Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Onet, WP, Interia, NetSprit, Gazeta.pl... » Szukacz - najpopularniejsze witryny 2005 roku

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Szukacz - najpopularniejsze witryny 2005 roku « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Ewa
PostWysłany: 11 Kwi 2006, 08:58    Temat postu: Szukacz - najpopularniejsze witryny 2005 roku Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 62


...jesli ktoś lubi statystyki, to wato zajrzeć na stronę szukacza - kolejny rodzimy wynalazek

http://www.szukacz.pl/html/szukacz_najpopularniejsze_witryny_2005.html

Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 11 Kwi 2006, 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Bardzo fajna i ciekawa lista. Dzięki za link Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pasylw
PostWysłany: 11 Kwi 2006, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

EEE Szukacz i Gooru to tak beznadziejne wyszukiwarki że szkoda na nie czasu - robot gooru był na mojej stronie tylko raz w ciagu 4 lat a szukacza nie zauważyłem. Mimo iż zgłaszam nic to nie daje - nawet oficjalnej strony mojej gminy w nich nie zapoświadczy a co dopiero prywatnej.
Swego czasu Netsprint podobnie robił ale....wystarczył 1 mail do nich i teraz prawie na okrągło mam zieloną koniczynkę Wink
_________________
Zapraszam wszystkich do pi?kniej podkarpackiej gminy Jawornik Polski a jak tam ju? dojedziesz to sprawd? co Ci ma do zaoferowania Gminna Biblioteka Publiczna. Zapraszam równie? do pi?knej miejscowo?ci ZBYLITOWSKA GÓRA ko?o Tarnowa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Onet, WP, Interia, NetSprit, Gazeta.pl... » Szukacz - najpopularniejsze witryny 2005 roku
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group