Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Uwaga dodający strony do Katalogu KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Uwaga dodający strony do Katalogu KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 07 Gru 2005, 19:50    Temat postu: Uwaga dodający strony do Katalogu KCS Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

W dniu dzisiejszym zgłoszenia przeszły same siebie. Do tej pory milczeliśmy i po cichu usuwaliśmy strony nie nadające się do katalogu ciekawych stron. W dniu dzisiejszym po przejrzeniu zgłoszonych stron z 80 stron zostało 4. Te liczby mówią same za siebie. Prosimy odróżniać katalog ciekawych stron od katalogów, które powstają w internecie jak "grzyby po deszczu" w celu umożliwienia Państwu zdobycia kolejnego cennego linku do Państwa strony.

Niestety, ale strony wykonane podobnie jak opisywane w poście: http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=500
nie zostaną dodane do katalogu CIEKAWYCH stron.

Przy zgłaszaniu strony wymagane jest zaznaczenie zapoznania się z regulaminem naszego katalogu: http://kataloog.info/regulamin.php
Jak widać ludzie nie zapoznają się z nim, a potem są wielce ździwieni, że ich strona nie została zaakceptowana. Po to jest regualmin, żeby go czytać!

CZYTAJCIE REGULAMIN Czytaj dok?adnie

Dbamy o to, aby nazwa Katalogu odzwierciedlała strony znajdujące się w Katalogu. Promujemy strony ciekawe. Jest wiele katalogów, jednak w naszym Katalogu miejsce znajdują tylko dobre strony, wyróżniające się ciekawą treścią i starannym wykonaniem.

Jedynie inne katalogi stron przyjmowane są wszystkie. Pozostałe strony przechodzą ostrą selekcję.

Nie idziemy na ilość stron w katalogu a na ich jakość.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
dzyn
PostWysłany: 16 Gru 2005, 00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gość





witam, chcialem sie zapytac komu i gdzie mam zglosic iz dodalem na swoja strone baner waszego serwisu? wyczytalem ze na forum mam pytac, ale nie wiem dokladnie gdzie. strone swoja zglosilem do konkursu "nasi przyjaciele". adres to www.rzuc-palenie.prv.pl
z gory dziekuje za odpowiedz
Powrót do góry
Waldek
PostWysłany: 16 Gru 2005, 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Z wiadomych przyczyn bardzo mnie zainteresowała ta strona.
Przeczytałem pobieżnie i biorę się do szczegółowej lektury.
Dla mnie strony o alkoholizmie, narkotykach mogą nie istnieć, ale ta jak najbardziej
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
dzyn
PostWysłany: 16 Gru 2005, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gość





waldek: dzieki za mile slowa. jak sie czyta takie opinie, to az chce sie nadal nad serwisem pracowac Smile jesli masz problem z rzuceniem to zapraszam na fora. jutro moj serwis bedzie mial 2,5 roku, wiec troche juz istnieje, a miloby bylo gdyby sie znalazl w taki eksluzywnym gronie dobrych stron. pare lat, gdy rzucalem, nie bylo takich serwisow, ani stron www w ktorym wszystko by bylo w jednym miejscu - mam nadzieje ze to mi sie udalo. tak wiec czekam od adminow na odpowiedz na moje pytanie z poprzedniego posta. pozdrawiam
Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 16 Gru 2005, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Nie jestem palaczem więc trudno było mi ocenić stronę - poprosiłem o ocenę kilka osób (palaczy) z którymi pracuję i okazało się, że jest na stronie dużo ciekawych informacji, które ich zainteresowały. Tematyka jest dla nich jak najbardziej interesująca.

Jak widzę serwis masz na foxnet - my też tam kiedyś mieliśmy (kataloog) i niestety rozstaliśmy się z tym hostingiem.
Brakuje Ci zestawu znaczników META w nagłówku strony. Jak na stronę, która jest od 2003 roku to właśnie przez to trochę kiepsko się pozycjonuje. Nie masz zaindeksowanych podstron. Oprócz tego na stronie korzystasz z ramek, które źle się indeksują przez roboty wyszukiwarek. Masz stronę na hostingu z mozliwością skorzystania z PHP - dzięki php bardzo ładnie możesz pozbyć się ramek. To takie moje uwagi od strony technicznej na pierwszy rzut oka.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dzyn
PostWysłany: 16 Gru 2005, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gość





dziekuje za rady, z niektorych napewno skorzystam, z innych niestety nie, z braku wiedzy Sad
czy ktos wie (moze Ty Martinie) jak zaindeksowac podstrony?
z php znam tylko podstawy wiec takze bez pomocy nie dam sobie rady

a czemu zrezygnowaliscie z foxnetu? ja jak narazie nie narzekam, a i udalo mi sie upolowac oferte hostingu za 10zl na rok, wiec to chyba niewielkie koszty Smile

dzieki z gory za odpowiedz i za pomoc
pozdrawiam i lece zglosic strone do konkursu Smile
Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 16 Gru 2005, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jak zaindeksować podstrony:
1. zrezygnować z ramek
2. zrobić mapę strony ze wszystkimi linkami do podstron, dzieki której roboty wejdą w głąb strony.
3. dodawać swoją stronę do katalogów stron, dzięki którym zdobędziesz kolejne linki do swojej strony i częściej będzie indeksowana Twoja strona przez roboty.
W poście:
http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=99
masz katalogi katalogów, które Ci pomogą.

Co do foxnet - to niestety może jest dobry do takich stron jak Twoja - ale przy katalogu z miniaturkami stron to mają zdecydowanie za wolne maszyny, które bardzo często im się zawieszały. Teraz nie wiem jak funkcjonują, ale pół roku temu było kiepsko.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Uwaga dodający strony do Katalogu KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group