Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wasze konkursy » Mały konkurs związany z Mistrzostwami Świata

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Mały konkurs związany z Mistrzostwami Świata « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Buk?ak
PostWysłany: 02 Maj 2006, 16:10    Temat postu: Mały konkurs związany z Mistrzostwami Świata Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Witam!

Niedawno rozpocząłem zabawę z takimi "Mini Konkursami" i lecimy już z drugą serią. Jeżeli chcesz się upewnić co do wiarygodności tego konkursu zajrzyj na podstronę Konkursy i nasze Forum Dyskusyjne - nikt nam nie zaspamował, wywiązujemy się z obietnic i rozdajemy systematycznie małe upominki Twisted Evil Twisted Evil

Aby dowiedzieć się wiecej zajrzyj tutaj:
http://mistrzostwa-swiata.net/konkurs/

Pytanie brzmi: Jaki zawodnik zdobył pierwszą bramkę na Mistrzostwach Świata?
Odpowiedź oczywiście jest gdzieś na stronie Wink

Przed wysłaniem odpowiedzi prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności.

Pozdrawiam
Bartek

//
niedługo zamierzamy zorganizować nieco większy konkurs, bardziej wartościowe nagrody i ... mniej zwycięzców Smile
//
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 02 Maj 2006, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

TUTAJ BYŁA ODPOWIEDZ Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami


Ostatnio zmieniony przez Martin dnia 02 Maj 2006, 16:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 02 Maj 2006, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

http://mistrzostwa-swiata.net/konkurs/ - tutaj, tutaj to wpisz Wink hmm...nie musiałeś na forum pisać, bo teraz każdy wie a mi zalezy aby ktoś posurfował trochę po tej stronie i na tym to polega Laughing Laughing

Na e-mail też to dostałem, a Ciebie Martin bardzo bym prosił o zedytowanie posta (jeśli możesz), bo mamy więcej bonów Wink

[edit]
Lis z Ciebie, szukałeś w Google Wink Ale z tego co patrzę, to więcej przechodzi z /konkurs/ do /ciekawostki/ gdzie jest...niespodzianka Wink
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów


Ostatnio zmieniony przez Buk?ak dnia 02 Maj 2006, 16:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 02 Maj 2006, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

OK Bartek nie ma problemu już wyedytowałem post i usunąłem swoją odpowiedz. Nie chce ułatwiać innym szukania odpowiedzi.

Zaznaczam, że nie jestem maniakiem piłki nożnej (mistrzostwa na pewno obejrzę) a znalezienie odpowiedzi w Google zajęło mi 10 sekund. Wink
Jak czegoś nie ma w Google to znaczy, że nie istnieje - cytat Bill Gates

p.s. mieliście fajny pomysł z konkursem i na pewno przyciągniecie wielbicieli piłki nożnej!
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wasze konkursy » Mały konkurs związany z Mistrzostwami Świata
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group