Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » status Przyjaciela Katalogu KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 status Przyjaciela Katalogu KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
filmen
PostWysłany: 27 Sty 2006, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 4


Witam
Dziś dodałem link zwrotny w postaci butonu na stronie Portalu Filmowego:
http://filmoteka.waw.pl



Pozdrowienia dla adminów KCS i fanów filmu
FilMen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Karolek
PostWysłany: 28 Sty 2006, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 46


Nic ciekawego nie widzę w Twojej stronie. Projekt strony oparty o PHP-Nuke. Mało informacji i zdjęć z filmów, uboga strona dla kinomana. Wchodzi się na stronę i widać buttony nominacji w konkursach Confused Na stronie więcej linków i buttonów niż treści jakie powinien zawierać serwis informacyjny (filmowy). W Linkomania stosujesz przekierowania pośrednie, które nie mają korzyści dla stron, których linki masz w w tej części. Top strony beznadziejny, bez wyrazu i smaku, a co najważniejsze nie dostosowany do rozmiarów strony.

Moja opinia jako internauty i gościa na tym forum nie jest pozytywna, ale decydujące słowo mają tutaj przecież redkatorzy katalogu ciekawych stron. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
filmen
PostWysłany: 28 Sty 2006, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 4



Wg mnie dokładnie nie przejrzałeś strony... i co z tego że oparta na php-nuku jak są strony w katalogu oparte na różnych cms'ach... nie wspominając o takich co mają wycięte ich stopki dla niepoznaki...

po pierwsze strona istnieje dopiero od 4 stycznia 2006 więc nie porównuj jej do serwisów kilkuletnich... zawiera prawie 70 nesów o przyszłych filmach i filmach w produkcji... zawiera kilkadziesiąt opisów filmów premierowych i w każdym zawarte są zdjęcia... opis nie musi zawierać kilkudziesięciu zdjęć bo nie o to w tym chodzi...

jak Ci się nie podoba to nie musisz zaglądać... masz wiele stron do wyboru...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 28 Sty 2006, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

ten watek nie słuzy do dawania informacji ze umieściłes buttona to po piersze , po drugie kolega karolek wyraził własna opinie o tej stronie i ma do tego prawo i nie ma co dodawac bo ma racje sajt z gatunku paskudnych i nie wróze mu duzej przyszłości.
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
filmen
PostWysłany: 28 Sty 2006, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 4



no to jesteś w błędzie bo tu ludzie informują o zamieszczeniu buttona... i tyle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 28 Sty 2006, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

wiesz jestem tu troche dłuzej , tyle zeby strona miała status przyjaciela musi zostac zakceptowana do katalogu a twojej witryny nie widze w nim i moge sie załozyc ze redaktor nie zakceptuje jej i podziekuje za wstawienie butttona
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Myszka
PostWysłany: 28 Sty 2006, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 1


Witam!
Dodałam ostatnio swoją stronę do katalogu.
Przed chwilą dodałam buton zwrotny do Waszego katalogu.
Widoczny jest na wszystkich podstronach i stronie głównej w boxie Informacje.

www.kravatti.e-w.pl
_________________
"Dobrze zawi?zany krawat to pierwszy powa?ny krok w ?yciu." >>> www.kravatti.e-w.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 28 Sty 2006, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

boze kolejna co za ludzie damnn
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 28 Sty 2006, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

filmen przejrzałem Twoją stronę i na pewno tworzysz ją z pasją i widać, że musisz być maniakiem filmów w sensie pozytywnym. Informacyjnie jest OK, jednak wizualny wygląd strony pozostawia troszkę do życzenia. Trochę za dużo boxów środkowych - informacyjnych na jednej stronie. Strona przez to jest strasznie długa (długie przewijanie strony). Powininieneś zrobić sortowanie informacji z mniejszą ilością na jednej stronie. Będzie więcej postron, ale strona będzie bardziej czytelna. Zastanawia mnie sens boxu Dziś Imieniny? Raczej nie stosuje się już tego na stronach. Popracuj na TOP strony, o czym pisał Karolek. Domyślam się, że nacisk kładziesz na treści na stronie, ale strony o filmach powinny przyciągać uwagę, aby osoba pozostała na stronie dłużej. Top i wizualny wygląd to pierwsza rzecz na którą zwracają uwagę internauci.

Dodatkowo zastanawia mnie fakt ukrywania boxów z prawej strony przed Google. Jak możesz zobaczyć Google indeksując Twoją stronę nie widzi boxów, w których masz reklamy i linki innych stron (w tym do katalogu KCS) - KOPIA GOOGLE.
Dodatkowo zrzut kopi Twojej strony w Google, bo ostatnio Google wyłącza dostęp do kopii stron (jakby robiło porządki):

Brak korzyści z linku dla osób pozycjonujących swoje strony, mających link u Ciebie.
Ależ się rozpisałem....
-----------------------------------------------------------------------

Myszka - dzięki za button z linkiem na stronie Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
filmen
PostWysłany: 28 Sty 2006, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 4



Witam Admina...

Dziękuję za to co napisałeś... ale nie wiem czy strona zostanie dodana do Katalogu czy nie...

Masz rację, od dawna jestem fanem filmu... zaczęło się od forum filmowego a od 4 stycznia, więc niedługo, istnieje portal...

Wg tego co napisałeś ilość boxów z newsami zmieniłem do 10... Logo strony na górze jest już inne niż na załączonym przez Ciebie zdjęciu i trochę się innych rzeczy zmieniło... wg tego co mówili mi użytkownicy to ten niebieski styl podoba im się... ale jeszcze popracuje nad wyglądem...

Co do prawych bloków to nie ukrywam ich przed niki a tym bardziej przed google... nie wiem czemu nie widać ich w kopii google... w aktualnej kopii google nie pokazuje też większości zdjęc z nesów a normalnie są widoczne... może przez ich porządki źle pokazuje...

Pozdrawiam

P.S. 29.01. z tego co zauważyłem nie do końca można polegać na kopiach google... najnowsza jest z 18 stycznia i pokazuje prawe bloki ale za to zle pokazuje szate graficzna, zdjęcia itp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 Strona 3 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » status Przyjaciela Katalogu KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group