Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » mity i kity - page rank meta keywords

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 mity i kity - page rank meta keywords « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
kameleon
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Szczerze to napisałem. Nie wiem jak jest wewnątrz waszej firmy, ale podoba mi się wasz katalog firm, choć może do końca nie spełnia norm SEO i dlatego kiepsko wygląda w pozycjach Google. No ale jak pisałeś zaczynasz nad tym pracować. Powodzenia. (piszę poważnie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 04 Kwi 2006, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Powracając do tematu "mity i kity" to powiem tyle, że od roku interesuje się tematyką pozycjonowania stron i tak do końca NIE mogę powiedzieć, że posiadam na ten temat kompletną wiedzę. Tak naprawdę cały czas się uczę, czytam i testuje na swoich stronach internetowych. Dużo dowiedziałem się na forum o pozycjonowaniu, które wcześniej wspominałem, oraz z rozmów z GulaNET - właścielem Elitarnego Katalogu Stron (katalog partnerski naszego Katalogu Ciekawych Stron)

Tak więc jeżeli ktoś chce przebudować stronę pod kątem SEO i potem ją pozycjonować to naprawdę trzeba poświęcić na to sporo wolnego czasu (jak widzisz ja siedzę w tym od roku i jeszcze się uczę...). Dużo zależy też od tego, czy nie boisz się testować?

Tak więc życze uporu w zdobywaniu wiedzy o budowaniu stron przyjaznych robotom indeksującym.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sloonik
PostWysłany: 05 Kwi 2006, 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 25

Skąd: Wroc?aw

Said: Panorama Firm jest serwisem bardzo rozbudowanym, stad mam bardzo powazne obawy czy dasz sobie rade i prosze nie traktuj tego osobiscie, bo nie chcialbym zjednywac sobie wrogow - wrecz przeciwnie.

Swojego czasu zaproponowalismy na spotkaniu w PF razem z włascicielem Elitarnego Katalogu Stron wykonanie kompleksowego audytu, dotyczacego koniecznych zmian w konstrukcji serwisu pod katem SEO oraz ofertę na wykonanie nowego katalogu. Co ciekawe oczekiwano od nas gwarancji - paradoksalnie nie gwarancji na uzyskana pozycje w wyszukiwarkach tylko na wygenerowany przez katalog ruch... Nowy katalog mialby wg tych zalozen osiagnac ruch na poziomie 0,8 mln w przeciagu zalozmy 6 miesiecy od dnia uruchomienia.

Dlaczego o tym pisze, ano dlatego ze najwieksza prawda w pozycjonowaniu i optymalizacji serwisow internetowych jest nie tyle znajomosc technik i dzialania wyszukiwarek internetowych co indywidualne (pisze to wielkimi literami) podejscie do kazdego serwisu z osobna - analiza, zmiany, analiza, zmiany, analiza, zmiany... i tak do zasra... smierci. Zwlaszcza jesli chodzi o taki serwis jak PF indywidualne podjescie w parze z doswiadczeniem jest kluczem do osiagniecia celu. Bron boze nie chce sie tutaj wychwalac jaki to nie jestem dobry, bo przeciwnie wcale tak nie jest - sa ode mnie lepsi i madrzejsi oraz... przypadkowi Smile

Szczerze powiedziawszy mam wrazenie, ze Twoja obecnosc na tym forum nie jest przypadkowa, sa fora wieksze, o wiekszych zasobach wiedzy i wypowiedzi - problem w tym, ze w gaszczu chaotycznych informacji, niekiedy sprzecznych ze soba ciezko sie poruszac, ciezko czytac miedzy wierszami, a tym bardziej znalezc zloty srodek - dlatego ja nie czytam, bo to czas stracony... Ja nie mam nawet sposobu na pozycjonowanie serwisu, oprocz standardowych metod optymalizacji (naglowki, linki wytluszczenia) stosuje dwie metody - analizuje kod serwisu oraz statystyki ruchu w serwisie - efekt: w 6 miesiecy udalo mi sie uzyskac na serwisie ponad 20 tys unikalnych uzytkownikow miesiecznie, z czego ponad 80% to ruch generowany przez wyszukiwarki. Codzienne zmudne przegladanie statow pozwala na przeciwdzialanie tendencjom spadkowym poprzez podejmowanie odpowiednich dzialan w serwisie.

