Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Onet, WP, Interia, NetSprit, Gazeta.pl... » WP- czy tak się da (dodanie do katalogu)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 WP- czy tak się da (dodanie do katalogu) « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Luise
PostWysłany: 29 Cze 2005, 19:38    Temat postu: WP- czy tak się da (dodanie do katalogu) Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 93


Ostatnio daremnie próbowałam dodać stronę do katalogu WP- od niedawna ten (moim skromnym zdaniem wątpliwej jakości) poratal zaczął się wysoko cenić i za dodanie strony do katalogu trzeba im sypnąć co łaska kilka groszy.

Wydaje mi się, że wyszukiwarka WP znajduje tylko strony dodane wcześniej do ich katalogu- mam rację? I czy jest jakiś sposób (nie wymagający płacenia, ale uczciwy Wink ), aby w wynikach znalazła się strona spoza katalogu? Niby mi tam wielce na WP nie zależy, bo z pewnych względów nie lubię tego serwisu, ale pod stary adres mam stamtąd dość dużo wejść i zawsze to jakiś wzrost oglądalności jest...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
max
PostWysłany: 29 Cze 2005, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 738


Nie trzeba nic płacić, dodanie do katalogu.wp.pl jest całkowicie darmowe

Wystarczy kliknąć na poniższy link.
http://biznes.szukaj.wp.pl/katalog_szukaj.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 29 Cze 2005, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

WP jak WP oni jeszcze są OK - ale wielkie problemy są z Onetem. Tam dodać się do Katalogu graniczy z cudem lub czekaniem kilka miesięcy (czekałem 4 miesiące).
Testowałem oczwiście też płatne dodanie i strona została dodana w ciągu kilku godzin.

Widać, że "wyżej srają niż tyłki mają" - ale cóż popularność robi swoje Twisted Evil
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami


Ostatnio zmieniony przez Martin dnia 29 Cze 2005, 19:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Luise
PostWysłany: 29 Cze 2005, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 93


A ja wprost przeciwnie, na onet nie narzekam. Wszystkie strony, jakie dodałam do ich katalogu (kilka ich było) pojawiały się w nim szybko i bez problemu. Z edycją strony po zmianie adresu też nie miałam kłopotów.

Jedyne co, to problemy z wyszukiwarką, ale myślę, że to wina zmiany adresu i za jakiś czas znów właściwa strona zacznie wyświetlać się na właściwym miejscu. Wink

Dlaczego nie lubię WP- może napiszę kiedyś szerzej w innym temacie. Twisted Evil
Jeśli chodzi o dodawanie stron, to chyba najgorsza ze wszystkich wyszukiwarek jest interia... Rolling Eyes

Maxxi- dzięki za linka. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ipm
PostWysłany: 11 Sty 2006, 00:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 3


maxxi napisał:
Nie trzeba nic płacić, dodanie do katalogu.wp.pl jest całkowicie darmowe

Wystarczy kliknąć na poniższy link.
http://biznes.szukaj.wp.pl/katalog_szukaj.html


//
Niestety juz nie n Chcialem dodac swoja stronke http://naukowiec.net i amba Sad

----
Dziękujemy za zgłoszenie strony.

Usługa zostanie zrealizowana po dokonaniu płatności.

Możesz zapłacić za usługę wybierając jeden z dwóch wariantów płatności:
- za pomocą punktów Profilu Biznesowego
- za pomocą SMS
----

A niech sie wypchaja Razz

Pozdro,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Winston_Wolf
PostWysłany: 11 Sty 2006, 00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 26

Skąd: West Kill, NY

ipm dokładnie Laughing
_________________
Nowy S?cz z innej strony | fotoblog | stonkaart.com
Nieobecny do odwo?ania...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Puma
PostWysłany: 23 Cze 2006, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 94


Temat dosyś stary, ale może komuś się przyda. Do WP można dodać TU. Dodanie do katalogu płatnie nie gwarantuje że będziesz wyszukiwany przez WP, tak było w moim przypadku Twisted Evil
_________________
Tapety na pulpit | Atualno?ci i komentarze na aktualne tematy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Onet, WP, Interia, NetSprit, Gazeta.pl... » WP- czy tak się da (dodanie do katalogu)
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group