyróżnienia Katalogu KCS » Katalog KCS - Witryną miesiąca wg Magazynu INTERNET

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Katalog KCS - Witryną miesiąca wg Magazynu INTERNET « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 24 Paź 2005, 19:14    Temat postu: Katalog KCS - Witryną miesiąca wg Magazynu INTERNET Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Katalog KCS - Witryną miesiąca listopad 2005 wg Magazynu INTERNET

W dniu dzisiejszym dostałem maila od znajomego, że znalał nasz Katalog wśród wyróżnionych witryn przez magazyn INTERNET. Miło mnie zaskoczył tą informacją:

http://www.mi.com.pl/witryna_miesiaca.php?id=86

Prowadzona w Magazynie INTERNET rubryka "Witryna miesiąca" ma na celu prezentowanie wartościowych polskich serwisów WWW.
Rubryki tej nie należy traktować jako konkursu. Stanowi ona raczej naszą redakcyjną tablicę ogłoszeń, w której odnotowujemy interesujące strony WWW, zasługujące naszym zdaniem na szczególną uwagę.
źródło: http://www.mi.com.pl/witryna_miesiaca.php
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
max
PostWysłany: 24 Paź 2005, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 738


Ojej... strona magazynu INTERNET wkońcu nas doceniła, chociaż o powstaniu KCSu wiedzieli od samego początku.

Dziwi mnie jednak fakt przyznawania wytryny miesiąca z przyszłości Smile, listopad 2005, chociaż mamy październik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 25 Paź 2005, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Co do doceniania dopiero teraz - to widocznie musieli poobserwowac strone katalogu, zeby stwierdzic ze sie rozwijamy i nie stoimy w miejscu. Wiele stron powstaje i po kilku miesiacach dzialania staje sie martwa az po roku jak tylko konczy sie okres wykupionej domeny wiele stron znika. Takie miejsce ma rowniez z niektorymi stronami, ktore byly zgloszone do katalogu ciekawych stron na poczatku powstania katalogu (czerwiec 2005). Strony byly w katalogu a obecnie dostajemy informacje od osob przegladajacych katalog, ze dana strona nie dziala lub nie jest dostepna. Oprocz tego jak wysylana byla informacja do wielu instytucji o powstaniu katalogu to bylismy nieznanym katalogiem z mala baza ciekawych stron. Obecnie stron przybywa a my dzieki temu stalismy sie zauwazalni w Internecie - stad zapewne te wyroznienie po 4 miesiacach funkcjonowania katalogu.

Ja osobiscie jestem tym milo zaskoczony i ciesze sie ze nas docenili.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 25 Paź 2005, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


GRATULACJE! nie jest to konkurs ale kolejne osoby docenily Wasz katalog. Tak trzymac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Katrin
PostWysłany: 26 Paź 2005, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 746

Skąd: Piaseczno

Gratuluje redaktorom tworzącym Katalog Ciekawych Stron - to dla Was to wyróżnienie i w pełni na nie zasługujecie. Trzmajcie tak dalej.
_________________
Katrin
- Blog Borkowscy to nasza rodzina, alei nie tylko (Piaseczno)
- Prywatny Katalog Stron - dodaj interesuj?c? stron?!
- Udane zakupy tylko w hipermarketach Auchan
- Najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- co? dla osób interesuj?cych si? programem: taniec z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Brawura
PostWysłany: 27 Paź 2005, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 3


Gratulacje wyroznienia Exclamation
_________________
Trzeba ?wirowac, zeby nie zwarjowac Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wyróżnienia Katalogu KCS » Katalog KCS - Witryną miesiąca wg Magazynu INTERNET
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group