Moral z tej bajki wynika taki, ze znalezienie zlotego przepisu wymaga poswiecenia czasu na analizie struktury serwisu, badaniu ruchu w serwisie, wprowadzanie zmian i dalszej analizie, trzeba stosowac dostepne metody budowy serwisu zgodne z zalozeniami SEO - dla kazdego serwisu jest to sprawa bardzo mocno indywidualna.
_________________
---------------------------------------------
Katalog stron
Wiadomo?ci z kraju i ze ?wiata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 06 Kwi 2006, 07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Said jak szybko się pojawił tak i szybko znikł z życia forum. Może faktycznie był tajnym wysłannikiem Panoramy Firm, żeby zbadać i wyczaić sukces 3 waszych katalogów:
- Katalog Ciekawych Stron
- Elitarny Katalog Stron
- Praktyczny Katalog Stron
sloonik napisał:
Swojego czasu zaproponowalismy na spotkaniu w PF razem z włascicielem Elitarnego Katalogu Stron wykonanie kompleksowego audytu, dotyczacego koniecznych zmian w konstrukcji serwisu pod katem SEO oraz ofertę na wykonanie nowego katalogu.

Jak napisałeś sloonik byliście w PF przedstawić im wizję analizy na poprawę sytuacji to teraz chcą za darmo wyciągnąć od Was dane jak to zrobić, podsyłając swoich pracowników. Niezła teoria, ale po przeczytaniu postów to mi przyszło do głowy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sloonik
PostWysłany: 06 Kwi 2006, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 25

Skąd: Wroc?aw

Jankes: Tak wlasnie mi sie wydaje...
_________________
---------------------------------------------
Katalog stron
Wiadomo?ci z kraju i ze ?wiata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 06 Kwi 2006, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Said znikłeś z forum szybciej niż się pojawiłeś stąd wypowiedzi moich poprzeników w temacie w 100% oddają całą sytuację. Nie udało Ci się zdobyć informacji za free dla Panoramy Firm to przestałeś się pojawiać. Dziwna sytuacja, ale jednoznaczna.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Said
PostWysłany: 07 Kwi 2006, 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 160


no tu sie pomyliliscie ja wciaz tu jestem Very Happy
je nie jestem tak zielony jak wam sie wydaje - to nie jest dla zupelnie nowa rzecz, natomiast nie moge pochwalic sie zadnymi sukcesami bo nigdy nie zajmowalem sie sprawa "zawodowo", stad moja zielonosc wynika - nie jest tez tak ze szukam jakiegis zlotego srodka - przyszedl, napisal post, i jutro 1 miejsce w googlach Wink
nie jestem naiwny,
natomiast tematyka mnie bardzo intersuje - stad tez zaczalem pojawiac sie na tym forum

------------------------

i chyba przegieliscie z tymi teoriami spiskowymi - to ze pracuje dla PF czyni mnie czlonkiem gangu ktory chce wyrwac tajemnice pozycjonerow za darmo Smile - dziwne podejscie, zeby nie powiedziec (bez obrazy) naiwne Smile
ja sie tym interesuje i w dodatku teraz moge to robic w godzinach pracy, nie dlatego ze mam wypocyjonowac serwis PF bo idiota bylbym gdybym sie na to porwal - szybciej bym z pracy wylecial niz ja dostalem...
niestety wlasnie sie takiej rekacji spodziewalem....
o czym pisalem juz wyzej.

'pierwsze koty za ploty' - mam nadzieje ze to byl wypadek przy pracy - komus sie wyrwalo...

---- a tak na marginesie - czy poniewaz PF jest duza firma to musi za wszystko placic? czy teraz nie bedziecie odpowiadac na moje posty zanim nie zaplace? - bo tak wynika np. z Twojego postu Martin...
troche sie pospieszyliscie z ocena - i jednak troche mnie to dotknelo Confused
_________________
Graj online w gry flash z serii super mario. Dobra zabawa gwarantowana!


Ostatnio zmieniony przez Said dnia 07 Kwi 2006, 08:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sloonik
PostWysłany: 08 Kwi 2006, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 25

Skąd: Wroc?aw

Said: Tak to poprostu wyglada ;]...
_________________
---------------------------------------------
Katalog stron
Wiadomo?ci z kraju i ze ?wiata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » mity i kity - page rank meta keywords
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group