Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Strona darmax.70.pl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Strona darmax.70.pl « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
darmaxsk
PostWysłany: 18 Sty 2006, 11:14    Temat postu: Strona darmax.70.pl Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 19

Skąd: Skawina

Witam wszystkich i zapraszam do przejrzenia serwisu:http://darmax.70.pl
Jeżeli masz sugestie lub zdanie krytyczne to wyraź Swoją opinię.Max Wink
_________________
...::: max :::... Grafika ...::: ZOBACZ :::...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Winston_Wolf
PostWysłany: 18 Sty 2006, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 26

Skąd: West Kill, NY

Będzie, że się czepiam, więc nic nie napisze.. Rolling Eyes

Żartowałem ... Very Happy

Gdzie masz doctype??.. Poza tym 57 innych błędów oraz 14 zagnieżdżonych tabel.. Sądząc po tematyce serwisu.. powinieneś to wiedzieć.. Nie za dużo tych reklam??
W "Artykuły i narzędzia" masz m.in. "Znaki polskie/krzaczki" .. na tej samej stronie masz same krzaki.. (np.: Sprawd?, lubi? - itd. itp.)...
W "Web porady" - "Trzy kolumny na www" co to jest.. dlaczego wstawiasz obrazek ??
I tak można bez końca..

Zanim zaczniesz robić stronę z poradami itd itp.. naucz się tego! Taka dobra rada na początek..
_________________
Nowy S?cz z innej strony | fotoblog | stonkaart.com
Nieobecny do odwo?ania...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
darmaxsk
PostWysłany: 18 Sty 2006, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 19

Skąd: Skawina

Mam wrażenie,że albo zbyt chaotycznie przejrzałeś serwis albo jest inny powód,który przemilczę.Nie jest sam obrazek tylko opis i link do generatora.Co do błędów[57] masz słuszną rację.Serwis tworzę sam i stawiam na treść.Początkującego webmastera mało interesują błędy w kodzie.Szukają informacji dowód maile i księga gości.Jeżeli mam do wyboru poprawki kodu lub umieszczenie noweo artykułu lub tutorialu stawiam na to drugie.Napewno mnie to nie zwalnia od poprawienia ale muszę mieć poprostu więcej czasu.Co do reklam to nie sądzę aby cztery buttonu były przesadą.Tak czy inaczej dzięki za opinię.
_________________
...::: max :::... Grafika ...::: ZOBACZ :::...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Winston_Wolf
PostWysłany: 18 Sty 2006, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 26

Skąd: West Kill, NY

Co to jest, jak nie obrazek?? [ http://republika.pl/darmax/images/3k.gif ]

Cytat:
chaotycznie przejrzałeś serwis albo jest inny powód,który przemilczę

Ten inny powód to nabyte, odruchowe sprawdzanie poprawności strony.. czy tego chcesz czy nie Wink ..
Reklam naliczyłem 7 (z wielkim Google Adds na górze).. jak większość internautów omijam elementy, które wygladają na reklamy.. (Patrz temat: Jak patrzymy na strony WWW) .. i na Twojej stronie jedynym elementem, który tak nie wygląda jest menu...

Cytat:
Początkującego webmastera mało interesują błędy w kodzie

Właśnie.. chodzi o to, aby początkujący webmaster nie utwierdzał się w przekonaniu, że strony w błędami są OK.. Twoja strona jako "nauczyciela" powinna być wzorem.. Dlatego patrzę na nią.. i wszystkie podobne.. bardzo krytycznie.. Później powstają takie wynalazki jak w temacie: Kiepskie strony w Internecie ..

Dobra rada: Naucz się, a później nauczaj.. Wink

Jeszcze jedno.. Dlaczego sekcja "Moja reklama" na stronie głównej jest dziwnie rozjechana?? W stylach określ szerokość <input /> i do tła dodaj no-repeat..

Abyś nie pisał, że chaotycznie przeglądałem stronę.. Schamet twojej strony wygląda tak:
Kod:
<html>
 <head>
  <meta />
   <title />
  <link />
 </head>
<div>
 <script />
</div>
<body>
 <table />
<center>
 <title />
 </head>
<body>
 <script />
</body>
</html>
</div>
 <table />

itd itp..

Teraz powiedz, jaki dajesz przykład początkującym ??
O semantyce pewnie też nie słyszałeś ??
_________________
Nowy S?cz z innej strony | fotoblog | stonkaart.com
Nieobecny do odwo?ania...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
darmaxsk
PostWysłany: 18 Sty 2006, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 19

Skąd: Skawina

Człowieku dzięki za wykład. Po ca mam się powtarzać jest obrazek z opisem i link do generatora. Nie każdy jak Ty wyssał tworzenie stron z mlekiem matki. Dalej : to nie jest serwis dla programistów tylko młodych webmasterów. Nigdzie nie jest napisane, że uważam się za nauczyciel. Gdybyś czytał dokładnie to jest na stronie głównej OD AUTORA. Pretensje do autorów artykułów i porad, chociaż nie sądzę abyś z wieloma z nich mógł polemizować. Mojego autorstwa są tutoriale dla PaintShop PRO. Co do semantyki język programowanie ale to nie dotyczy tematu tutaj poruszanego. Życzę wielu dobrych stron a ja i tak pozostanę przy swojej z ośmioma reklamami bo muszę zarobić na serwer bo mam tylko do września. Dla mnie liczą się wszystkie opinie łącznie z Twoją zaawansowanego webmastera programisty ale niestety najbardziej tych, którym serwis pomógł. Pozdrawiam. max
p.s.
Idąc Twoim tokiem rozumowania to z netu powinny zniknąć onet.pl, helion.pl. Katalog ciekawych stron, to forum itp. ponieważ mają błędy.
W dalszym ciągu twierdzę, że liczy się treść strony i układ graficzny a nie błędy w validacji.
Nie sztuka zrobić stronę np opisy na gg z byle jaką czcionką i bez błędów.
lub zarabianie w necie czego w tym momencie nie brakuje. Kończę. Nara
_________________
...::: max :::... Grafika ...::: ZOBACZ :::...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Strona darmax.70.pl
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group