Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Gdze wpisac kod z sms-a????

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Gdze wpisac kod z sms-a???? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
darcia
PostWysłany: 21 Kwi 2006, 08:35    Temat postu: Gdze wpisac kod z sms-a???? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 3

Skąd: ?ód?

Witam. Otrzymałam akceptację od KCS. Wysłałam sms. Otrzymałam kod na komórkę i ..... co dalej? gdzie mam go wklepac? W liście od KCS potwierdzającym akceptację strony nie mam linków prowadzących do str z wprowadzaniem kodów? Wszystkie linki prowadzą do regulaminu i forum. Dlaczego? Dziękuję za odpowiedź. pozdrawiam wszystkich
www.w-cieniu-sztuki.jasky.pl
_________________
w cieniu sztuki - www.w-cieniu-sztuki.jasky.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 21 Kwi 2006, 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Wątpię abyś otrzymała akceptację z Katalogu KCS bo Twoją stronę http://www.w-cieniu-sztuki.jasky.pl widzę w zgłoszeniach katalogu.
Zgłoszenie jest darmowe, lecz w wypadku zaakceptowania strony trzeba w ciągu 7 dni dokonać płatności SMS-em (3 zł). Nie wiem dlaczego wysłany został przez Ciebie już SMS. To jest Twoja nieuwaga i nie uważnie czytasz informacje w regulaminie oraz w tabelce przy zgłaszaniu. Akceptację wysyłamy mailem dopiero po akceptacji strony i ukazaniu się jej na stronie Katalogu Ciekawych Stron.

Proszę uważnie przeczytać REGULAMIN oraz informacje w poście: http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=1363

O szczegółach informujemy jedynie osoby, których strony zostaną zaakceptowane.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 21 Kwi 2006, 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

darcia przejrzałem Twoją stronę jako priorytet ze wzgledu na to, że do nas napisałaś. Stronę zaakceptowałem i wyróżniłem dodatkowo jako Ciekawa strona przede wszystkim za Twoją twórczość jaką tam przedstawiasz. Podziwiam ludzi mających dar w rękach i tworzących piękne rysunki, zdjęcia, obrazy itp. Gratuluje!

Kilka uwag technicznych ode mnie:
- rozjaśnij stronę (chyba że lubisz tak ciemną kolorystykę - jasna jest pogodniejsza)
- zrezygnuj z ruchomych gifów w menu (strasznie drażnią i powodują, że chce się zamknąć stronę)
- zrezygnuj z ramek jakie stosujesz na stronie (frame)
- zdejmij przekierowanie z adresu http://www.w-cieniu-sztuki.jasky.pl/ na http://www.w-cieniu-sztuki.jasky.pl/w-cieniu-sztuki/ - nie polecam takich przekierowań.
To czy weźmiesz pod uwagę te moje sugestie zależy tylko od Ciebie.

Otrzymałaś już maila z informacją na jaką stronę możesz już wejsc i tam wpisac otrzymany smsem kod.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 21 Kwi 2006, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Fajna stron jeżeli chodzi o zawartość, ale patrząc pod kątem technicznym to weź poważnie pod uwagę wskazówki jakie napisał Martin. Wychwycił on podstawowe rzeczy jakie od razu widać po wejściu na stronę. To naprawdę cenne uwagi.

Ciekawe czy darcia która tak się wyrwała z wysłanym smsem przed akceptacją obecnie potwierdziła płatność. Znając życie na pewno NIE Wink
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darcia
PostWysłany: 21 Kwi 2006, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 3

Skąd: ?ód?

Very Happy DZIĘKI WIELKIE !!! Już chyba będzie dobrze:) Udało mi się wejśc na moja wizytówke, a to chiba oznacze, że sms został zaakceptowany. Dziękuję za wszystkie uwagi. Piszecie o rzeczach o których dośc trudno początkujacym dowiedziec się nawet z książek. Nigdy nie robiłam nic do internetu to i tak kombinuję, czasem jak koń pod górę. To moja pierwsza w życiu strona i pierwszy projekt. Zupełnie inne podejście trzeba "włączyc" niz przy projektach do druku. Gify z dyskoteką dodałam poniewaz stronka jest w 2 językach a jeszcze nie bardzo potrafię zrobic przycisk we flashu, dwupoziomowy pl-ang. Zabawę w stronke zaczęłam dopiero pod koniec lutego wiec daleko mi jescze do jakiegoś bladego pojecia o tym co robię. łatwiej trzymac pędzel Wink Przekierowanie zniknie jak wykupię domenę Sad Dziękuję za ogromną pomoc i dodanie mojej strony do tak prestiżowego miejsca. Cięsze się bardzo i pozdrawiam serdecznie Daria Smile
_________________
w cieniu sztuki - www.w-cieniu-sztuki.jasky.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 21 Kwi 2006, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Zgadza się Twoja strona została już potwierdzona i mamy w bazie katalogu odnotowane, że dokonałaś płatności.
Cytat:
Data dokonania płatności: 2006-04-21 13:52:11

Możesz być pewna, że Twoja strona skoro pojawiła się w katalogu to już z niego nie zniknie po 7 dniach. Dokładnie jest tak jak napisałaś - przeniesienie na wizytówkę strony po wpisaniu KODU oznacza poprawnie wpisany kod. Wink

Odnośnie uwag to są to tylko uwagi techniczne - rzucające się w oczy osobom przeglądających dziennie setki stron. Na pewno popracuj nad jaśniejszą kolorystyką i wyeliminuj te animowane gify w menu. Pozostałe rzeczy wykonasz w wolnej chwili. Przy takim talencie plastycznym jaki prezentujesz na swoich stronach mogę być pewnien, że coś wyczarujesz odnośnie ciekawej i przyjaznej grafiki na stronę.

W razie pytań technicznych zapraszam na nasze forum do części związanej z webmasteringiem. Pozdrawiam.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darcia
PostWysłany: 21 Kwi 2006, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 3

Skąd: ?ód?

Jeszcze raz Dziękuję Jesteści złoci:)
_________________
w cieniu sztuki - www.w-cieniu-sztuki.jasky.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 21 Kwi 2006, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Dziękujemy za bardzo miłe określenie
darcia napisał:
Jesteści złoci

Wink

Korzystając z okazji, że sobie tak korespondujemy - polecam umieścić swój link również w podpisie na forum (masz takie pole w ustawieniach na swoim profilu). Przykład masz w moim podpisie. Dzięki niemu również w Google zdobędziesz kolejne linki do swojej strony.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Gdze wpisac kod z sms-a????
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group