Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Flash i nowoczesne rozwiązania » Zapisz pliki flash na swoim dysku - SaveFlash ver. 3.0.0066

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Zapisz pliki flash na swoim dysku - SaveFlash ver. 3.0.0066 « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
cezars
PostWysłany: 26 Kwi 2006, 22:56    Temat postu: Zapisz pliki flash na swoim dysku - SaveFlash ver. 3.0.0066 Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Ciekawy program dla osób chcących zapisac pliki flash na swoim dysku z róznych stron internetowych:

Opis (niestety po angielsku):
Save Flash allows to store likable flash-animations: flash games, flash cards, flash banners and cartoons. Save Flash shows: the size of the flash-file, the URL, the name of the file. Saves it to the chosen directory, allows to browse enlarged picture in a preview window. Having tried it you won't dispense with its services. Save Flash main features: Possibility to save from a complete web page either all flash files or every flash file separately. Convenient flash files’ preview (rewind/forward view, pause, loop, scale). You can make a screenshot from any flash frame and save it as a graphic file. Every flash file can be saved by right mouse click. Quick access to Save Flash interface using floating drop-down menu. You can get useful additional info about a flash file right at a site (URL, size, resolution, scale, etc.) Multilanguage interface.

Link do pobrania: http://rapidshare.de/files/18975621/savfla30066.rar

Podczas instalacji mamy mozliwość wyboru języka interfejsu programu. Autor nie zapomniał także i o polakach i dodał język Polski.
Nie wiem czy pod Firefox działa ale pod IE tak.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
max
PostWysłany: 27 Kwi 2006, 00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 738


Nie trzeba mieć specjalnego programu do zapisywania flshów na swoim dysku... wystarczy zajrzeć w kod strony i wygrzebać adres pliku swf i wklepać go w pasku adresu i Zapisz jako... (opcja trudniejsza) albo użyć FF i pod prawym przyciskiem mamy coś takiego jak "Pokaż informacje o stronie" i teraz wystarczy przejść do zakładki "Media" i z listy wybrać interesujący nas SWFik .... poniżej znajduje się przycisk Zapisz jako.... Także nie potrzebny jest jakiś wyspecjalizowany program.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 27 Kwi 2006, 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Maxxi wlasnie mialem to pisac o Firefoxie Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 27 Kwi 2006, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Dzięki za podanie innych jeszcze pomysłów, ale co ma zrobić laik, który ciągle używa IE i chciałby takie pliki zapisac? To ten programik jest dla niego jakimś tam wyjściem z takiej sytuacji. Ale dzięki za inne przydatne rady Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 27 Kwi 2006, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Wlasnie laicy sa takim motorem napedowym dla firm Wink Niektorzy sa laikami z przeznaczenia, a niektorzy z wyboru.. tych drugich to znam kilku: mozna w nieskonczonosc tłuc im o nowoczesnych rozwiazaniach i bezpieczenstwie komputera. Oni wiedza swoje i Oprocz Winampa, AllPlayera i GG niczego innego nie instaluja Confused
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Flash i nowoczesne rozwiązania » Zapisz pliki flash na swoim dysku - SaveFlash ver. 3.0.0066
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group