Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » PHP / MySQL oraz inne bazy danych » Jaki skrypt Forum - najlepiej forum tekstowe?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Jaki skrypt Forum - najlepiej forum tekstowe? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 15 Mar 2006, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

A próbowałeś zastosować w index.php:
PHP:

<?php
if($_SERVER["HTTP_HOST"] !== 'www.ramfandynka.kom.pl')
&
nbsp; &nbsp;{
&
nbsp; &nbsp; &nbspheader("HTTP/1.1 301 Moved Permanently");&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbspheader("Location:http://www.ramfandynka.kom.pl/".$_SERVER['REQUEST_URI']);
&
nbsp; &nbsp; &nbspheader("Connection: close");&nbsp; &nbsp;
&
nbsp; &nbsp; &nbsp; exit();
&
nbsp; &nbsp;}
?>


i sprawdzić czy po wpisaniu adresu ramfandynka.kom.pl przekieruje automatycznie? Wszystko zależy jaki adres chcesz pozycjonować. Mając kilka adresów warto zrobić takie przekierowanie z adresem który pozycjonujesz. Polecam zdecydować się na jeden adres, bo jak widzę masz już kilka...

Takie coś mamy w katalogu KCS jak wpiszesz www.kataloog.info to zostaniesz od razu przekierowany na kataloog.info.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kristooki
PostWysłany: 15 Mar 2006, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

próbowałem twojej metody Martin i nie działa - nawet się strona nie wyświetli.

Wolę pozycjonować stronę pod adresem ramfandynka.ovh.org.

Aliasy KOM.PL i PRV.PL tworzą ramki a ja wolę mieć adres bezpośredni

Poza tym adres ramfandynka.ovh.org jest już w googlach na 7 miejscu pod hasłem ramfandynka. Zmieniłem stronę kilka dni temu i już jest zaindeksowana.

Zastosowałem metodę z postu http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=102 - troche go zmodyfikowałem aby przekierowywać ludzi na odpowiednie podstrony automatycznie.

PHP:

<?
Header
"HTTP/1.1 301 Moved Permanently" );
if (
$_GET['k']!=""$k="k=".$_GET['k']."&amp;";
if (
$_GET['vln']!=""$vln="vln=".$_GET['vln']."&amp;";
if (
$_GET['show']!=""$show="show=".$_GET['show']."&amp;";
Header"Location: http://ramfandynka.ovh.org/?$k$show$vln);
?>


_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » PHP / MySQL oraz inne bazy danych » Jaki skrypt Forum - najlepiej forum tekstowe?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group