Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ inne ] zamiesc nasz banner, umiescimy twoj link na 50 tys podstrona

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ inne ] zamiesc nasz banner, umiescimy twoj link na 50 tys podstrona « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
idaho666
PostWysłany: 20 Kwi 2006, 17:53    Temat postu: zamiesc nasz banner, umiescimy twoj link na 50 tys podstrona Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

jak ktos umiesci moj banner u siebie
http://www.e-angielski.com/CMpro-v-p-204.phtml

to dam linka do strony na wszystkich podstronach [wg google ok 50 tys].
nawet jesli nie podniesie pozycji to generuje traffic na stronie, jako iz wiele ludzi w to klika.

strona - 15 tys odslon dziennie
min 1500 unikalnych wejsc dziennie

jak masz pr 5 lub lepiej mozemy sie dogadac co do dodatkowego linka bezposredniego w stopce lub na glownej.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
MacPain
PostWysłany: 21 Kwi 2006, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 245


Jak by byl jakiś mniejszy to w to wchodze Smile jedna stronke juz mam dwie sa w trakcie robienia nie sa to jakies zawansowane serwisy ale wymienic sie zawsze mozna tylko rozmiar nie bede wciskal czegos tak wielkiego w ta strone www.manek.fc.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
idaho666
PostWysłany: 21 Kwi 2006, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

najmniejszy ma 88x31, nie uwazam ze to jest za duzy banner. nie musisz dawac najwiekszego. no ale wybor nalezy do was. pozdrawiam
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 22 Kwi 2006, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

jesli mam byc szczery to malo atrakcyjne te bannery/buttony. Zalatw sobie cos we flashu i dodatkowo do wymagan dorzuc link na stronie z bannerem, zeby Googlebot mial za czym isc Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 23 Kwi 2006, 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

no grafikiem nie jestem, a wiele poczatkujacych osob ma problemy z umieszczeniem flasha. poza tym w banerze przeciez jest link to googlebot po nicm pojdzie, nie?
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 23 Kwi 2006, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

No, jesli w kodzie bannera GIF lib JPG umiescisz tekst ALT i TITLE to na pewno robocik podlapie to jako link, ale o ile mi wiadomo, to nieco mniejsze znaczenie ma taki link niz "czysty" link tekstowy Wink A co do wykonania bannerow i buttonow, to jest pare programow, ktore maja duzo gotowych efektow, a niektore maja gotowe szablony wiec wykonanie nieglupiego bannera jest tam banalnie proste Smile A jesli chodzi o animacje flash to zajrzyj tutaj Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MacPain
PostWysłany: 23 Kwi 2006, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 245


Masz go na mojej stronce www.manek.fc.pl nie wyglada to zbyt super ale jest czekam na odp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
idaho666
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

witam. na stronie http://www.e-angielski.com a dokladniej na
http://www.e-angielski.com/CMpro-v-p-204.phtml jest dokladnie opisane jak i gdzie zamieszczac bannery oraz jak i gdzie samemu dodac linki. nie wpisuje ich osobiscie. jesli ktos chce umiescic banner, to wchodzi na stronke i postepuje wg wskazan. po sprawdzeniu czy banner jest na stronie zamieszczam zamieszczam link. banner jest sprawdzany raz dziennie, wiec ci wszyscy ktorzy zamiescili i usuneli linku juz nie maja.

tak wiec jak ktos da banner gdzies zakopany to niestety ale ja nie umieszcze linku. poza tym akcja trwac dlugo nie bedzie, wiec prosze sie pospieszyc Wink

bardzo prosze mi nie wysylac maili ze ktos dodal banner i bym umiescil link. jesli sam nie wpiszesz adresu, opisu, itd to ja tego po prostu nie mam czasu robic.

http://www.e-angielski.com/Web_Links+AddLink.phtml

tu sie dodaje link. niemniej jest to wszystko opisane.


BANNER MA BYC WIDOCZNY!!!! dzis dostalem 6 zgloszen gdzie banner jest zakopany na ktoryms tam linku, a do tego maile zwrotne sa lewe. nie zamieszcze linku w takim wypadku

pozdrawiam

ps. kolego od grafiki, zerknij na bannry mam nadzieje ze pierwszy na liscie Ci sie spodobal Smile
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek


Ostatnio zmieniony przez idaho666 dnia 24 Kwi 2006, 21:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

idaho666 napisał:
ps. kolego od grafiki, zerknij na bannry mam nadzieje ze pierwszy na liscie Ci sie spodobal Smile

No, ten juz niezły Very Happy Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

hehe dzieki. ale to nie moje! znajomy mi zrobil z
http://gmina-jawornik-polski.republika.pl/

wielkie dzieki dla niego!
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MacPain
PostWysłany: 25 Kwi 2006, 00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 245


Aha jeszcze jedno do kodu tych malych img wpisz
Kod:
border="0"
to napewno nie bedą grzebać w kodzie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pasylw
PostWysłany: 25 Kwi 2006, 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 102

Skąd: Tarnów

szuman napisał:
No, ten juz niezły

Hmmm.... hehehehe trochę za szybko chciałem zrobić - nie jest to jeszcze to ....ale postaram się poprawić.
Idaho666 nie zauważyłeś mnie jeszcze na forum? Wink to stąd trafiłem na Twoją stronkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 25 Kwi 2006, 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

Cytat:
Idaho666 nie zauważyłeś mnie jeszcze na forum? Wink to stąd trafiłem na Twoją stronkę.


hehe powaznie??? jaki ten swiat maly, [albo wszystkie drogi prowadza z kcs ;P]


przy okazji jak mialem sie kapnac, nie masz adresu w stopce Wink

co do borderu to fakt, ustawie na 0.

pozdrawiam wszystkich
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ inne ] zamiesc nasz banner, umiescimy twoj link na 50 tys podstrona
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group