Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Porządki w statusach - Przyjaciel Katalogu KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Porządki w statusach - Przyjaciel Katalogu KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 02 Maj 2006, 13:20    Temat postu: Porządki w statusach - Przyjaciel Katalogu KCS Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Porządki w statusach - Przyjaciel Katalogu KCS

W związku z tym, że mamy długi majowy weekend i znalazłem chwilkę wolnego czasu to uruchomiłem skrypt do sprawdzania czy na stronach w Katalogu KCS ze statusem przyjaciel znajduje się link do katalogu.

Ku mojemu rozczarowaniu na wielu stronach link lub button naszego katalogu znikł. Z 200 stron jakie miały u nas status przyjaciela - obecnie po porządkach zostało: 144. Szkoda! Oczywiście przy okazji zostały usunięte z katalogu KCS strony przyjacół, które są NIE aktywne! Może komuś się wydaje, że skoro w innych katalogach nie sprawdzają tego to i w KCS o tym zapomnieliśmy....Wink

Podstrony przyjacół są do zapoznania się na 2 podstronach:
http://kataloog.info/przyjaciele_katalogu.php
http://kataloog.info/ocena-przyjaciel.html

Pozdrawiam tych, którzy nie usunęli linku do katalogu KCS.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 02 Maj 2006, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

bardzo dobrze Very Happy i skorzystaja na tym strony przyjaciol, bo czesciej bedzie pojawial sie link w rotatorze Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 02 Maj 2006, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Jak coś to Wasz button jest na tej podstronie
http://mistrzostwa-swiata.net/wyroznienia/

Niedługo usunę kilka linków i postaram się wstawić link tekstowy na stronę Mistrzostwa-Swiata.net - tymczasowo jak widzicie full linków Smile

Popieram oczywiście taką politykę, jak ktoś zrobił coś przypadkiem to napisze ponownie i przeprosi - jak kogoś na to nie stać to wypadnie z grupy przyjaciół.

Pozdrawiam
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 02 Maj 2006, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Bartek informowałeś już nas o buttonie na podstronie: http://mistrzostwa-swiata.net/linki/ tak więc to jest uwzględnione w skrypcie sprawdzającym. Pozdrawiam! Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 02 Maj 2006, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Przypomniałem sobie właśnie, ojj bez skryptu sprawdzającego byłoby trochę roboty Cool

Idę dalej się bawić stronką..., pozdrawiam
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 02 Maj 2006, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Życzę sukcesów i dużej odwiedzalności na stronie podczas zbliżającego się Mundialu Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mczaja
PostWysłany: 02 Maj 2006, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 336

Skąd: Zdzieszowice

A u mnie jest i link i button Razz
_________________
Azymek Zdzieszowice - Bieg na orientacj?. Rowerowa jazda na orientacj?
Mój Bliplog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Martin
PostWysłany: 02 Maj 2006, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

mczaja dorzuciłem Ciebie do listy i do przyjaciół katalogu KCS: http://kataloog.info/strona-798.html
Ty to u nas już długo istniejesz - Dodana: 2005-06-18 Wink Jeden z pierwszych rekordów.

Co do linku to proszę o zmianę linku tekstowego na http://kataloog.info/ bo nie używamy "www" w adresie strony. Dzięki!
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mczaja
PostWysłany: 02 Maj 2006, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 336

Skąd: Zdzieszowice

Dzięki ! Wink KCS jest pierwszym katalogiem do którego dodałem moja WWW Wink
Co do linku to juz zmieniłem
_________________
Azymek Zdzieszowice - Bieg na orientacj?. Rowerowa jazda na orientacj?
Mój Bliplog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kameleon
PostWysłany: 04 Maj 2006, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Bardzo dobrze, że wprowadzone zostaly porządki! Jeżeli ktoś chce byc przyjacielem to powinien miec caly czas gdzies ten link do strony a nie po pewnym czasie usuwa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aks
PostWysłany: 04 Maj 2006, 11:45    Temat postu: Re: Porządki w statusach - Przyjaciel Katalogu KCS Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 49


Martin napisał:

Ku mojemu rozczarowaniu na wielu stronach link lub button naszego katalogu znikł. Z 200 stron jakie miały u nas status przyjaciela - obecnie po porządkach zostało: 144. Szkoda!


Duży odsiew - jak widać większość dodaje tylko na 2 góra 3 tygodnie a potem usuwa link. A trzeba powiedzieć że status przyjaciela w KCS wiele daje sam to zauważyłem na przykładzie swojej stronki. (dodatkowe wejścia a przede wszystkim spora indeksacja linku - przez google - który jest umieszczony w systemie rotacyjnym Przyjaciele KCS - było 10 teraz zmniejszyło się do 5 ale to pewnie jest spowodowane drastycznym zmniejszeniem się stron z statusem Przyjaciel )
_________________
Katalog Maxi - zwi?ksz swoj? pozycj? w wyszukiwarkach | Kiedy nie wiesz co zrobi? - U?miechnij si?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 04 Maj 2006, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Aks dużo osób zgłasza mi że zauważyła pozytywnie dużo wejść właśnie z boxu Nasi przyjaciele, bo ich stron nie ma na danych podstronach i że mają w BL - Back Links właśnie informacje z różnych podstron Katalogu KCS Wink

Ilość pobieranych adresów do boxu została zmniejszona do 5 z racji tego, że doszedł duży button:


Jeżeli macie jakieś sugestie i propozycje do Przyjaciela katalogu to piszcie.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Porządki w statusach - Przyjaciel Katalogu KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group