Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » pomysł na dobry katalog stron

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 pomysł na dobry katalog stron « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Koniu
PostWysłany: 24 Mar 2006, 18:14    Temat postu: pomysł na dobry katalog stron Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

hej
jako ze wymieniam qlweba na mini , postanowilem zastanowic sie nad sama funkcja mojego katalogu czy zrobic katalog dobrych stron i przesiewac czy jak teraz dodaje wszytkie strony nie patrzac na ich wykonanie , nie dodaje spamu , nawet erotyki. W mini bedzie 1 wpis do jednej kategori i full moderacjia tylko mam dylemat jak wyzej napisałem
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 24 Mar 2006, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

To Twój katalog stron i tak naprawdę zależy od Ciebie jak chcesz dodawać strony do katalogu. My promujemy tylko Ciekawe strony! Takie założenie zostało zrobione i tego się trzymamy. Ważne, żeby mieć czas na moderowanie katalogiem. Nie można zostawiać go bez opieki, bo zaspamują go i tak naprawdę nie będziesz miał mocnych linków w Google bo uznany zostanie katalog za "spam-katalog". Takie katalogi nie liczą się w Google. Decyzja należy do Ciebie!

Tak na marginesie - mini według Ciebie jest lepszy od qlWeb? Ja właśnie planuje sobie postawić katalog taki tylko pod zaplecze do pozycjonowania i zastanawiam się nad kilkoma gotowymi skryptami, które sobie zmodyfikuje pod własne potrzeby.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 24 Mar 2006, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

mini jest zdecydowanie lepszy , chociaz autor qlweba zmodyfikował swoj skrypt ( głownie panel administratora ) ale i tak mini przezentuje sie o niebo lepiej .Chyba pojde w katalog Dobrych Stron co by ciekawych nie duplikowac Very Happy
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 24 Mar 2006, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Ogólnie Dobry Katalog Stron też już jest (teraz w modyfikacji): http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=790
Ciężko jest zrobić chwytającą nazwę i podatną potem na pozycjonowanie Wink
Sam teraz szukam jakiejś nazwy pod swój drugi "malutki" katalog (zaplecze).
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 24 Mar 2006, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

cos wymysle Smile wyglad mam juz parawie gotwy jeszcze tylko ladny top i jazda Smile wsie strony z qlweba ida w kosz , chyba ze postawie go gdzies indziej ale nie wiem sam jeszcze
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 24 Mar 2006, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

QlWeb chyba nie pożera dużego transferu tak więc możesz go sobie przenieść gdzieś nawet na darmowy hosting, tak żeby wspierać tych co się Ciebie dodali. A nie ma opcji exportu danych z QlWeb co Mini?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 24 Mar 2006, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

tak chyba zrobie Smile jest opcja exportu danych ale przy zmianie logiki dodawania stron to co tam jest odpada jako wartosciowy content Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
laki
PostWysłany: 27 Mar 2006, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 8

Skąd: Lublin

Koniq napisał:
cos wymysle Smile wyglad mam juz parawie gotwy jeszcze tylko ladny top i jazda Smile wsie strony z qlweba ida w kosz , chyba ze postawie go gdzies indziej ale nie wiem sam jeszcze


Bede upierdliwy i bede promowal swoj katalog http://web.katalog24.pl/ ... moze ktos to zauwazy.
_________________
...nic nie dzieje si? bez przyczyny...

katalog stron ... czy to dobry katalog? ...zobacz mo?e nie taki z?y

WEB24 ... czy ten mo?e? ...i jak ... lepszy? ... ten katalog mo?esz miec za darmo ...



czy tu ju? jeste?? - no to zapraszam ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pasylw
PostWysłany: 31 Mar 2006, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

Koniq twój katalog coś niepoprawnie sie wyswietla pod IE (może tylko u mnie) : popatrz http://pasylw.bighost.pl/katalog.jpg Pod K-meleonem wyświetla się Ok.
Hehe nudziło mi sie dzis to popróbowałem jakieś topy poprojektować bo cholernie Wink mnie ten w Martina prywatnym zainspirował (jest zaje...fajny) - zerknij może się nada :http://pasylw.bighost.pl/top.jpg albo http://pasylw.bighost.pl/top1.jpg.
Od razu zaznaczam że nie jestem grafikiem tak tylko z nudów na szybcika coś zrobiłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
max
PostWysłany: 31 Mar 2006, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 738


A dzięki że Ci się spodobal top z Martina prywatnego katalogu Smile - przygotowałem go specjalnie na jego prośbę.

Jak dla mnie to te topy, które wykonałeś, są za ciężkie, zbyt duża czcionka "Katalog stron" przytłacza resztę informacji, a w szczególności informacje o "Najlepszych stronach w internecie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pasylw
PostWysłany: 31 Mar 2006, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

maxxi masz 100% racji no cholercia sam to czuję - kurcze jak patrzę sie na robotę to jakos wyczuwam kompozycję a jak ja sie zabiorę to cholercia nijak to potem nie chce wygladać (No ale naszczęście nie mam ambicji być grafikiem).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 31 Mar 2006, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

a grrrr jeb.... ie gdybys mi nie powiedzial to bym nie wiedzial teraz gdzie t tam jest bład ? Sad
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » pomysł na dobry katalog stron
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group