Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Małe Forum Bimbrownia zaprasza

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Małe Forum Bimbrownia zaprasza « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Pawluch
PostWysłany: 05 Maj 2006, 17:57    Temat postu: Małe Forum Bimbrownia zaprasza Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 4


Zapraszam wszystkich na moje forum www.bimbrownia.go.pl Znajdziecie na nim linki do pełnych gier, filmów, programów itp. Wystarczy się tylko zarejestrować i kożystać do woli.
_________________
www.bimbrownia.go.pl - zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Koniu
PostWysłany: 05 Maj 2006, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

nie widze nic tam ciekawego , gotowy skin dla phpbb
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 05 Maj 2006, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Pawluch -- nie lubie zmuszania kogoś do rejestracji, żeby zobaczył co jest na forum. Oczywiście są podfora które można ukryć (w przypadku forum KCS to Tematy bez granic) i udostępnić tylko dla stałych i zarejestrowanych bywalców na forum, ale ukrywanie wszystkiego to najgorsza technika z jaką się spotkałem w Internecie.

Takie fora dyskusyjne od razu z automatu zostają przeze mnie usuwane ze zgłoszeń w dwóch katalogach, które moderuję.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 05 Maj 2006, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

masakra. tak sie nie zdobywa uzytkownikow na forum. po co np sie rejestrowac skoro nie wiem czy cos tam jest ciekawego?
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawluch
PostWysłany: 06 Maj 2006, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 4


Może macie racje, ale gdyby każdy widział co jest na forum to po co miałby się rejestrować?? Mógłby ściagać bez problemu co mu się podoba. A, że jest to tylko zwykły skrypt to chyba każdy widzi. Mało for jest napisanych przez właścicieli. Zakładając to forum nie chciałem pokazać moich umiejętności programowania, ale udostępnić innym wiele żeczy.
Napisałem ten temat nie po to, aby zyskać użytkowników, chciałem się dowiedzieć co można ewentualnie zmienić, aby forum było atrakcyjniejsze. Nikogo kto się zarejestrował nie zmuszę do pisania postów.
_________________
www.bimbrownia.go.pl - zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 06 Maj 2006, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

po co mam sie rejestrowac ? zeby je ocenic ? szkoda mojego cennego czasu
fora oceniam nie tylko jak wygladaja ale jacy ludzie sa na nim np to bardzo je lubie głownie za sprawa martina i maxiiego Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawluch
PostWysłany: 06 Maj 2006, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 4


Zastosowałem się do waszej porady i odsłoniłem wszystko bez możliwości czytania.
_________________
www.bimbrownia.go.pl - zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 06 Maj 2006, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Pawluch napisał:
Może macie racje, ale gdyby każdy widział co jest na forum to po co miałby się rejestrować??


Na forum nie zarejestrowanym userom pokazuje się to co ma ich właśnie zainteresowć. U nas na forum widoczna jest dla wszystkich część: webmastering i pozycjonowanie. Tymi głównie tematami chcemy zachęcać ludzi to rejestracji i rozmów, które umożliwiają ludziom wymianę doświadczeń i wiedzy. No chyba, że ktoś jest egositą i woli swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte w Internecie skrywać w domu. Nie lubię egoistów i ludzi którzy nie dzielą się doświadczeniem! Oczywiście wiedza jest cenna, jednak mną kieruje zasada - "Ty pomożesz komuś, to może kiedyś ktoś pomoże Tobie". Oczywiście to tylko moja zasada i nikomu jej nie narzucam.

Jeżeli ktoś odwiedzający katalog ciekawych stron zajrzy na forum i zobaczy interesujące go tematy to zechce się zarejestrować, aby dowiedzieć się więcej lub zadać jakieś nurtujące go pytanie. Po to są właśnie fora dyskusyjne. Egoiści i samoluby nie nadają się na fora!

Pokaż co masz na forum a jeżeli faktycznie masz coś ciekawego to na pewno ktoś wejdzie i zarejestruje się.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawluch
PostWysłany: 06 Maj 2006, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 4


Masz całkowitą rację, nie myslałem o tym wcześniej. Udostępniłem już wszystko.
_________________
www.bimbrownia.go.pl - zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Małe Forum Bimbrownia zaprasza
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group