Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » World of Warcraft-prywatne serwery

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 World of Warcraft-prywatne serwery « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
darkdevil
PostWysłany: 19 Kwi 2006, 09:48    Temat postu: World of Warcraft-prywatne serwery Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 6


Witam.Zapraszam na stronę o prywatnych serwerach world of warcraft.Znajdziecie tam wszystko co dotyczy tej gry.Główną siłą napędową jest forum ,na którym wymieniamy swoje doświadczenia i rozwiązujemy problemy.
Znajdziecie tu opis stawiania własnego serwera,wszystke potrzebne emulatory i patche.

Pozdrawiam

http://wowforum.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Jurij
PostWysłany: 19 Kwi 2006, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Moderator
KCS_Moderator

Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 186


Smile zgubiles "W" w TITLE i META Description
Kod:
Forum prywatnych serverów orld of warcraft

_________________
- Program do robienia miniaturek stron www
- закладка каталог україномовних веб ресурсів
- Przedszkole AWF

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
darkdevil
PostWysłany: 19 Kwi 2006, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 6


Niestety nie da się tego naprawić.W meta jest wszystko w porządku.Problem jest w tym,że przy zakładaniu aliasu "glt.pl" połknąłem jedną literkę.Na domiar złego zapomniałem hasła do mojego konta i nie mogę go edytowaćSad No to popłynąłem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 19 Kwi 2006, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

darkdevil napisał:
Niestety nie da się tego naprawić.W meta jest wszystko w porządku.Problem jest w tym,że przy zakładaniu aliasu "glt.pl" połknąłem jedną literkę.Na domiar złego zapomniałem hasła do mojego konta i nie mogę go edytowaćSad No to popłynąłem...

Napisz do admina aliasow, na pewno pomoze Wink
btw. nie ma tam opcji przypomnienia hasła?
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darkdevil
PostWysłany: 19 Kwi 2006, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 6


Juz kiedyś pisałem do admina ale mój mail pozostał bez odzewu Sad
Opcji przypominania hasła jest ale też mi jakoś nie wychodzi(głupi byłem bo nie zapisałem na kartce).
Teraz jak będę się chciał przenieść na inny serwer to nie będę mógł podpiąć tego aliasa pod nowy adres.
No,ale mamy tu rozprawiać nie o moich problemach ale o samej stronie wowforum.glt.pl Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 20 Kwi 2006, 01:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Ale czego nie zapisales sobie na kartce? Swojego adresu e-mail? Wink Niewazne, najlepiej zrobisz jak juz teraz zarejestrujesz sobie normalna domene. Naprawde nie sa drogie a warto! Martin polecal gdzies firme AZ, skorzystalem z jego sugestii i jestem baaaardzo zadowolony! Po wplaceniu pieniedzy na ich konto i potwierdzeniu wplaty faxem w ciagu paru godzin mialem domene .net Very Happy Zobacz ceny w AZ.pl Sa tez inne firmy rejestrujace za przyzwoite ceny, ale nie wiem jak z ich jakoscia, a ta firme wyprobowalem i z czystym sumieniem polecam Very Happy Bo alias to szczerze mowiac taki pic na wode fotomontaż Razz [/url]
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mczaja
PostWysłany: 20 Kwi 2006, 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 336

Skąd: Zdzieszowice

ja rejestrowałem na az.pl i polecam ! solidna firma
_________________
Azymek Zdzieszowice - Bieg na orientacj?. Rowerowa jazda na orientacj?
Mój Bliplog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » World of Warcraft-prywatne serwery
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group