Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ poszukuj? ] Żebym nie popełnił błędu POMÓŻCIE.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 [ poszukuj? ] Żebym nie popełnił błędu POMÓŻCIE. « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 06 Kwi 2006, 07:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Waldek ja mam podobnie u siebie, często przyjeżdza ktoś z rodziny i chce posiedzieć w necie lub przy GG. Mam zrobiony oddzielnego usera dla gości z dużymi restrykcjami (polisami) na instalacje programów, otwieranie programów only read itp... Po takiej wizycie, albo szybko robię porządek na profilu gościa - albo podmieniam na czysty skonfigurowany profil jakiego kopie mam zawsze zrobioną (doświadczenie z pracy). Dzięki temu nikt nie zmienia konfiguracji na moim osobistym profilu i mogę być spokojny, że na profilu gościa nikt mi nic nie zainstaluje z netu.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Waldek
PostWysłany: 06 Kwi 2006, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Martin to masz wiele tolerancji, wielka zaleta.
Mój notebook tylko ja włączam i tylko ja na nim pracuję.
Livebox w domu to wielka zaleta, poprzez kartę sieciową mogę w zasadzie pracować gdzie mi wygodnie.
Odnośnie komputera małżonki to nieco przesadziłem.
Nadal pracuje obstawiona wokoło komputerami i w zasadzie tam się w pełni realizuje.
Wracając do domu motorem (żartuję), że nie musi zapalać świateł, ponieważ tak promieniuje.
Przypuszczam, że prawdziwy problem zacznie się wówczas gdy przejdzie na emeryturę i zacznie na serio pracować w domu.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ poszukuj? ] Żebym nie popełnił błędu POMÓŻCIE.
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group